Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس کامپوزیت

کانکس کامپوزیت

کانکس کامپوزیتی یکی از لوکس ترین و زیباترین محصولات شرکت یووا می باشد. به علت استفاده از ورق های کامپوزیت در نمای آن باعث زیبایی و به دلیل رنگ بندی متنوع بیشتر در مکان هایی از آن استفاده می گردد که در معرض دیدی عموم بوده و مردم بیشتر از آن خدمات دریافت کرده و اکثرا برای فروشگاه ، کانکس عابر بانک، باجه بلیط الکترونیک و غیره استفاده می گردد.

قیمت کانکس کامپوزیتی

قیمت این سازه بر اساس متراژ و نوع نما و امکانات داخلی تعیین می گردد . به طور مثال قیمت سالنی آن با سازه ایی که در آن کابینت یا سرویس نصب شده باشد متغیر می باشد یا نوع کانکس فروشگاهی با نوع کانکس فست فود از نظر قیمتی متفاوت و حتی نوع کامپوزیت بکار رفته نیز می تواند نوسانات قیمت در این سازه بوجود آورد. استفاده از کرکره برقی، نوع درب و پنجره، قفسه بندی داخل باعث افزایش قیمت این کانکس شده و برای کسب قیمت کانکس با مشاوران فروش ما در تماس باشید.

طراحی سایت در کرج

مشخصات فنی کانکس کاربردی

  1. شاسی: با استفاده از تیر آهن نمره 160 یا 180 بصورت دورکلاف با تبر داخلی.
  2. استراکچر: اصلی کانکس از پروفیل 40×40 و 80×40 با ضخامت 2 میل با فواصل cm 32 برای کف کانکس .
  3.  هوک بلت کانکس : تعبیه هوک های قوی تقویت شده رو ستون های اصلی کانکس با استفاده از میلگرد نمره 18 یا 20 که در زمان بارگیری و تخلیه که با پلیتهای قوی به شاسی کف متصل میگردد.
  4.  بدنه: از ورق های کامپوزیت با ضخامت 4 میل با رنگبندی های مختلف .
  5. پوشش داخلی بدنه: طبق درخواست خریدار محترم( لمینیت-دیوارپوش آذران پلاستیک)
  6.  کف: از تخته های mil 18 با کفپوش درجه یک وینی فلس با ضخامت mil 2 بهمراه قرنیز .
  7. عایق: با ضخامت cm 4 از نوع پلاستوفم با دانسیته مجاز و کند سوز .(عایق حرارتی و برودتی)
  8.  درب و پنجره ها: از جنس upvc با پروفیل های رایج موجود در بازار با یراق آلات در جه یک بهمراه شیشه های mil 4 با تزریق گاز آرگن.
  9.  تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک هیوا ، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ) ، کلید و پریزها با برند دلند، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی ، سیمها و کابلها جهت سیم کشی با نمره 2.5 ، 4 و بوده که جهت سرمایش و گرمایش کانکس یک ورودی جدا با کلید مینیاتوری با کابل نمره 4 اجرا خواهد شد.
  10. پوشش خارجی سقف : بصورت دو شیب با ارتفاع استاندارد با استفاده از ورق سینوسی با ضخامت 5/. جهت آبندی کامل سقف بهمراه چسب سیلیکون .

قیمت کانکس کامپوزیتی نگهبانی

کانکس کامپوزیتی یکی از محصولات کانکس لوکس کانکس راکو می باشد. دلیل نام گذاری آن استفاده از ورق های کامپوزیت در نمای این نوع کانکس می باشد که باعث زیبایی هرچه بیشتر آن و ایجاد رنگ بندی های بسیار متنوع و زیبا می باشد.
کاربری اصلی کانکس های کامپوزیتی بیشتر برای جاهایی می باشد که در معرض دید عموم بوده و مردم به آن توجه می کنند یا خدماتی دریافت می کنند، به همین دلیل برای حفظ پرستیژ فضای شهری یا شرکتی که قرار است در آن خدماتی به مردم ارائه کند بهتر است نمای کانکس زیبا و شکیل باشد بخصوص برای استفاده به عنوان ایستگاه دوچرخه ، کانکس خودپرداز بانکی و یا استفاده های فست فودی این گزینه مناسب ترین می باشد.

