Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس دو طبقه

کانکس دوطبقه

کانکس دوطبقه بنایی است که دو عدد سازه به صورت کاملا مجزا در یک مکان برروی یکدیگر قرار می گیرند. در حالت عادی دو طبقه کاملا از یکدیگر مجزا بوده و پس از نصب توسط یک راه پله امکان دسترسی به طبقه بالا میسر می باشد. با توجه به اینکه بر روی طبقه زیرین بار می باشد در هنگام ساخت می بایست کانکس طبقه اول را با توجه با مباحث بارگذاری ستون ها و تیرهای پیرامونی را تقویت کرد.

اغلب این سازه در کارگاه ها بعنوان اتاق مدیریت استفاده می گردد. و در بسیاری از موارد هم میتوان با تغیرات اساسی در استراکچر و نمای سازه از آن به عنوان کانکس ویلایی دو طبقه استفاده کرد.

انواع کانکس دوطبقه

 •  ویلایی
 • کارگاهی
 • مدیریتی
 • مسکونی
 •  اداری
 • پانلی
 • رستوران
 • کافی شاپ
 • خوابگاهی

همانطور که در بالا اشاره کردیم می توان انواع کانکس ها را به صورت دو طبقه ساخت. اما در برخی از کانکس ها با توجه به نیاز ان ها به سازه های پیش ساخته تقاضای دو طبقه کردن بیشتر و در برخی کمتر است. برای مثال متقاضی کانکس کارگاهی دو طبقه، کانکس ویلایی شیک، کانکس ویلایی و اداری بیشتر از کانکس غذا خوری و کانکس کترینگ سیار است.

مشخات فنی کانکس

 1. شاسی :با استفاده از تیر آهن نمره 14 بصورت اسکی.
 2.  استراکچر :اصلی کانکس از پروفیل 80×40 و 40×40 با ضخامت 2 بهمراه بادبند K بهمراه ضد زنگ کامل در فواصل یک متر برای بدنه و در فواصل cm40 برای کف کانکس.
 3. هوک بلت کانکس : تعبیه هوک های قوی تقویت شده رو ستون های اصلی کانکس با استفاده از میلگرد نمره 18 یا 20 که در زمان بارگیری و تخلیه که با پلیتهای قوی به شاسی کف متصل میگردد.
 4.  پوشش خارجی بدنه: از ورق های 5/. پیش رنگ کوره ایی فرم دار تولید فولاد مبارکه که با پیچ های سرمته ایی و پرچ های فولادی به بدنه کانکس کانکس متصل میگردند.
 5. پوشش داخلی بدنه :از دیوارپوشهای روکش دار با مارک آذران پلاستیک یا کمپارس به ضخامت 1 سانتی متر که با ابزار آلات مخصوص به بدنه کانکس متصل میشود.
 6. پوشش داخلی کف :از تخته های 18 میل با مارک فارلینپلکس (واترپروف) بهمراه کفپوش LG با قرنیز دور کف کانکس.
 7.  عایق: با ضخامت cm 4 از نوع پلاستوفم با دانسیته مجاز و کند سوز .(عایق برودتی و حرارتی
 8. درب و پنجره ها: از جنس UPVC با مارک ویستا بست بهمراه شیشه mil 4 با یراق آلات درجه یک ترک با تزریق گاز آرگن می باشد.کلیه پنجره ها دارای حفاظ آهنی می باشند.

دیگر مشخصات:

 1. تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک مازی نور یا هیوا ، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ) ، کلید و پریزها ، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی با مارک لگراند ، سیمها و کابلها جهت سیم کشی با نمره 2.5 ، 4 و 6 بوده که جهت سرمایش و گرمایش کانکس یک ورودی جدا با کلید مینیاتوری با کابل نمره 6 اجرا خواهد شد.
 2.  پوشش خارجی سقف : بصورت دو شیب با ارتفاع استاندارد با استفاده از ورق گالوانیزه با ضخامت 5/. بهمراه ایزوگام نواری جهت آبندی کامل سقف بهمراه چسب سیلیکون .
 3. اتصالات کانکس: اجرای کلیه اتصالات بدنه و سقف با استفاده از پیچ های سر مته ای سر پهن و پرچ های نمره 15- 18 و 25 تولیدی شرکت ایران پرچ که در فواصل 5 سانتی متری به اسکلت کانکس متصل می گردد.
 4. رنگ آمیزی: اجرای رنگ آمیزی بدنه و سقف از نوع روغنی سریع و خشک طبق در خواست خریدار محترم.
 5.  کانکس های فوق دارای سند و شناسنامه و 1 سال گارانتی و خدمات پس از فروش دائمی می باشند.
  هدیه شرکت یووا کپسول آتش نشانی و پرده لوردراپه .

خرید کانکس دوطبقه

خرید کانکس دو طبقه نوعی کانکس پیش ساخته می باشد که، به صورت دو طبقه ساخته می شود. که دو تا کانکس ها که روی هم قرار گرفته اند توسط پله بصورت مجزا در بیرون کانکس به طبقه بالا دسترسی خواهد داشت. نوع دوم پله از داخل کانکس به طبقه بالا دسترسی پیدا می کند.  جهت زیباتر شدن سازه و کاربردی تر شدن آن از کانکس دو طبقه استفاده می شود. کانکس دوطبقه باید به صورتی طراحی و تولید شود که سازه طبقه اول تحمل وزن سازه طبقه بالایی را داشته باشد. علاوه بر کانکس دوطبقه، امکان ساخت کانکس های سه طبقه هم وجود دارد.