Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

تعمیرات کانکس (5)

تعمیرات کانکس

از مهمترین خدمات شرکت ما تعمیر کانکس های مستهلک و استفاده شده میباشد که نیاز به بازسازی داشته و گاهی هم با توجه به نوع استراکچر در صورتیکه از نوع مستحکم باشد حتی میتوان کاربری کانکس را عوض کرد.در برخی موارد نیز میتوان حتی در کانکس سرویس و حمام و اتاق و آشپزخانه نیز تعبیه کرد.در اصل میتوان مراحل تعمیر کانکس را به چند بخش تقسیم نمود.

تعمیرات سقف کانکس

یکی از مهمترین مراحل بازسازی مربوط به ورقهای سقف کانکس میباشد. وقتی در اثر افتادن یک شی بزرگ و در اثر برخورد وسیله ایی با سقف ممکن است اتفاقی برای سقف رخ دهد که نیاز به تعمیر داشته و میبایست ورق های سقف تعویض گردد.
در برخی از کانکسها پوشش خارجی سقف از ورق های صاف بوده و حتما نیاز به ایزوگام بوده و میبایست درز ورق های ایزوگام گردد.

تعمیر بدنه خارجی کانکس

از دیگر مراحل تعمیرات کانکس مربوط به کانکسهای میباشد که بدنه خارجی آنها دچار آسیب جدی شده باید در این زمان ورق های بدنه قطعا تعویض گردند . ورق های مورد استفاده در کانکس های شرکت یووا از نوع استاتیک بوده که با پیچ های سرمته ایی خاص به بدنه کانکس متصل میگردد.پس از اتمام نصب ورق ها به بدنه کانکس نیاز به رنگ آمیزی داشته و حاشیه کانکس با رنگ دلخواه مشتریان رنگ آمیزی خواهد شد.

بیشتر بخوانیم :همه چیز درباره کانکس

تعیرات نمای داخلی کانکس

در برخی موارد مشاهده شده که دیوارپوش های داخلی کانکس شکسته شده و یا در اثر آتش دچار آسیب شده اند در برخی از سازه ها نیز از mdf 6 میل استفاده شده آنها نیز در اثر گرما و سرما آسیب دیده و میبایست کلیه موارد با تیم متخصص ترمیم گردد.
در مورد سوختن نما داخلی میایست کل نما داخلی سازه تعویض گردد و در مورد نمای mdf توصیه ما به مشتریان استفاده از دیوارپوش pcv میباشد.

تعمیر کف کانکس

از حساس ترین قسمت های کانکس کف کانکس میباشد که در اکثر موارد دچار آسیب میگردد . استفاده از تخته کف غیر استاندارد و تیر ریزی نامناسب و استفاده از پروفیل های سبک که بسیار رایج شده است باعث میگردد سریعا پس از استفاده در مدت بسیار کوتاه کانکس دچار آسیب گردد.توصیه میگردد خریداران حتما در زمان خرید کانکس را خرید نمایند که از متریال استاندارد و مرغوب در آن استفاده شده باشد.

تعمیرات سیم کشی

اگر در کانکسی آتش سوزی رخ دهد یا سازه دچار اتصالی گردد نیاز به تعمیر اساسی سیم کشی داشته و پس از بازدید کارشناس فنی شرکت قطعات و یا مواردی که نیاز به تعویض یا تعمیر داشته باشند سریعا طی دستور کار توسط تیم متخصص درست خواهند شد.

در مواردی که سازه کاملا دچار آتش سوزی شده باشد کل سیستم الکتریکال میباست تعمیر گردد.

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *