Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

قیمت کانکس کامپوزیتی

قیمت کانکس کامپوزیتی

کانکس کامپوزیتی در شرکت تولیدی یووا کانکس از متر مربعى 2.350.000 تومان به بالا است. قیمت کانکس کامپوزیتی بر اساس متراژ و ابعاد نوع عايق، امکانات و طرح متفاوت است.

بعنوان مثال قيمت كانكس پانلى در ابعاد ١٥ متر مربع به بالا حدود متر مربعى سه میلیون و پانصد هزار تومان مى باشد. يا كانكس با ورق گالوانيزه و عايق پلى استايرن حدود متر مربعى یک میلیون و پانصد هزار هزار تومان مى باشد.

البته قیمت کانکس کامپوزیتی در ابعاد ١٥ متر به بالا با نماى ترموود و كامپوزيت فلزى از متر مربعى شش ميليون شروع مى شوند.

به اين قیمت کانکس کامپوزیتی هزينه سرويس بهداشتى حدود شش ميليون و آبدارخانه حدود پنج ميليون افزوده مى گردد.

نمای کامپوزیتی

نمای کامپوزیتی از جنس ورق های الومینیومی است. به صورت ترکیبی هم اجرا می شود برای مثال 2 ورق الومینیومی که بین انها تزریق پلاستیک می شود. رنگ ورق کامپوزیت اگثرا رنگ طوسی دارد که بسیار پر فروش می باشد.

مشخصات فنی کانکس کامپوزیتی

اسکلت بدنه کانکس کامپوزیتی از پروفیل های اهنی است.به کانکس ها پس از ساخت و اتمام کار ضد زنگ می زنند تا از زنگ زدگی جلوگیری شود و دوام بیشتری داشته باشد. دیواره های بیرونی کانکس را با ورق های کامپوزیتی با رنگ و طرح دلخواه مشتری می پوشانند. اصولا پنجره های کانکس های کامپوزیتی از upvc است. اما اگر نیاز باشد که از پنجره های خیلی بزرگ استفاده شود از شیشه سکوریت استفاده می کنند.

کاربرد های کانکس کامپوزیتی

1-می توان از کانکس های کامپوزیتی به عنوان ATM و دستگاه های خودپرداز استفاده کرد.2-به عنوان کانکس های پلیس و دکه های مطبوعاتی استفاده می شود.3.مناسب برای استفاده در مناطق بارانی و مرطوب و دکه های ساحلی.3-از این نوع کانکس به عنوان دفتر های پیشخوان،دفتر های بیمه سیار و کانکس ها دوچرخه استفاده می شود.