Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

ویلای پیش ساخته دوبلکس

ویلای پیش ساخته دوبلکس

ویلای پیش ساخته دوبلکس از دیگر تولیدات شرکت یووا بوده و کاربری این کانکس بیشتر برای واحد های مسکونی و واحد های ویلایی میباشد.این سازه بیشتر در زمانی طراحی و تولید میشود که مشتریان از لحاظ فضا در امر ساخت محدودیت داشته و به همین دلیل برای تامین فضای مورد نیاز خود از ویلای پیش ساخته دوبلکس استفاده میگردد.در هنگام طراحی و ساخت این محصول فضاها به صورتی تامین میگردد که با توجه به محدودیت کاملا متراژ مورد نظر خریدار تامین گردد.

ساخت و طراحی ویلای پیش ساخته دوبلکس

ساخت و طراحی این ساختمان پیش ساخته با توجه به متراژ متغییر بوده و دارای مزیت های خود میباشد، از مهمترین مزیت های در امر ساخت سرعت اجرا و زمان تحویل آن بوده به صورتیکه کانکس مسکونی زمان تولید آن بسیار کوتاه تر از ساخت بصورت سنتی میباشد که در سازه ها بصورت سنتی زمان ساخت یک ساختمان دو طبقه حدود یک سال بوده بطوریکه این زمان برای یک ویلای پیش ساخته دو طبقه در 45 روز کاری ساخته و تحویل خریدار میگردد.از مزایای دیگر میتوان هزینه ای کرایه بار، سروکار داشتن با دو اکیپ سازنده از مهمترین ارکان میباشد باعث گردیده که از لحاظ بار روانی در زمان ساخت خریدران در آرامش بیشتری باشند.

این ویلا بصورتی طراحی میگردد که نسبت به زلزله مقاومت بالای داشته و حتی میتواند تا 7 الی 8 ریشتز بار جانبی زلزله را تحمل کند.از دیگر موارد که در زمان ساخت به آن نیاز نمیباشد انبارداری، خوابگاه، نگهبان بوده که خود یک هزینه اضافی میباشد که در ساخت ویلای پیش ساخته دوبلکس آن حذف میگردد.

قیمت ویلای پیش ساخته دوبلکس

قیمت این سازه با توجه به پارمتری های مختلف مشخص شده و قبل از انجام هر کاری مساحت سازه با مشتری دیل شده و امکانات داخلی آن مشخص میگردد، پس از این مرحله پلان به مرحله طراحی رفته و پس از تایید آن ساخت سازه در مدت زمان معین شده در قرارداد فی مابین ساخته و تحویل خریدار میگردد، از مواردی که باعث میگردد قیمت سازه نواسان داشته باشد امکانات رفاهی و نوع مصالح مصرفی میباشد که با توجه نوع استراکچر و نما قیمت ویلای پیش ساخته دوبلکس از متری 4/500/000 تومان تا 7/000/000 تومان متغیر میباشد.

انواع ویلای پیش ساخته دوبلکس

این ویلای با توجه به شرایط آب و هوایی و متراژ و محلی که قرار است در آن ساخته شود به چند تیپ مختلف تقسیم بندی میگردد که به طور کلی آنها را در متن زیر شرح خواهیم داد.

– ویلای پیش ساخته دوبلکس چوبی.
– ویلای پیش ساخته پانلی.
– ویلای پیش ساخته دوبلکس سایدینگ.
– ویلای پیش ساخته دوبلکس گالوانیزه.

سوالات خریداران از ما درباره ویلای پیش ساخته دوبلکس

عمر مفید این ویلای چقدر میباشد.

با توجه به اینکه شرکت کانکس یووا از بهترین متریال در امر ساخت این تیپ کانکس ها استفاده مینماید و در صورت درست استفاده شدن از این کانکس عمر این سازه ها بالای 30 سال میباشد.

آیا شما بصورت اقساطی نیز کار میکنید.

همانطور که کلیه هموطنان عزیز میدانند خرید مواد و مصالح کاملا بصورت نقدی بوده و با توجه به شرایط حاکم بر بازار در کشورمان فروش کلیه محصولات ما بصورت نقدی میباشد.

آیا این سازه قابلیت باز و بست مجدد را دارد.

از مهمترین مسادلی که در زمانم طراحی این تیپ سازه ها به آن توجه ویژه میگردد این است که ما در زمان طراحی ویلای پیش ساخته را بصورتی بارگذاری میکنیم که بتوان پس از مدت زمان مشخصی آنرا از یک محل به محل دیگری انتقال داد.

امکانات داخلی ویلای پیش ساخته دوبلکس چه میباشد.

امکانات این سازه دقیقا مانند یک ساختمان سنتی یوده و در گاهی موارد نیز مجهزتر از یک ساختمان سنتی میباشد.