Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

قیمت کانکس 6 متری (1)

قیمت کانکس 6 متری

قیمت کانکس 6 متری به یکسری عوامل خاص بستگی دارد که در متنهای پایین به آنها اشاره میگردد، در اصل منظور از کانکس شش متری، 6 متر طول و عرض 2/40  که در کل میتوان گفت متراژ آن 14/40متر مربع میباشد که در زبان عامیانه به کانکس 6 متری معروف میباشد.

 

قیمت کانکس 6 متری اداری

این سازه که همان کانکس دفتری نیز میباشد برای دفاتر اداری در کارگاه ها و پرسنل اداری بوده که متریال مصرفی بکار رفته در این کانکس از نوع بسیار مرغوب میباشد.این تیپ کانکس 6 متری به راحتی میتواند چند پروژه را برای خریداران ساپورت کرده برای مدت طولانی برای مورد استفاده قرار گیرد. مشخصات فنی این کانکس عبارت است از شاسی از تیر آهن نمره 14، اسکلت کانکس از پروفیلهای استاندارد 15 کیلویی، ورق بدنه با ضخامت استاندارد استاتیک، تخته کف 18 میل ضد آب، دیوارپوش کمپارس.

قیمت این کانکس با توجه به مشخصات فنی مبلغ 15/800/000میلیون تومان میباشد.

 

قیمت کانکس 6 متری کارگری

این کانکس که به کانکس کارگاهی نیز معروف است یکی ار پرکاربرد ترین نوع کانکس برای پیمانکاران میباشد که برای کارگاه های ساختمانی و عمرانی مورد استفاده قرار میگیرد. این کانکس به علت استفاده از متریال ضیف تر نسبت به کانکس های دیگر دارای قیمت پایین تری بوده و جنس بکار رفته در ان نسبتا ضعیف تر میباشد.

قیمت کانکس کارگری با توجه نوع جنس بکار رفته 11/000/000میلیون تومان میباشد.

 

قیمت کانکس 6 متری پانلی

از قوی ترین کانکس های تولید شرکت کانکس یووا کانکس 6 متری پانلی میباشد که دیواره ها و سقف این سازه از ساندویچ پانل 4 سانت با عایق پلی یورتان میباشد، شاسی این سازه از تیر آهن نمره 16 با تیر های اصلی از قوطی نمره 80 ×80 و تخته های کف از نوع 18 میل و کفپوش از نوع وینی فلکس بوده و درب و پنجره ها یو پی وی سی میباشد.

قیمت کانکس 6 متری پانلی 35/000/000میلیون تومان میباشد.

بیشتر بخوانیم : قیمت کانکس دست دوم

قیمت کانکس 6 متری فانتزی

همانطور که از نام این کانکس مشخص میباشد این سازه دارای ظاهری متفاوت نسبت به کانکس های دیگر میباشد، این کانکس بصورت اختصاصی طراحی و ساخته میگردد در کل باید گفت نمای این سازه از ترموود فنلاندی بوده کار بسیار خاص میباشد.

قیمت کانکس 6 متری فانتزی با توجه به نوع نما متغیر بوده و جهت کسب اطلاع کامل از قیمت این کانکس با مشاوران فروش ما در تماس باشید.

 

قیمت کانکس 2/40*6

کانکس 2/40*6 همان کانکس 6 متر طول در عرض 2/40میباشد قیمت این کانکس در مطالب بالا توضیح داده شد که از لحاظ تیپ بندی این کانکس به راحتی قابل جابه جایی بوده و میتوان انرا به راحتی از یک محل به محل دیگر انتقال داد.

 

قیمت کانکس 6 متری سایدینگ

قمت کانکس 6 متری سایدینگ با توجه به مشخصات فنی این کانکس که نمای آن از سایدینگ فلزی میباشد 28/000/000میلیون تومان بوده و تنها وجه متمایز این کانکس نسبت به سازه ای دیگر نمای آن میباشد.

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *