Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس سایدینگ

کانکس سایدینگ

کانکس سایدینگ بیشتر در طرح های کلبه و کانکس ویلایی و کانکس مسکونی استفاده می گردد. این سازه به صورت PVC و ورق بوده دارای ابزار مخصوص می باشد که به بدنه خارجی ان نصب می گردد. سایدینگ کانادایی بصورت افقی بصورت کام و زبونه کنار یکدیگر قرار گرفته و این امر باعث آببندی کامل بدنه کانکس می گردد.

با توجه با نوع ورق های سایدینگ با چند طرح و رنگ در کانکس می باشد. که ضخامت ورق ها 5/. با رنگ استاتیک می باشد که دارای مقاومت و طول عمر بالا می باشد.

مشخصات فنی

1-شاسی کانکس سایدینگ از تیرآهن نمره 160 بصورت دور کلاف با جوش ممتد بهراه تیر داخلی از نوع تیر آهن و پروفیل های با ضخامت mil 2 در فواصل cm 60 در بدنه جهت سهولت در هنگام نصب نما بدنه کانکس .
2-پوشش خارجی سقف کانکس از ورق های طراح سفال پیش رنگ با ضخامت 5/. با پالانی جهت آببندی کامل سقف کانکس.
3-پوشش داخلی کف کانکس از تخته کف کریندو یا فارلینپکس با پوشش نهایی از کفپوش وینی فلکس تحت لیسانس کره و قرنیز پیرامون کف PVC.
4-درب و پنجره ها از نوع UPVC یا این کانکس برک با یراق آلات آلمانی با شیشه های mil 4 با تزریق گاز آرگن.
5-نمای داخلی دیواره کانکس سایدینگ از دیوارپوش های درجه یک روکشدرا pvc با ضخامت cm1 با ابزار آلات مخصوص جهت نصب به بدنه کانکس .
6-سیستم روشنایی با استفاده از کلید و پریز لگراند و مهتابی دو قلو با برند مازی نور ، سیم و کابلها مورد استفاده 2.5 و 6 میباشد.

قیمت کانکس سایدینگ

 • با توجه به توضیحات داده شده و امکانات داخلی قیمت کانکس طبق ابعاد و متراژ محاسبه و به مشتریان عزیز اعلام میگردد.طبق برآورد هر متر مربع با متریال با کیفیت قیمت کانکس سایدنگ به شرح زیر میباشد:
 • 12 متری دو اتاقه با دو درب داخلی قیمت فروش 252.000.000 ریال.
 • 6 متری با سرویس و آبدارخانه قیمت فروش 160.000.000 ریال.
 • 12 متری قیمت فروش 240.000.000 ریال.
 • 6 متری قیمت فروش 125.000.000 ریال.

طراحی سایت در کرج

کاربری

به دلیل نمای بیرونی زیبایی که دارد، باعث می‌شود در هر جا مخاطبین را جذب خود کند. به این خاطر نکته بسیار مهم در کاربری های متعددی چون دفاتر پارک ها و دفاتر سفارت و دفاتر مهندسین،دکه های فروشگاهی، کانکس اداری، کانکس خدمات شهر، مدیران و مشاغلی چون گل فروش و  … کاربردهای بسیاری داشته باشد. البته می‌توانید در باغ یا باغچه  شخصی خودتان یک نمونه از این سازه پیش ساخته استفاده کنید. اغلب اوقات هم می‌تواند به عنوان کانکس ویلایی به کار برود. به طور کل این محصول به عنوان کانکس مهندسی، مسکونی، نمایشگاهی، کانکس ویلایی، کانکس اقامتی،  اداری، آموزشی و در اخر کانکس فروشگاهی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مزایای کانکس سایدینگ

 1. ارتفاع بلندتر از استاندارد سازه های معمولی و کارگاهی 
 2. مقاومت سازه ای بسیار بالاتر از کانکس های معمولی
 3. قابلیت ارتقاع و افزایش مساحت
 4. قابلیت جابجایی و نصب آسان
 5. عایق دوجداره حرارتی
 6. مقاوم در برابر زلزله
 7. زیبایی ظاهری

معایب 

در کنار مزایایی که این کانکس دارد، قیمت کانکس سایدینگ را می توان از معایب این کانکس نام برد. زیرا جهت فرآهم کردن این مقاومت و طول عمر بالا در ساختار آن از آهن آلات سنگین و مقاومی باید استفاده کرد. که همین موجب بالا رفتن هزینه های تولید و در آخر قیمت تمام شده کانکس سایدینگ می شود. اما خب این امر در خرید همه محصولات به این شکل است که هر چقدر کیفیت موغوب تر باشد هزینه هم افزایش می آبد و سازه های سایدینگی نیز از این قاعده مستثنی نیستند.