Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس ویلایی 36 متری (1)

کانکس ویلایی 36 متری

از دیگر تولیدات شرکت کانکس یووا که خریداران بسیار زیادی دارد کانکس ویلایی 36متری میباشد که این سازه با توجه به ابعاد کوچک خود دارای امکانات خاص خود بوده که در طرح های بسیار متفاوت طراحی و تولید میگردد.در این مقاله کانکس ما به طور کامل این سازه را شرح میدهیم.

 

انواع کانکس ویلایی 36 متری

کانکس ویلایی 36 متری دارای انواع مختلفی بوده که آنها را توضیح میدهیم.

  • کانکس ویلایی 36 متری چوبی.
  • کانکس ویلایی 36 پانلی.
  • کانکس ویلایی 36 سایدینگ.
  • کانکس ویلایی 36 دوبلکس.

بیشتر بخوانیم : همه چیز درباره خرید کانکس

قیمت کانکس ویلایی 36 متری

قیمت این کانکس با توجه به نوع متریال مصرفی متغیر بوده و طبق نوع ساخت آن بصورت یک طبقه یا دو طبقه قیمت گذاری میگردد.

 

قیمت کانکس ویلایی 36 متری سایدینگ

قیمت این کانکس که به آن کانکس کلبه ای نیز گفته میشود از سازه های بسیار مقاوم بوده و دارای زیبای و دوام خاص خود میباشد و بصورت طرح کلبه ساخته میگردد نمای خارجی این کانکس از سایدینگ طرح کانادایی ار نوع فلزی استاتیک بوده و پایه قیمت این کانکس به ازا هر متر مربع 2/400/000 به بالا میباشد.

 

قیمت کانکس ویلایی 36 متری پانلی

از مقاوم ترین و عایق ترین کانکس های ویلایی، این سازه میباشد که دیواره های داخلی و خارجی آن از ساندویچ پانل بوده که در بسیاری موارد جهت زیبای آن در نمای داخلی از دیوارپوش و جهت نمای خارجی از ترموود استفاده میگردد. پیشنهاد ما جهت ساخت ویلای پیش ساخته استفاده از ساندویچ پانل میباشد و قیمت آن به ازا هر متر مربع 2/800/000میلیون تومان میباشد.

 

قیمت کانکس ویلایی 36 متری دو طبقه

سوالی که بسیاری از خریداران دارند این میباشد که آیا در کانکس ویلایی دو طبقه قیمت اضافه میگردد یا خیر، پاسخ به این سوال این میباشد که با توجه به افزایش ارتفاع و خرید متریال بیشتر دقیقا قیمت کانکس بصورت دوبرابر محاسبه میگردد و با توجه به نوع جنس مصرفی این کانکس قیمت گذاری میگردد و دوستانی که ابهاماتی در رابطه با قیمت این کانکس دارند با ما در تماس باشند.

بیشتر بخوانیم : قیمت کانکس ویلایی

قیمت کانکس ویلایی 36 متری چوبی

از حرفه ایی ترین محصولات تولید ما کانکس ویلایی نمار ترموود میباشد، زیبایی خاص، استحکام بالا، استفاده از پروفیلهای قوی در اسکلت این سازه باعث شده است که این کانکس دارای قیمت بالای باشد و قیمت آن به ازا هر متر مربع 4/000/000 میلیون تومان به بالا میباشد.

 

طول عمر کانکس ویلایی 36 متری

در رابطه با عمر این کانکس نمیتوان زمان دقیقی را اعلام کرد چون نگهداری این سازه دقیقا بستگی به خریداران دارد اما در کل طول عمر کلیه محصولات شرکت یووا به علت استفاده از اجناس با کیفیت و استاندارد بالای 50 سال بوده و کلیه محصولات تحت پوشش بیمه و خدمات پس از فروش ما بصورت دائمی میباشد.

کانکس و ساختمانهای پیش ساخته یووا.

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *