Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس کافی شاپ

کانکس کافی شاپ

در سالهای اخیر متقاضیان و خریدارن کانکس کافی شاپ در کشورمان رو به افزایش بوده و روند صعودی داشته است.این سازه ها دارای امکانات خاص و متریال های متفاوت میباشند که در زمان شتسشو به سازه آسیبی وارد نیامده و مورد تایید وزرات بهداشت باشد.این کانکس به دو تیپ کانکس کافی شاپ ثابت که اکثرا در پارکها و معابر عمومی از آن استفاده میگردد و کانکس کافی شاپ چرخدار که اکثرا در نمایشگاه ها و مراکز تفرحی بصورت موقت از آن استفاده میگردد دسته بندی میگردد.

هر کدام از این سازه ها دارای ویژگی خاص خود میباشند و در کلیت هر دو دارای یک کاربری بوده و تنها تفاوت آنها در نوع متراژ و ابعاد میباشد که در نوع ثابت محدودیتی در ابعاد و اندازه وجود ندارد و نوع ثابت را در هر متراژ میتوان طراحی و تولید کرد.

کانکس کافی شاپ چرخدار

در زمینه کاربری این کانکس باید خاطر نشان کرد که نسبت به نوع ثابت دارای قیمت بالاتری بوده و با توجه به محدودیت ابعاد و اندازه دارای امکانات کمتری نسبت که نوع چرخدار میباشد.در برخی موارد حتی از این کانکس به عنوان کانکس فست فود سیار نیز میتوان استفاده کرد.

اکثرا این سازه دارای یک محور یا دور محور با ریموک و جک میباشد .در این سازه برای پذیرایی از مشتریان فضایی در بیرون کانکس طراحی میگردد جهت صرف قهوه و چای .

کانکس کافی شاپ ثابت

این سازه نسبت به نوع قبلی دارای متراژ بیشتری میباشد و حتی میشود آنرا بصورتی طراحی کرد به راحتی تا 30 نفر را از لحاظ تعداد نفرات ساپورت نماید. در بسیاری از موارد نمای بیرونی کانکس کافی شاپ میباست بسیار زیبا بوده و اکثرا این نما از ترموود استفاده میگردد.

کانکس کافی شاپ سیار در گاهی موارد به عنوان کانکس رستوران نیز مورد استفاده قرار میگرد.

قیمت کانکس کافی شاپ

مهمترین سوال اکثر مشتریان در رابطه با کانکس کافی شاپ قیمت و نوع متریال آن میباشد که با توجه به متراژ و نوع متریال و ثابت یا متحرک بودن این سازه قیمت آن مشخص میگردد.در حالت چرخدار در ابعاد کوچک از قیمت 40/000/000 میلیون تومان شروع و برای حالت ثابت با توجه به متراژ و نوع متریال مصرفی به ازا هر متر مربع 2/500/000 میلیون تومان شروع میگردد.