Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس کلاس درس

کانکس کلاس درس

یکی دیگر از محصولات پر فروش کانکس یووا کانکس کلاس درس میباشد که علاوه بر اینکه از آن به عنوان کلاس درس استفاده میشود میتوان با چند کاربری دیگر نیز از آن بهینه استفاده کرد. یکی از موارد کاربرد های این کانکس می توان به جایگزینی مدرسه در زمان بازسازی و یا ساخت اشاره کرد.بعضی مواقع مدرسه هایی که زمان زیادی از ساخت آنها می گذرد و نیاز به بازسازی و بروز رسانی امکانات دارند مجبور به انجام عملیات های ساختمانی می شوند که حدود یک سال یا بیشتر نیاز به زمان دارند.در برخی موارد نیز آسیب های طبیعی مانند زلزله یا سیل باعث تخریب ساختمان آموزشی شده است که تا زمان باز سازی آن نیاز به یک فضای موقت برای برگزاری کلاس ها وجود دارد.

می توان پس از استفاده از این سازه و در زمانی که ساخت مدرسه به اتمام رسید کانکس کلاس درس را به شهری دیگر برای استفاده مشابه و یا در همان محل به عنوان دفتر اداری و یا اتاق ثبت نام یا جلسات اولیا مورد استفاده قرار داد همچنین می توان برای استفاده به عنوان کلاس های آموزشی هنری و خاص مانند آموزش نقاشی ، زبان های خارجی و یا آموزش خواندن و نوشتن به بزرگسالانی که خواندن و نوشتن نیاموخته اند به عنوان فعالیت غیر انتفاعی و موازی با فعالیت های آموزشی مدرسه استفاده نمود.

انواع کانکس کلاس درس

1-کانکس آموزشی پیش ساخته.
2-کانکس آموزشی ساخت در محل.
3-کانکس آموزشی گالوانیزه.
4-کانکس آموزشی دو طبقه.

مشخصات فنی کانکس کلاس درس

1- شاسی: با استفاده از تیر آهن نمره 160 یا 180 بصورت دورکلاف با تبر داخلی.
2- استراکچر: اصلی کانکس از پروفیل 40×40 و 80×40 با ضخامت 2 میل با فواصل cm 32 برای کف کانکس .
3- هوک بلت کانکس : تعبیه هوک های قوی تقویت شده رو ستون های اصلی کانکس با استفاده از میلگرد نمره 18 یا 20 که در زمان بارگیری و تخلیه که با پلیتهای قوی به شاسی کف متصل میگردد.
4- پوشش خارجی بدنه: از ورق های استاتیک پیش رنگ کوره ایی با ضخامت 4/. میل بصورت گام دار.
5- پوشش داخلی بدنه: طبق درخواست خریدار محترم( لمینیت-دیوارپوش آذران پلاستیک)
6- پوشش داخلی کف: از تخته های mil 18 با کفپوش درجه یک وینی فلس با ضخامت mil 2 بهمراه قرنیز .
7- عایق: با ضخامت cm 4 از نوع پلاستوفم با دانسیته مجاز و کند سوز .(عایق حرارتی و برودتی)
8- درب و پنجره ها: از جنس upvc با پروفیل های رایج موجود در بازار با یراق آلات در جه یک بهمراه شیشه های mil 4 با تزریق گاز آرگن.
9- تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک هیوا ، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ) ، کلید و پریزها با برند دلند، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی ، سیمها و کابلها جهت سیم کشی با نمره 2.5 ، 4 و بوده که جهت سرمایش و گرمایش کانکس یک ورودی جدا با کلید مینیاتوری با کابل نمره 4 اجرا خواهد شد.
10- پوشش خارجی سقف : بصورت دو شیب با ارتفاع استاندارد با استفاده از ورق سینوسی با ضخامت 5/. جهت آبندی کامل سقف بهمراه چسب سیلیکون .