Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس پلیس و نیروی انتظامی

کانکس پلیس و نیروی انتظامی

کانکس پلیس یا همان کانکس نیروی انتظامی یکی از مهم ترین محصولات کانکس یووا می باشد. جهت مستقر نمودن نیروی های امنیت و برقرار نظم در سطح شهر و استان ها که در بعضی مناطق جهت پوشش بیشتر میباست کانکس پلیس را در این مناطق جانمایی کرد.

انواع کانکس پلیس و نیروی انتظامی

کانکس استقرار نیروی انتظامی به دو صورت طراحی و ساخته می شود. اول کانکس به صورت ثابت بوده و دوم صورت کانکس چرخدار که می توان آنرا در فواصل بسیار طولانی با کشنده جابه جا کرد.

کانکس پلیس سیار

این سازه بیشتر برای استفاده پلیس و اداره راهنمایی و رانندگی در جاده و فواصل بین شهری برای نظارت کامل و محل اسکان نیرو ها به صورت کانکس کاروان سیار مورد استفاده قرار می گیرد. که دارای امکانات سرویس بهداشتی، آبدارخانه، مخزن آب، تخت خواب تاشو می باشد.

کانکس پلیس ثابت

معمولا در مناطق مسکونی و در تقاطع خیابان ها نقاطی وجود دارد که در آن فضای مناسب برای نصب یک کانکس پلیس ثابت وجود دارد. که با نوجه به نداشتن تداخلی با مسیر تردد افراد، دید و جایگاه خوبی دارد و برای استقرار کانکس پلیس (نیروی انتظامی) به صورت ثابت استفاده می شود. ابعاد این نوع سازه ها عموما 6*3 متر که به طور کلی 18 متر مربع می شود است.
و امکان دارد گاها تا 12*3 یعنی 36 متر مربع نیز برای این کانکس نیاز باشد.
هنگام طراحی و ساخت آن ها معمولا دو اتاق با تجهیزات جهت بخش اداری و یک اتاق کوچک برای استراحت پرسنل شیفت باید قرار بگیرد.

ویژگی های کانکس پلیس

چون هر سازه پیش ساخته براساس موقعیت و شرایط آب و هوایی و کاربری بایستی به طوری ایجاد شود که با گذر زمان از استحکام و دوام بالایی برخوردار باشد. با توجه به این نکته، موضوع ساخت کانکس پلیس هم حال از هر نوع که باشد از این اصل و قاعده مجزا نیست و به عبارتی از آن تبعیت می‌کند.

 • مقاوم در برابر آفات و حشرات
 • قابلیت نصب تجهیزات امینتی
 • مقاوم در برابر ضربه 
 • عایق صدا و حرارت
 • فضای کافی
 • جابجایی
 • ضد آب

مشخصات فنی

 1. شاسی: با استفاده از تیر آهن نمره 14 به صورت اسکی.
 2. استراکچر: اصلی کانکس از پروفیل 40×40 با ضخامت 2 میل با فواصل cm 32 برای کف کانکس .
 3. هوک بلت کانکس : تعبیه هوک های قوی تقویت شده رو ستون های اصلی کانکس با استفاده از میلگرد نمره 18 یا 20 که در زمان بارگیری و تخلیه که با پلیتهای قوی به شاسی کف متصل میگردد.
 4. خارجی بدنه: طبق درخواست مشتری محترم (ورق- ورق های pvc)
 5. داخلی بدنه: طبق درخواست خریدار محترم( دیوارپوش روکشداربا ابزار آلات مخصوص)
 6. داخلی کف: از تخته های mil 18 با کفپوش درجه یک وینی فلس. با ضخامت mil 2 به همراه قرنیز .
  عایق: با ضخامت cm 4 از نوع پلاستوفم با دانسیته مجاز و کند سوز .(عایق حرارتی و برودتی)
 7. درب و پنجره ها: از جنس upvc با پروفیل های رایج موجود در بازار با یراق آلات در جه یک بهمراه شیشه های mil 4 با تزریق گاز آرگن.(کلیه درب و پنجره ها دارای حفاظ می باشند)
 8. تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک هیوا ، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ) ، کلید و پریزها با برند دلند، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی ، سیمها و کابلها جهت سیم کشی با نمره 2.5 ، 4 و بوده که جهت سرمایش و گرمایش کانکس یک ورودی جدا با کلید مینیاتوری با کابل نمره 4 اجرا خواهد شد.
 9. پوشش خارجی سقف : بصورت دو شیب با ارتفاع استاندارد با استفاده از ورق سینوسی با ضخامت 5/. جهت آبندی کامل سقف به همراه چسب سیلیکون.