Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس پیش ساخته

کانکس پیش ساخته

کانکس پیش ساخته یک نوع از سیستم کانکس میباشد که طراحی آن از قبل انجام شده و برای یک مصرف خاص ساخته میشود، بصورتیکه پس از ساخت آن و تاییده خریدار به مکان مورد نظر ارسال و مورد بهره برداری قرار میگیرد. از دلایل مهم در امر خرید این کانکس زمان کوتاه تولید آ بوده و در بسیاری موارد از این سازه به عنوان ویلای پیش ساخته و یا فروشگاه میتوان استفاده کرد، بطوریکه در زمان طراحی آن قابلیت دمونتاژ آن نیز در نظر گرفته شده که بتوان پس از مدت معینی به راحتی آنرا مجدد به دفعات به مکانهای دیگر انتقال داد.

در دنیای امروز و پیشرفت علم و تکنولوژی استفاده از کانکس پیش ساخته رواج بسیاری پیدا کرده و به علت استفاده از مواد و مصالح در امر سبک سازی نسبت به سازه های سیمانی بسیار بهتر و مقاوم تر بوده و حتی میتوان گفت این تکنولوژی در آینده با توجه به زلزله خیز بودن ایران جای خود را نسبت به بنای سنتی پیدا خواهد کرد.از مزیت های دیگر آن همخوانی با شرایط اقلیمی و حتی ساخت آن با توجه به محیط پیرامون میباشد، بطور مثال اگر یک ساختمان در نمای آن از کامپوزیت آلومینیومی استفاده شده است به راحتی میتوان جهت یکپارچگی نمای سازه با ساختمان از همان نما استفاده کرد.

انواع کانکس پیش ساخته

طبق مطالب بالا و توضیحاتی که در رابطه با این کانکس داده شده موارد استفاده این سازه در متن پایین شرح داده خواهد شد.

کانکس پیش ساخته فروشگاهی

کانکس فروشگاهی از پرطرفدارترین محصولات تولیدی ما بوده که جهت استفاده عموم مردم طراحی و تولید میگردد، از نظر کاربرد آن و امکانات داخلی جهت فروش محصولات خود دارای یکسری جزییات خاص بوده و نسبت به سازه های دیگر بسیار متفاوت میباشد.

از جمله ریز مجموعه این خانواده میتوان کانکس فست فود، کیوسک روزنامه فروشی، کانکس مطبوعاتی، باجه بلیط فروشی، کانکس کافی شاپ را نام برد که در کلیت میتوان گقت اکثرا موارد نام برده شده با طرح های نزدیک بهم ساخته میشوند و بیشتر در نوع نما و امکانات داخلی با یکدیگر فرق دارند.

کانکس پیش ساخته مسکونی

محصولی پر مخاطب و با قیمت گذاری مختلف بوده و بیشتر کاربرد این سازه ویلای پیش ساخته بوده و برای کلیه مناطق
آب و هوایی در سطح کشور با توجه به شرایط اقلیمی قابل اجرا میباشد.در داخل این سازه کلیه تمهیدات یک ساختمان سنتی در نظر گرفته شده بصورتیکه میتوان در برخی موارد دید که امکانات داخلی آن نسبت به سازه های بنایی پیشرفته تر میباشد.در مناطقی که از لحاظ مجوز دارای مشکل میباشند پس از اخذ مجوز از واحد مربوطه آنرا به صورت دو یا چند ماژول طراحی کرده و پس از ساختد بصورت کانکس دوقلو و یا چند قلو در مدت زمان سه الی چهار روز عملیات نصب و بهره برداری انجام میگردد.

موارد دیگر این سازه همانند سازه های سنتی بوده و تفاوتی چندانی نسبت به آنها نداشته مانند درب ضد سرقت، سیم کشی داخلی، سرامیک، آشپزخانه.با توجه به عمر مفید این محصولات حتی میتوان پس از مدت زمان معین آنها را به راحتی بصورت یک کانکس دست دوم مسکونی به فروش رساند.

کانکس پیش ساخته اداری

این سازه یه کانکس اداری یا مدیریتی نیز معروف میباشد و از دیگر کانکس پیش ساخته میباشد که بیشترین کاربری آن جهت دفاتر اداری و مدیریتی و حتی بعنوان دفاتر فروش نیز از آن استفاده میگردد، این سازه با چن متدد و روش و با متریال های خاص خود طراحی و ساخته میگردد، نوع ساندویچ پانل و نوع گالوانیزه که هر یک دارای قیمت خاص خود بوده نسبت به آب و هوای منطقه به مشتری پیشنهاد داده میشود.

کانکس پیش ساخته دست دوم

کانکس دست دوم که نوعی سازه میباشد که پس از طی مدت زمان معین که از آن استفاده شده است مالک آن قصد فروش آنرا داشته و قطعا قیمت آن نسبت به یک کانکس نو حدود 30% الی 50% افت قیمت خواهد داشت، به همین دلیل زمان خرید آن باید دقت داشت که از زمان تولید آن چه مدت گذشته و ضریب سلامت آن در چه حدی میباشد.
قیمت این سازه نیز بستگی به موارد مهمی دارد که مهمترین آن شرکت تولید کننده آن و مواد و مصالح مصرفی در آن میباشد.

قیمت کانکس پیش ساخته

قیمت گذاری و قیمت کانکس پیش ساخته بنا بر متراز و هزینه های تمام شده کار تعریف میگردد که ارتباط مستقیم با نوع کاربری آن دارد.از دیگر موارد مهم استفاده از مصالح استاندارد در زمان تولید کانکس میباشد.
موارد ذکر شده تاثیر بسزایی در قیمت کانکس داشته و دوستان میتوانند جهت استعلام از قیمت محصولات شرکت ما با ما در تماس باشند.