Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس نمازخانه

کانکس نمازخانه

کانکس نمازخانه

کانکس با کاربری نمازخانه از محصولات دیگر شرکت یووا میباشد که در فضا هایی مانند حیاط، بام و در بین جاده ها و سطوح شهر استفاده میگردد که افراد در هنگام سفر در خارج از شهر نیاز برای اقامه نماز داشته باشند از کانکس نمازخانه استفاده میگردد. علت اینکه از این سازه برای امور وذهبی استفاده میگردد این است که به علت نبود امکانات کافی جهت ساخت و محل مناسب از این کانکس استفاده میگردد.

مشخصات کانکس نمازخانه

از مشخصات بارز این سازه عبارتند از سالن اقامه نماز برای یانوان و اقایان بصورت مجزا، وضو خانه، قسمت کفش کنی، محل اقامه نماز پیش نماز، رخت آویز، سرویس بهداشتی، سیستم گرمایش و سرمایش که در اکثر موارد از کولر گازی اسپلیت استفاده میگردد که از نوع گرما ساز و سرما ساز میباشد. محل انبار برای نگهداری وسایل اضافی و سیستم روشنایی و لوله کشی جهت هدایت آب به قسمت وضو خانه.

با توجه به متراژ کانکس نمازخانه خریداران میزان مساحت مورد نیاز را پس از عقد قرارداد اعلام و طی یک پلان اجرای ارائه شده توسط تیم مهندسی شرکت یووا ابعاد و اندازه کانکس فوق مشخص شده و مراحل ساخت آن طی مدت زمان تعیین شده انجام میگردد.در بسیاری از موارد کانکس نماز خانه طبق فضا و ابعاد موجود مشتریان عزیر ساخته میگردد.

پس از ساخت و ارسال به محل نصب در اکثر موارد از موکت برای پوشش نهایی کف در این سازه استفاده میگردد.قیمت فروش کانکس نمازخانه با توجه به نوع جنس مصرف شده تعیین میگردد که اکثر مواقع از نوع پانلی برای نمازخانه بین شهری و نوع گالوانیزه برای فضای درون شهری استفاده میگردد .

برای کسب اطلاع از قیمت کانکس نمازخانه با شماره تلفن مستقیم 09127140146 تماس حاصل نمایید.

مشخصات فنی کانکس نمازخانه

1- شاسی :با استفاده از تیر آهن نمره 14 بصورت اسکی.
2- استراکچر :اصلی کانکس از پروفیل 80×40 و 40×40 با ضخامت 2 بهمراه بادبند K بهمراه ضد زنگ کامل در فواصل یک متر برای بدنه و در فواصل cm40 برای کف کانکس.
3- هوک بلت کانکس : تعبیه هوک های قوی تقویت شده رو ستون های اصلی کانکس با استفاده از میلگرد نمره 18 یا 20 که در زمان بارگیری و تخلیه که با پلیتهای قوی به شاسی کف متصل میگردد.
4- پوشش خارجی بدنه: از ورق های 5/. پیش رنگ کوره ایی فرم دار تولید فولاد مبارکه که با پیچ های سرمته ایی و پرچ های فولادی به بدنه کانکس کانکس متصل میگردند.
5- پوشش داخلی بدنه :از دیوارپوشهای روکش دار با مارک آذران پلاستیک یا کمپارس به ضخامت 1 سانتی متر که با ابزار آلات مخصوص به بدنه کانکس متصل میشود.
6- پوشش داخلی کف :از تخته های 18 میل با مارک فارلینپلکس (واترپروف) بهمراه کفپوش LG با قرنیز دور کف کانکس.
7- عایق: با ضخامت cm 4 از نوع پلاستوفم با دانسیته مجاز و کند سوز .(عایق برودتی و حرارتی)
8- درب و پنجره ها: از جنس UPVC با مارک ویستا بست بهمراه شیشه mil 4 با یراق آلات درجه یک ترک با تزریق گاز آرگن میباشد.کلیه پنجره ها دارای حفاظ آهنی میباشند.
9- تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک مازی نور یا هیوا ، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ) ، کلید و پریزها ، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی با مارک لگراند ، سیمها و کابلها جهت سیم کشی با نمره 2.5 ، 4 و 6 بوده که جهت سرمایش و گرمایش کانکس یک ورودی جدا با کلید مینیاتوری با کابل نمره 6 اجرا خواهد شد.
10- پوشش خارجی سقف : بصورت دو شیب با ارتفاع استاندارد با استفاده از ورق گالوانیزه با ضخامت 5/. بهمراه ایزوگام نواری جهت آبندی کامل سقف بهمراه چسب سیلیکون .
11- اتصالات کانکس: اجرای کلیه اتصالات بدنه و سقف با استفاده از پیچ های سر مته ای سر پهن و پرچ های نمره 15- 18 و 25 تولیدی شرکت ایران پرچ که در فواصل 5 سانتی متری به اسکلت کانکس متصل میگردد.
12- رنگ آمیزی: اجرای رنگ آمیزی بدنه و سقف از نوع روغنی سریع و خشک طبق در خواست خریدار محترم.