Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس کمپ

کانکس کمپ

کانکس کمپ پانلی یکی از تولیدات کانکس یووا می باشد که این شرکت با اجرای بیش از 1800 پروژه یکی از بنام ترین تولید کنندگان این محصول بوده و در واقع این سازه بنا های بزرگی میباشند بصورت جوشی و پیچ مهره ایی در یک طبقه و نهایتا دو طبقه قابل اجرا میباشند.

ساخت کانکس کمپ

برای ساخت این سازه ابتدا به ساکن میبایست محلی که قرار است این سازه در آنجا اجرا گردد مورد بررسی قرار گیرد. مانند شرایط آب و هوایی، نوع خاک و زمین و تعداد نفراتی که میبایست در این سازه اسکان داشته باشند. و مهمترین مسئله کاربری آن میباشد. از کانکس کمپ میتوان به عنوان اداری، کارگاهی، خوابگاهی، مدرسه، نهارخوری،اجتماعات، کلینیک،بیمارستان،امدادو نجات و غیره استفاده کرد. مشاهده کردید این سازه دارای کاربرد بسیار بالایی بوده بهمین دلیل قطعا برای ساخت آن میبایست از ساندویچ پانل پلی یورتان استفاده کرد.

تعداد اتاق های کانکس کمپ

یکی دیگر از آیتم هایی که در برآورد قیمت نهایی این سازه مؤثر خواهد بود، تعداد اتاق کانکس کمپ است پس تعداد اتاق ها با توجه به متراژ و تعداد افرادی که قرار است در آن مستقر گردند ایجاد می‌شود. لذا هر چقدر تعداد و اتاق ها بیشتر و به نوعی پارتیشن بندی فضا افزایش یابد، به عبارتی در هزینه های شما تأثیر خواهد گذاشت. لذا با توجه به هدفی که دارید تعداد اتاق های شما از تعداد کم تا زیاد در پلان سازه کمپ  جانمایی می‌گردد و در نهایت به مرحله اجرا درمی‌آید.

قیمت

هزینه این سازه بسته به متراژ، اتاق بندی، محیط خیس یا خشک، آشپزخانه، تعداد طبقات و فنداسیون اجرای بستگی دارد.قیمت پایه این کانکس  از متر مربع 20/000/000 ریال شروع میگردد. برای کسب اطلاعات کامل با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

مزایا

  •  حمل و نقل آسان و سریع
  •  کیفیت بالای قطعات اجرای در کانکس کمپ
  • کیفیت بالای قطعات پیچ و مهره ایی
  •  سرعت اجرای بالا در زمان ساخت
  •  استاندارد تولید و ضد زلزله و حریق
  •  تطبیق محیط داخلی با نمای ساختمان سنتی
  •  سرشکن شدن هزینه های جانبی
  •  قابلیت بازیافت مواد استفاده شده
  •  قابلیت دمونتاز مجدد به دفعات

چرا از کانکس کمپ استفاده نماییم

مهمترین دلیل استفاده از این سازه یکی سرعت بالای ساخت آن می باشد. که بیشتر در مناظق صنعتی و کارگاه های ساختمانی و شرکت های نفتی می باشد. که برای اسکان نیروی کار نیاز به یک ساختمان پیش ساخته دارند. و دومین عامل عدم ارسال جنس برای ساخت و ساز در مناطق صعب العبور می باشد. که قطعات کانکس کمپ بصورت برش خورده به محل های مذکور ارسال و توسط تیم متخصص سازنده در مدت زمان کوتاه اجرا می گردد.

نحوه خرید کانکس کمپ

مشاوره کارشناسان یوواکو به شکلی است که در همان آغاز گفتگو، مشاوران با توجه به هدف شما هزینه‌ های ساخت و طراحی کانکس پیش ساخته مورد نظر را براوورد می کنند. از این لحاظ خیال مشتریان یووا راحت است که، که به هیچ وجه دلواپس پرداخت تمام و کمال هزینه‌های کانکس شان نباشند، چرا که شما می‌توانید ۵۰ درصد هزینه را در همان ابتدا کار، پس از عقد قرارداد پرداخت نمایید و ۵۰ درصد مابقی هزینه‌ را پس از پایان کار تسویه کنید.