Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس کامپوزیت

کانکس کامپوزیت

کانکس کامپوزیتی یکی از لوکس ترین و زیباترین محصولات شرکت یووا میباشد. به علت استفاده از ورق های کامپوزیت در نمای آن باعث زیبایی و به دلیل رنگ بندی متنوع بیشتر در مکانهایی از آن استفاده میگردد که در معرض دیدی عموم بوده و مردم بیشتر از آن خدمات دریافت کرده و اکثرا برای فروشگاه ، عابر بانک، باجه بلیط الکترونیک و غیره استفاده میگردد.

قیمت کانکس کامپوزیتی

قیمت این سازه بر اساس متراژ و نوع نما و امکانات داخلی تعیین میگردد به طور مثال قیمت سالنی آن با سازه ایی که در آن کابینت یا سرویس نصب شده باشد متغیر میباشد یا نوع کانکس فروشگاهی با نوع کانکس فست فود از نظر قیمتی متفاوت و حتی نوع کامپوزیت بکار رفته نیز میتواند نوسانات قیمیت در این سازه بوجود آورد.استفاده از کرکره برقی، نوع درب و پنجره، قفسه بندی داخل باعث افزایش قیمت این کانکس شده و برای کسب قیمت دقیق با مشاوران فروش ما در تماس باشید.

مشخصات فنی کانکس کاربردی

1- شاسی: با استفاده از تیر آهن نمره 160 یا 180 بصورت دورکلاف با تبر داخلی.
2- استراکچر: اصلی کانکس از پروفیل 40×40 و 80×40 با ضخامت 2 میل با فواصل cm 32 برای کف کانکس .
3- هوک بلت کانکس : تعبیه هوک های قوی تقویت شده رو ستون های اصلی کانکس با استفاده از میلگرد نمره 18 یا 20 که در زمان بارگیری و تخلیه که با پلیتهای قوی به شاسی کف متصل میگردد.
4- پوشش خارجی بدنه: از ورق های کامپوزیت با ضخامت 4 میل با رنگبندی های مختلف .
5- پوشش داخلی بدنه: طبق درخواست خریدار محترم( لمینیت-دیوارپوش آذران پلاستیک)
6- پوشش داخلی کف: از تخته های mil 18 با کفپوش درجه یک وینی فلس با ضخامت mil 2 بهمراه قرنیز .
7- عایق: با ضخامت cm 4 از نوع پلاستوفم با دانسیته مجاز و کند سوز .(عایق حرارتی و برودتی)
8- درب و پنجره ها: از جنس upvc با پروفیل های رایج موجود در بازار با یراق آلات در جه یک بهمراه شیشه های mil 4 با تزریق گاز آرگن.
9- تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک هیوا ، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ) ، کلید و پریزها با برند دلند، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی ، سیمها و کابلها جهت سیم کشی با نمره 2.5 ، 4 و بوده که جهت سرمایش و گرمایش کانکس یک ورودی جدا با کلید مینیاتوری با کابل نمره 4 اجرا خواهد شد.
10- پوشش خارجی سقف : بصورت دو شیب با ارتفاع استاندارد با استفاده از ورق سینوسی با ضخامت 5/. جهت آبندی کامل سقف بهمراه چسب سیلیکون .

قیمت کانکس کامپوزیتی نگهبانی

قیمت این سازه بر اساس نوع کاربری و ابعاد و امکانات داخلی بسیار متغیر بوده و اکثرا دارای قیمت مقطوع میباشد مانند کانکس نگهبانی یا کانکس نگهبانی که هرکدام از این دو نمونه دارای دیتایل کاملا متفاوت میباشند که در قیمت کانکس تاثیر گذار است.

.