Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

10

کانکس سفارشی

کانکس سفارشی

کانکس سفارشی کانکسی است که با سفارش و مشخصات دلخواه مشتریان ساخته می شود.کانکس ها قادر هستند با توجه به نیاز و سفارش مشتری از طرح،رنگ، ابعاد،امکانات و کیفیت مختلفی بردخوردار باشند.

کانکس‌ سفارشی چه ویزگی هایی دارد:

  • – درب و پنجره UPVC دوجداره با گاز آرگون
    – ضریب امنیت بالا با حفاظ فولادی در ورودی ها
    – پوشش کف دوجداره (۱۰۰% عایق در برابر رطوبت)
    – سقف کاذب (جهت جلوگیری از اتلاف انرژی تا ۴۰درصد)

مزایای کانکس سفارشی

مزایای ساخت این نوع سازه این می باشد که کاملا مطابق با نیاز شما طراحی و تولید شده است و بخوبی برای هر عملی فضای لازم و یا امکانات مورد نیاز در آن قسمت گنجانده شده است و دیگر مزایای مهم آن نیز یک کانکسهای سفارشی با طرح اختصاصی در نهایت خواهیم داشت که نمونه دیگری ندارد و این خود قادر استبرند فعالیتی باشد که قصد دارید در آن انجام دهید و با گسترش فعالیت خود میتوانید نمونه های دیگری از آن را تولید و آن سبک از کانکس مختص نام برند و فعالیت شما گردد.

ابعاد کانکس های سـفارشـی

از مهم ترین مسائلی که مشتریان باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند ابعاد کانکس می باشد. متخصصان کانـکـس های سـفارشی را در ابعادی مشخص و طبق استاندارد می سازند. اما در برخی از مواقع، مشتریان با کـانـکس های بیش از اندازه بزرگ یا کوچک نیاز دارند. به همین علت باید ابعاد کانکس مورد نظر خود رابه بهترین شکل ممکن تخمین بزنید و آن را به متخصصان ارائه دهید. تا آن ها کـانـکس سفارشی مورد نظر را با ابعاد خاص و تعیین شده توسط شما تولید نمایند.

زمان مورد نیاز از مرحله شروع طراحی تا تحویل محصول در کانکسهای سفارشی چقدر می باشد؟
بسته به وسعت و شرایط کار دارای متفاوت می باشد و پیچیدگی بیش از حد کانکسهای سفارشی در زمان طراحی و ساخت آن تاثیر گذار بوده اما بطور معمول یک هفته برای زمان طراحی و حدود 15 تا 20 روز نیز زمان اجرای کار خواهد بود.

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.