مشخصات فنی کانکس کامپوزیتی

اسکلت کانکس کامپوزیتی از دو بخش شاسی و بدنه تشکیل شده است.که شاسی آن از تیر آهن نمره 18 و یا نمره 16 بصورت دورکلاف بوده. و اسکلت بدنه آن از آهن پروفیل های آهنی در ابعاد 40*80 و 40*40 به ضخامت دو میلیمتر می باشد..اسکلت کانکس بعد از اتمام توسط ضد زنگ پوشیده می شود تا مقاومت و طول عمر سازه در برابر زنگ زدگی افزایش یابد. و از فرسایش آن جلوگیری شود.
دیواره های خارجی آن با ورق کامپوزیت مطابق رنگ و طرحی که از پیش تعیین گشته پوشیده می شود. پنجره های کانکس کامپوزیتی از نوع upvc دوجداره می باشد. اما در بعضی موارد مثل کانکس ایستگاه دوچرخه که شیشه های بزرگ در بدنه آن وجود دارد از شیشه سکوریت استفاده می شود.
کف کانکس کامپوزیتی از تخته ضد آب به ضخامت 18 میلیمتر بوده که با کفپوش طرح پارکت پوشیده می شود. تا بتوان به راحتی کف آن را نظافت کرد.عایق جداره ها از نوع پلی استایرن به ضخامت 4 سانتیمتر می باشد. که در میان تمامی فواصل بین پروفیل ها بصورت کامل جا زده می شود تا هم از تبادل حرارتی و هم از آمدن صدای بیرون کانکس به فضای داخلی جلوگیری کند.

دیگر مشخصات :

سپس روی عایق ها تخته کوبی و در نهایت دیوار پوش pvc طرح چوب روی آن نصب می گردد. که پوشش نهایی دیواره های داخلی خواهد بود.
سیستم روشنایی و سیم کشی آن بصورت روکار بوده. که البته از داخل قرنیز هایی که برای کاربری داکت طراحی شده اند عبور می کند و توسط یک فیوز مینیاتوری از این مدار سیم کشی محافظت می شود. روشنایی فضای داخلی به وسیله چراغ مهتابی و روشنایی بیرونی به وسیله چراغ های LED که در قسمت زیرین تاج کانکس کامپوزیتی نصب می گردد. انجام می گیرد.سیم کشی برای تلفن و کولر نیز در این نوع سازه ها انجام می گیرد. و برای هر قسمت تعدادی کلید و پریز که متناسب با کاربری آن باشد نصب می گردد.

پیشنهاد ما برای کاربری های تجاری و یا کانکس نگهبانی جلوی مجتمع ها و پارکینگ ها ، کانکس باجه بلیط الکترونیک ، کیوسک های خدمات شهری ، کانکس کافی شاپ و فروشگاهی از نوع کانکس کامپوزیتی می باشد.

ابعاد

ابعاد استاندارد این کار برای کاربری های مختلف متفاوت بوده. و بنا به سفارش و باتوجه به نیاز خریدار تعیین می گردد و از 1*1 تا 12*4 متر می توان آن را تولید کرد. اما بهتر است برای کاهش هزینه های حمل و نقل از ابعاد استاندارد استفاده شود.

خرید کانکس کامپوزیت دست دوم

طرفداران سازه های دست دوم نیز امروزه زیاد است. زیرا روزانه تعدادی زیادی تماس برای درخواست کانکس دست دوم با دفتر کانکس لند گرفته می شود. علت اصلی این درخواست ها کاهش هزینه یا در واقع صرفه جویی اقتصادی در خرید این کانکس ها می باشد. در این خصوص و اینکه هزینه آن چگونه است می توان گفت که ارزش گذاری بر روی کیوسک کارکرده بر اساس نحوه استفاده و سال تولید آن است. و باید سازه از نزدیک رویت و کیفیت آن مورد برسی قرار گیرد تا بتوان بر روی آن قیمت گذاری کرد.