Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس کترینگ سیار

کانکس کترینگ سیار

سازه های کاروان به تازه گی خریدران خاص خود را پیدا کرده و با اتصال به یک خودرو ره راحتی از یک مکان به مکان دیگر منتقل میگردد.این سازه دارای کاربری های خاصی میباشد که یکی از آنها کانکس کترینگ سیار میباشد که دارای امکانات خاص خود برای فروش مواد غذایی، فست فود و آشپزخانه میباشد.

کاربری کانکس کترینگ سیار

کانکس کترینگ سیار بیشترین کاربری را برای حمل غذا و فروش را دارد به صورتیکه غذا بصورت آماده طبخ و به وسیله این سازه در اماکن عمومی به فروش میرسد.محل استقرار این سازه در مقابل پارکها، بیمارستانها، کارخانجات، مجتمع های خرید بوده و حتی میتوان غذای آماده شده را بصورت یه جا به مرکز ارائه داد.

انواع کانکس کترینگ سیار

کانکس کترینگ سیار با توجه به خاص بودن میبایست با نمای خاص تولید گردد که در پایین به انواع آن اشاره میگردد.

• کانکس کترینگ نما ترموود .
• کانکس کترینگ نما کامپوزیت .
• کانکس کترینگ پانلی.
• کانکس کترینگ فایبر گلاس.

مشخصات فنی کانکس کترینگ

بصورت کلی میبایست برای عایق بودن این سازه از پانل استفاده کرد چون دمای داخلی سازه میبایست برای مدت طولانی یکنواخت باشد غذا در مسیر دمای خود را حفظ نماید.پانل با توجه به عایق صوتی حرارتی در مدت زمان مناسب مانند یک یخچال عمل کرده و مانع فاسد شدن غذا میگردد.

برای فروش غذا کلیه پنجره ها نیز از نوع پانلی و جک دار میباشد که پرت حرارتی به حداقل برسد.کلیه یاز شوها از نوع جکی بوده که به راحتی باز و بسته شوند.کانکس کترینگ سیار دارای دو محور یکی ثابت و دیگری گردان با زیربندی مستحکم میباشد.

قیمت کانکس کترینگ سیار

قیمت این سازه با متراژ مختلف از پایه 700/000/000 ریال به بالا بوده و با ابعاد 6 متری تا 14 متری طراحی و تولید میگردد.