Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس نما کامپوزیت

کانکس نما کامپوزیت

سازه کانکس نما کامپوزیت نگهبانی دارای نمای بسیار زیبا و لوکس می باشد که نمای کانکس کامپوزیت به علت مقاومت بالا در برابر باران و شرایط جوی و ضد حریق بوده بسیار مناسب بوده است. همچنین بسیاری از کانکس ها در طی گذشت سال ها توسط تابش نور افتاب دچار رنگ پریدگی می شوند اما کانکس های نمای کامپوزیتی در کنار تنوع رنگ زیادی که دارد مقاومت بالایی هم در برابر اب و هوای مختلف دارد. و کانکس نما کامپوزیت اکثرا جهت استفاده در مقابل مراکز تجاری و گیت ورودی ادارت و موسسات مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات فنی کانکس نما کامپوزیت کیترینگ

بصورت کلی می بایست برای عایق بودن سازه نوع سازه از پانل استفاده کرد چون دمای داخلی سازه می بایست برای مدت طولانی یکنواخت باشد غذا در مسیر دمای خود را حفظ نماید.پانل با توجه به عایق صوتی حرارتی در مدت زمان مناسب مانند یک یخچال عمل کرده و مانع فاسد شدن غذا میگردد.

کانکس نما کامپوزیت کیترینگ برای فروش غذا کلیه پنجره ها نیز از نوع پانلی و جک دار میباشد که پرت حرارتی به حداقل برسد.کلیه باز شوها از نوع جکی بوده که به راحتی باز و بسته شوند.کانکس کترینگ سیار دارای دو محور یکی ثابت و دیگری گردان با زیربندی مستحکم میباشد.

متریال استفاده شده در جنس این نما از پلی اتیلن و الومینیوم می باشد. این متریال به دلیل وجود الومینیوم در ان به شدت  در برابر زنگ زدگی مقاوم است. ذرات معلق در هوا و الودگی را جذب نمی کند، سبک، ضد حریق و اکوستیک است .

انواع کامپوزیت

PMC ( کامپوزیت زمینه سرامیکی)

CMC ( کامپوزیت زمینه پلیمری)

MMC ( کامپوزیت زمینه فلزی)

این کامپوزیت ها تقویت کننده های مختلفی دارد. برای مثال FRC , WRC , FRC . که به ترتیب با فیبر ، ذرات ، ویسکرز تقویت می شوند. در ایران بیشتر از کامپوزیت های بر پایه فلز استفاده می شود.