Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس پانلی

کانکس پانلی

یکی از کانکس های پردوام با طول عمر بالا کانکس پانلی می باشد. که می توان کانکس پانلی با توجه به کاربرد آن و نحوه ساخت آن ها را تقسیم بندی کرد که عبارتند از:

انواع کانکس پانلی

1.کانکس نگهبانی پانلی : به علت مقاومت بالا و عایق بودن در سرما و در گرما. و خاصیت ضد صدا بودن و شرایط اقلیمی بهترین انتخاب جهت نیرو های حراست بوده. و حتی می توان از ساندویچ پانل در ساخت برجک نگهبانی نیز استفاده کرد.
2.کانکس سرویس بهداشتی پانلی: با توجه به نوع ورق بکار رفته در پانل از لحاظ اصول رعایت بهداشت و مقاومت بالا در برابر نم و رطوبت استفاده از کانکس سرویس پانلی توصیه می گردد.
3.کانکس  اداری پانلی: با توجه به طراحی و نوع بارگذاری در این کانکس اداری بهترین انتخاب در نوع کانکس اداری، کانکس پانلی اداری است.

4.کانکس پانلی: این سازه بیشتر در پالایشگاه های نفتی و جهت ساختمان های پیش ساخته پانلی با کاربری اداری، خوابگاهی، سالن غذا خوری، کلینیک، بیمارستان مورد استفاده قرار می گیرد.
5.کانکس چرخدار پانلی: که این ساختار از کانکس با توجه به نوع استفاده آن بیشتر در کانکس های کترینگ سیار و کانکس های فروشگاهی سیار مورد استفاده قرار می گیرد.
6.کانکس مدارس: که برای مکان های صعب العبور از آن استفاده می گردد. که دارای کلاس، سرویس، آبدارخانه و اتاق مدیران می  باشد.
7.کانکس خودپرداز پانلی: جهت کاربری ارگان ها و موسسات دولتی که دسترسی آسان به بانک را نداشته باشند از این کانکس عابر بانک استفاده می گردد.
8.کانکس ویلایی پانلی: که دارای کلی امکانات رفاهی ویلایی سنتی بوده و اغلب در مناطق سرد و بسیار گرم و شرجی از ویلایی پانلی استفاده می گردد.
9.کانکس دو قلو و چند قلو پانلی.

با توجه به توضیحات بالا قیمت کانکس پانلی با ساندویچ پانل پلی یورتان به ازا هر متر مربع و نوع ساختار و کاربری آن از حدود 1/000/000 میلیون به بالا می باشد.

کانکس پانلی سیار

کانکس های ساندویچ پانل چرخدار (کاروان) هم نمونه های سیار از کانکس های ساندویچ پانل هستند. و دارای یک یا دومحور چرخدار می باشند و با اتصال به یک ماشین که عموما خودرو های قوی و یا گاها ماشین آلات سنگین که در پروژه های عمرانی استفاده می شود قابلیت حرکت بر روی چرخ های خود را داشته و به آسانی جابجا خواهد شد.

مشخصات فنی

 1. شاسی کف : از IPE نمره 14 بصورت دور کلاف با تیر ریزی داخلی از ناودانی نمره 10 جهت استحکام کف کانکس.
 2. اسکلت(structure ): کانکس از پروفیلهای استاندارد 40×40 ، 80×40 با ضخامت 2 میل برای بدنه و کف کانکس و علاوه بر آن چهار عدد ناودانی آهنی نمره 10 که بر روی شاسی جوش داده میشود که بتوان کانکس را با جرثقیل جابه جا نمود.
 3.  استراکچر: فلزی قاب ها و دیوارها و سقف از ورق های آهنی خم شده به ضخامت 2 میلمتر. با اجرای ضد زنگ (طوسی) با رنگ آمیزی کامل.
 4. پوشش خارجی و داخلی : دیوارها و سقف از نوع ساندویچ پانل دو رو ورق آلوزینک به ضخامت 5/. میلیمتر. با عایق تزریقی پلی یورتان با ضخامت 4 سانتی متر با دانسیته 2±40 کلیوگرم در متر مکعب میباشد.
 5.  پوشش داخلی کف: کانکس از تخته های چند لایی با ضخامت mil 18 واترپروف با مارک فارلین پلکس یا کریندو به همراه کفپوش درج یک (وینی فلکس آلمانی) بهمراه قرنیز cm 5 .
 6.  دربهای بیرونی و داخلی و پنجره ها : از نوع UPVC با مارک ویستا بست به همراه یراق آلات درجه یک ترک با تزریق گاز آرگن

طراح سایت در کرج

دیگر مشخصات:

 1. تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک مازی نور یا هیوا. داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ) ، کلید و پریزها. کلید مینیاتوری و چراغ تونلی با مارک لگراند ، سیم ها و کابل ها جهت سیم کشی با نمره 2.5 ، 4 و 6 بوده و برای سرمایش و گرمایش یک ورودی جدا بهمراه کلید مینیاتوری A 32 با کابل نمره 6 اجرا خواهد شد.
 2.  سرویس بهداشتی داخل کانکس: (در صورت نیاز )دیوارپوشهای داخلی از نوع سفید صدفی درجه یک. کف از سرامیک بهمراه ایزوگام کامل کف و راویز بندی بهمراه روشویی با پایه با مارک چینی کرد. توالت ایرانی یا فرنگی بنا بر سفارش خریدار محترم. شیر آلات درجه یک اهرمی استاندارد(شیبه یا قهرمان) با لوله کشی سرد و گرم ، جای حوله و صابون ، آینه و داخل کابین یک عدد فن و دریچه 30×30 جهت تهویه هوا نصب خواهد شد.(فاقد سرویس )
 3.  سرویس آشپزخانه کانکس(در صورت نیاز) شامل یک متر کابینت هوایی و زمینی فلزی با درب MDF. سینک و آبچکان با اجرای لوله کشی سرد و گرم (آبگرمکن 60 لیتری و اجاق گاز رومیزی طبق سفارش خریدار محترم به صورت آپشن).(فاقد آبدارخانه)
 4. فلاشینگ و گاتر آب: با استفاده از ورقهای خم شده به ضخامت cm 5. از نوع پیش رنگ کوره ایی بهمراه لوله های پولیکا بهمراه زانویی جهت هدایت آب باران و برف.
 5.  رنگ آمیزی: اجرای رنگ آمیزی بدنه و سقف از نوع روغنی سریع و خشک طبق در خواست خریدار محترم.