Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

قیمت کانکس 15 متری

قیمت کانکس 15 متری

قیمت کانکس 15 متری بسصتگی به یکسری پارامترهای مختلف دارد که در مقاله فوق به آن اشاره خواهد شد، باید خاطر نشان کرد منظور ما در این مقاله کانکس متراژ کانکس نیست بلکه طول کانکس بوده که ابعاد این سازه را مشخص میکند که 2.40×6 میباشد که با چند مدل مختلف ساخته و فروخته میگردد.

قیمت کانکس 15 متری ساندویچ پانل

دیواره ها و سقف این کانکس از ساندویچ پانل بوده که ضخامت این دیواره ها با توجه به سفارش خریدار متغییر بوده و از این کانکس برای مناطق بسیار سرد و شرجی استفاده میگردد.در برخی مئارد دیده شده است که از این کانکس حتی در کارگاه نیز استفاده شده و برای اسکان کارگران و حتی خوابگاه نیز استفاده میگردد.شاسی کانکس از تیر آهن نمره 160 بصورت دور کلاف، اسکلت اصلی کانکس از پروفیلهای سنگین 8 در 8 و کف از 4 در 4، درب و پنجره ها از نوع UPVC با شیشه های 4 میل، تخته کف 18 میل ضد آب و سیم کشی این کانکس از نوع درجه یک میباشد.

قیمت کانکس 15 متری ساندویچ پانل 63.000.000 تومان می باشد.

قیمت کانکس 15 متری سایدینگ

این سازه از دسته کانکسهایی میباشد که ظرهری زیبا داشته و بیشتر برای واحد های مسکونی و ویلایی مورد استفاده قرار میگیرد.نمای این سازه بیشتر بصورت کلبه ( شیب در طول ) بوده و ارتفاع آن نیز نسبت به کانکس های دیگر بلندتر میباشد. شاسی کانکس از تیر آهن نمره 140 بصورت دور کلاف، اسکلت اصلی کانکس از پروفیلهای سنگین 8 در 4 و کف از 4 در 4، درب و پنجره ها از نوع UPVC با شیشه های 4 میل، تخته کف 18 میل ضد آب و سیم کشی این کانکس از نوع درجه یک میباشد.

قیمت کانکس 15 متری سایدینگ 46.000.000 تومان می باشد.

قیمت کانکس 15 متری اداری

کانکس گالوانیزه 15 متری اداری از پر فروش ترین محصولات مجموعه ما بوده و با توجه به کاربرد آن از متریال نسبتا قوی برای ساخت این کانکس استفاده میگردد.این نوع کانکس 6 متری بیشتر برای نجهیز کارگاه و دفتر سرپرست کارگاه مورد و پیمانکاران ساختمانی مرود استفاده بوده و پس از اتمام پروژه عملیات ساخت اکثرا یا آنرا برای کارگاه بعدی یا بصورت کانکس دست دوم به فروش میرسانند. شاسی کانکس از تیر آهن نمره 140 بصورت اسکی، اسکلت اصلی کانکس از پروفیلهای سنگین از 4 در 4، درب و پنجره ها از نوع آلومینیومی ، تخته کف 16 میل و سیم کشی این کانکس از نوع درجه یک میباشد.

قیمت کانکس 15 متری اداری سنگین 30.000.000 تومان می باشد.

قیمت کانکس 15 متری کارگاهی

کانکس گالوانیزه 15 متری کارگاهی ابیشتر برای اسکان کارگران و کارگاه های عمرانی و حتی در برخی موارد برای کانکس سرایه داری نیز از آن استفاده میگردد. از لحاظ قیمتی این کانکس ارزانتر بوده و از بابت مصالح بکاررفته نیز ضعیفتر میباشد و بیشتر برای مواردی از آن استفاده میشود که مئت زمان پروژه بیشتر از سه سال نباشد. شاسی کانکس از تیر آهن نمره 140 بصورت اسکی، اسکلت اصلی کانکس از پروفیلهای سنگین از 4 در 4، درب و پنجره ها از نوع آلومینیومی ، تخته کف 16 میل و سیم کشی این کانکس از نوع درجه یک میباشد.ورق بکار رفته در بدنه کانکس با ضخامت 3 و ورق سقف آن نیز با ضخامت 4 میباشد.

قیمت کانکس 15 متری کارگاهی20.000.000 تومان میباشد.

قیمت کانکس 15 متری لوکس

این کانکس با توجه به نام آن و نوع نمای بکاررفته نسبت به کانکسهای دیگر هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ قیمت تفاوتهای زیادی داشته و باعث شده است که مشتریان خاص خود را داشته باشند.کانکس لوکس بیشتر جهت کاربری ویلا، فروشگاه و دفاتر فروش استفاده شده و گاها هم میتوان در یک طراحی خاص از آن به عنوان کانکس خودپرداز نیز استفاده کرد.

قیمت کانکس 15 متری لوکس به ازا هر متر مربه 5.000.000 تومان میباشد.

قیمت کانکس 15 متری چوبی

امروزه نمای چوبی یکی از پر مخاطبترین محصولات کانکس بوده و در اصل باید گفت نمای این کانکس از ترموود فنلاندی و نمای داخلی نیز از لمبه چوبی استفاده میگردد. کاربری این کانکس بیشتر برای کانکس ویلایی و فروشگاهی بوده و جهت خرید این کانکس و استعلام قیمت آن با شماره تلفن های درج شده در بخش تماس با ما در ارتباط باشید.