Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس کشاورزی

کانکس کشاورزی

از دیگر محوصولات کانکس یووا کانکس کشاورزی می باشد. کاربرد این سازه برای کشاورزان و کارگران برای کشت و برداشت محصولات کشاورزی و دامی بر سر زمین های زراعی می باشد.
این سازه اکثرا بصورت سالنی و گاهی با امکانات رفاهی می باشد.

کانکس کشاورزی چیست؟

این کانکس تولید می‌شود تا افرادی که در مزرعه مستقرند، در کنار حفاظت از ماشین ها و دستگاه های کشاورزی به خوبی بتوانند در حین استراحت کافی در بخش هایی همچون سمپاشی، کاشت، برداشت، آّبیاری مزارع در زمان مناسب و حتی  انبار کردن محصولات بهترین عملکرد را داشته باشند. حتما تولید کننده‌ها و مؤسساتی در کشور هستند. که در بخش طراحی و ساخت انواع سازه پیش ساخته از جمله کانکس پیش ساخته زراعی خدماتی ارائه می دهند.

از این رو، شرکت ما هم که در این زمینه فعالیت دارد از لحاظ تعهد کاری که در تک تک اعضا وجود دارد. به هر نحوی تلاش کرده تا کانکس با کیفیت با ارزان ترین قیمت ها را پیشکش حضورتان کند.

انواع کانکس کشاورزی

این سازه به دو صورت کلی طراحی و ساخته می گردد اول نوع ثابت و دوم نوع کانکس چرخدار که با یک کشنده می توان آن را به مناطق دیگر حمل کرد. این سازه جهت رختکن یا خوابگاه و محل استراحت و سالن غذا خوری نیز استفاده شده و می تواند کاربرد های دیگری نیز داشته باشد.

مشخصات فنی

مشخصات این سازه بسته به نوع متریال آن متغیر بوده. و ابعاد آن نیز اکثرا 15 متری برای کانکس چرخدار و 20 الی 30 متری برای کانکس ثابت می باشد. شاسی کف از تیر آهن نمره 14 و پروفیلهای رایج و استاندارد برای اسکلت کانکس با نمای ورق و پانل برای بدنه و کف وتخته های کف از نوع ضد آب میباشد.درب و پنجره های مورد استفاده نیز طبق درخواست خریدار عزیز مشخص می گردد.

قیمت

قیمت سازه کانکس کشاورزی طبق ابعاد و جنس مصرفی مشخص شده. و برای کسب اطلاعات کامل از قیمت کانکس کشاورزی با شماره تلفن 09127140146 تماس حاصل نمایید.