Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس نگهبانی پانلی

کانکس نگهبانی پانلی

کاربری کانکس نگهبانی پانلی جهت اسکان نگهبان در مناطق شرجی و بسیار سرد بوده و برای ثابت نگه داشتن دما و جلوگیری از بروز سرما و گرما از این متریال جهت ساخت آن استفاده می گردد. با توجه به اینکه ساندویچ پانل با فوم پلی یورتان یکی از بهترین گزینه جهت ساخت کیوسک نگهبانی در مناطق سرد و بسیار گرم می باشد.

کانکس نگهبانی پانلی چه کاربردی دارد؟

این نوع کانکس نگهبانی بیشتر برای عوارضی اتوبان ها، ورودی پارک ها، ورودی مجتمع های تجاری بزرگ، ورودی پلیس راه،  ورودی پارکینگ های طبقاتی و مراکز درمانی و بهداشت می باشد.

طراحی سایت در کرج

انواع کانکس نگهبانی پانلی

1.کانکس نگهبانی گالوانیزه
2.کانکس نگهبانی سایدینگ
3.کانکس نگهبانی فایبر گلاس
4.کانکس نگهبانی کامپوزیت 

تمام مواردی که در انواع کانکس نگهبانی نام برده شد یک نوع کانکس در یک کاربری هستند، تنها تفاوتی که با یکدیگر دارند در نوع متریالی است که استفاده می شود.  البته که همین تفاوت متریال موجب تفاوت کانکس های نگهبانی از لحاظ ظاهری هم خواهد شد.

مشخصات فنی

1- شاسی کف : از IPE نمره 14 بصورت دور کلاف با تیر ریزی داخلی از ناودانی نمره 10 جهت استحکام کف کانکس.
2- اسکلت(structure) : کانکس از پروفیلهای استاندارد 40×40 ، 80×40 با ضخامت 2 میل برای بدنه و کف کانکس. و علاوه بر آن چهار عدد ناودانی آهنی نمره 10 که بر روی شاسی جوش داده میشود که بتوان کانکس را با جرثقیل جابه جا نمود.
3- استراکچر: فلزی قابها و دیوارها و سقف از ورق های آهنی خم شده به ضخامت 2 میلمتر با اجرای ضد زنگ (طوسی) با رنگ آمیزی کامل.
4- پوشش خارجی و داخلی : دیوارها و سقف از نوع ساندویچ پانل دو رو ورق آلوزینک به ضخامت 5/. میلیمتر با عایق تزریقی پلی یورتان با ضخامت 4 سانتی متر با دانسیته 2±40 کلیوگرم در متر مکعب میباشد.
5- پوشش داخلی کف: کانکس از تخته های چند لایی با ضخامت mil 18 واترپروف با مارک فارلین پلکس یا کریندو. به همراه کفپوش درج یک (وینی فلکس آلمانی) بهمراه قرنیز cm 5 .

مشخصات دیگر:

6- دربهای بیرونی و داخلی و پنجره ها : از نوع UPVC با مارک ویستا بست بهمراه یراق آلات درجه یک ترک با تزریق گاز آرگن.
7- تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک مازی نور یا هیوا. داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ). کلید و پریزها ، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی با مارک لگراند ، سیمها و کابلها جهت سیم کشی با نمره 2.5 ، 4 و 6 بوده و برای سرمایش و گرمایش یک ورودی جدا بهمراه کلید مینیاتوری A 32 با کابل نمره 6 اجرا خواهد شد.
8- فلاشینگ و گاتر آب: با استفاده از ورقهای خم شده به ضخامت cm 5. از نوع پیش رنگ کوره ایی بهمراه لوله های پولیکا بهمراه زانویی جهت هدایت آب باران و برف.
11- رنگ آمیزی: اجرای رنگ آمیزی بدنه و سقف از نوع روغنی سریع و خشک طبق در خواست خریدار محترم.