Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس نمازخانه

کانکس نمازخانه

کانکس نمازخانه از محصولات دیگر شرکت یووا کانکس می باشد. که در فضا هایی مانند حیاط، بام و در بین جاده ها و سطوح شهر استفاده می گردد. که افراد در هنگام سفر در خارج از شهر نیاز برای اقامه نماز داشته باشند از کانکس نمازخانه استفاده می گردد. علت این که از این سازه برای امور وذهبی استفاده می گردد این است که به علت نبود امکانات کافی جهت ساخت و محل مناسب از این کانکس استفاده می گردد.

ویژگی های کانکس نمازخانه

از مشخصات بارز این سازه عبارتند از سالن اقامه نماز برای یانوان و اقایان بصورت مجزا، وضو خانه، قسمت کفش کنی، محل اقامه نماز پیش نماز، رخت آویز، سرویس بهداشتی، سیستم گرمایش و سرمایش که در اکثر موارد از کولر گازی اسپلیت استفاده می گردد که از نوع گرما ساز و سرما ساز می باشد. محل انبار برای نگهداری وسایل اضافی و سیستم روشنایی و لوله کشی جهت هدایت آب به قسمت وضو خانه.

با توجه به متراژ کانکس نمازخانه خریداران میزان مساحت مورد نیاز را پس از عقد قرارداد اعلام و طی یک پلان اجرای ارائه شده توسط تیم مهندسی شرکت یووا ابعاد و اندازه کانکس فوق مشخص شده. و مراحل ساخت آن طی مدت زمان تعیین شده انجام می گردد. در بسیاری از موارد کانکس نماز خانه طبق فضا و ابعاد موجود مشتریان عزیر ساخته می گردد.

پس از ساخت و ارسال به محل نصب در اکثر موارد از موکت برای پوشش نهایی کف در این سازه استفاده می گردد. قیمت فروش کانکس نمازخانه با توجه به نوع جنس مصرف شده تعیین می گردد. که اکثر مواقع از نوع پانلی برای نمازخانه بین شهری و نوع گالوانیزه برای فضای درون شهری استفاده می گردد .

برای کسب اطلاع از قیمت کانکس نمازخانه با شماره تلفن مستقیم 09127140146 تماس حاصل نمایید.

نصب کانکس نمازخانه

ابعاد و نوع نصب کانکس نمازخانه به میزان مساحتی بستگی دارد. که برای آن درنظر گرفته شده و فضا به ما اجازه می دهد زیرا هیچ محدودیتی در تولید برای ابعاد آن این کانکس وجود ندارد. بهتر است این سازه در جاده های بین شهری در محلی نصب شود که کاملا دید داشته باشد و محلی برای پارک خودرو ها وجود داشته باشد. برای اطلاع و دید مناسب تر اتومبیل های عبوری باید در فاصله یک کیلومتری پیش از رسیدن به کانکس نمازخانه یک تابلو در حاشیه راه نصب و محل نمازخانه را اطلاع دهد.

مشخصات فنی

 1. شاسی :با استفاده از تیر آهن نمره 14 به صورت اسکی.
 2. استراکچر :اصلی کانکس از پروفیل 80×40 و 40×40 با ضخامت 2 به همراه بادبند K. به همراه ضد زنگ کامل در فواصل یک متر برای بدنه و در فواصل cm40 برای کف کانکس.
 3. هوک بلت کانکس : تعبیه هوک های قوی تقویت شده رو ستون های اصلی کانکس با استفاده از میلگرد نمره 18 یا 20. که در زمان بارگیری و تخلیه که با پلیت های قوی به شاسی کف متصل می گردد.
 4. پوشش خارجی بدنه: از ورق های 5/. پیش رنگ کوره ایی فرم دار تولید فولاد مبارکه که با پیچ های سرمته ایی و پرچ های فولادی به بدنه کانکس کانکس متصل می گردند.
 5. پوشش داخلی بدنه :از دیوارپوش های روکش دار با مارک آذران پلاستیک یا کمپارس به ضخامت 1 سانتی متر که با ابزار آلات مخصوص به بدنه کانکس متصل می شود.
 6. پوشش داخلی کف :از تخته های 18 میل با مارک فارلینپلکس (واترپروف) به همراه کفپوش LG با قرنیز دور کف کانکس.

دیگر مشخصات:

 1. عایق: با ضخامت cm 4 از نوع پلاستوفم با دانسیته مجاز و کند سوز .(عایق برودتی و حرارتی)
 2. درب و پنجره ها: از جنس UPVC با مارک ویستا بست به همراه شیشه mil 4 با یراق آلات درجه یک ترک با تزریق گاز آرگن می باشد. کلیه پنجره ها دارای حفاظ آهنی می باشند.
 3.  تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک مازی نور یا هیوا. داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ). کلید و پریزها ، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی با مارک لگراند ، سیمها و کابل ها جهت سیم کشی با نمره 2.5 ، 4 و 6 بوده که جهت سرمایش و گرمایش کانکس یک ورودی جدا با کلید مینیاتوری با کابل نمره 6 اجرا خواهد شد.
 4. پوشش خارجی سقف : به صورت دو شیب با ارتفاع استاندارد با استفاده از ورق گالوانیزه با ضخامت 5/. به همراه ایزوگام نواری جهت آبندی کامل سقف به همراه چسب سیلیکون .
 5. اتصالات کانکس: اجرای کلیه اتصالات بدنه و سقف با استفاده از پیچ های سر مته ای سر پهن و پرچ های نمره 15- 18 و 25 تولیدی شرکت ایران پرچ که در فواصل 5 سانتی متری به اسکلت کانکس متصل می گردد.
 6. رنگ آمیزی: اجرای رنگ آمیزی بدنه و سقف از نوع روغنی سریع و خشک طبق در خواست خریدار محترم.