Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

ساختمان پیش ساخته پانلی

ساختمان پیش ساخته پانلی

کانکس و ساختمان های پیش ساخته

خانه های پیش ساخته به دلیل طراحی زیبا و مدرن و مزیتهای فراوان از جمله نصب سریع و آسان، قیمت مناسب، تکنولوژی جدید، قابلیت باز و بست مجدد، مقاومت بالا در برابر شرایط جوی و زلزله مورد انتخاب مشتریان فراوانی قرار گرفته است.
کلیه واحد های مسکونی پیش ساخته شرکت کانکس یووا توسط متخصصین معمار و مهندسین مجرب طراحی و کلیه قطعات از جمله دیوارها و سقف، قطعات داخلی بصورت پیش ساخته وبرش خورده آماده و درمحل مونتاژ میگردد که باعث سهولت در امر ساخت و سر شکن شدن هزینه های باربری و ساخت میگردد.کلیه قطعات ساختمان پیش ساخته از جمله: دیوارها، سقف،سرامیک کف، درب و پنجره ها، درب های داخلی، قطعات سیم کشی و سیستم مکانیکی خانه پیش ساخته و روشنایی، نمای داخلی و نمای خارجی کانکس پیش ساخته توسط استاد کاران کار آزموده و ماهر مونتاژ و تحویل خریداران محترم میگردد.

خانه های پیش ساخته با چند متریال مهم طراحی و ساخته میشوند از جمله: ساختمان پیش ساخته LSF، ساختمان پیش ساخته CFS، ساختمان پیش ساخته پانلی که هر کدام از این خانه ها دارای دیتایل مخصوص خود میباشند.

مزایایی خانه های پیش ساخته

1-سرعت اجرای بالا.
2-کیفیت بالا قطعات مورد استفاده در خانه پیش ساخته.
3-کیفیت بالای کلیه اتصالات .
4-حمل و نقل آسان ساختمان پیش ساخته پانلی.
5-عایق صوتی و حرارتی.
6- استاندارد تولید و ضد زلزله و ضد حریق.
7-تطبیق محیط داخل با نمای ساختمانهای سنتی.
8-سرشکن شدن هزینه های حمل و بارگیری.
9-فضای کم کارگاهی و ایمنی کار در زمان تولید.
10-قابلیت بازیافت مواد و مصالح مصرفی ساختمان پیش ساخته پانلی.
با توجه به موارد بالا کلیه خانه های پیش ساخته شرکت کانکس یووا این امکان را دارا میباشد که در هر زمان میتوان آنها را دمونتاژ و مجددا مونتاز کرد و این خانه ها دارای طول عمر مفید ساختمان پیش ساخته پانلی بالای 200 سال میباشد.برای کسب اطلاعات کامل از نحوه ساخت و فروش با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید.

مشخصات فنی ساختمان های پیش ساخته پانلی

1- طراحی سازه مطابق با آئین نامه های مقررات ملی ساختمان ( مبحث 6 بارگذاری و 10 طراحی سازه ) و زلزله 2800 و اجرای اسکلتهای فلزی ستونها و تیرها از پروفیل در مقاطع (40×40)،(80×40)و(80×80) استاندارد و استراکچر فلزی قاب دیواره ها و سقف از ورق های آهنی خم شده به ضخامت 2 میلیمتر با اجرای ضد زنگ کامل به رنگ طوسی و آماده شده بصورت جوشی .

2- پوشش خارجی و داخلی دیوارها و سقف از نوع ساندویچ پانل دو رو ورق آلوزینک به ضخامت 5/. میلیمتر با عایق تزریقی پلی یورتان با ضخامت 4 سانتی متر با دانسیته 2±40 کلیوگرم در متر مکعب میباشد.(تولید شرکت ماموت یا تکنو پانل ترکیه)

3- نمای داخلی دیوارها از نوع دیوارپوش های روکش دار درجه یک PVC با مارک کمپارس که با ابزار آلات مخصوص و پیچ های سرمته ایی به بدنه ساختمان پیش ساخته نصب میگردد.

4- پوشش داخلی سقف ساختمان پیش ساخته پانلی از تایلهای 60×60 بصورت کلیلک با مارک کناف ایران .

5- دربهای ورودی بصورت دولنگه و تک لنگه و پنجره ها بصورت بازشو از جنس UPVC با یراق آلات درجه یک استاندارد ایرانی با شیشه دوجداره به ضخامت mil 4 میل با تزریق گاز آرگون ، توری پشه گیر و کلیه پنجره ها دارای پرده لوردراپه میباشند.

6- دربهای داخلی ساختمان پیش ساخته از نوع HDF با یراق آلات درجه یک و دربهای سرویسهای بهداشتی از نوع آلومینیومی میباشند.

7- پوشش داخلی کف ساختمان پیش ساخته از نوع سرامیک درجه یک بهمراه ملات ماسه و سیمان میباشد.

8- نصب فلاشینگ و آبرو ها و خط الرأس از ورقهای گالوانیزه رنگی به ضخامت 5/0 میلیمتر همراه با اجرا عایق بندی و درزبندی با چسبهای ماستیک.

9- تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی توکار آنادایز 60×60 با مارک هیوا ، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ) ، کلید و پریزهای برق و تلفن بصورت روکار ، کلید مینیاتوری و چراغ حباب سقفی با مارک لگراند ، سیمها و کابلها جهت سیم کشی با نمره 2.5 ، 4 ، 6، 8 و 10 بوده ، نصب تابلو برق ساختمان پیش ساخته و نصب حفاظ جان جهت کلیه سرویسهای بهداشتی.

10- تاسیسات مکانیکی ساختمان پیش ساخته پانلی با استفاده از لوله های سرد و گرم پلی اتیلن، توالت ایرانی (مارک چینی کرد ) ، روشویی با پایه (مارک چینی کرد ) ، جای حوله و صابون ، آیینه و شیر آلات اهرمی درجه یک با مارک قهرمان بوده ، روشنایی سرویس بهداشتی از نوع حباب سقفی با مارک لگراند و داخل هر کابین سرویس بهداشتی یک عدد دریچه 30×30 و هواکش دمپردار 17×17 با مارک دمنده نصب خواهد شد.

11- آشپزخانه با کابینت هوایی و زمینی تمام MDF (یک متر هوایی و یک متر زمینی) ، سینک دو لگنه با مارک اخوان ، سینک و آبچکان بوده و شیر از نوع آلات اهرمی با مارک قهرمان بهمراه گاز 2 شعله رو کار و داخل ساختمان پیش ساخته 4 عدد آبگرمکن زود جوش 200 لیتری نصب خواهد شد.