Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس مطبوعاتی

کانکس مطبوعاتی

از مهمترین محصولات تولید شرکت یووا برای خدمات فروش در زمینه مطبوعات و جراید در سطح شهر کانکس مطبوعاتی می باشد. این سازه با ابعاد 9متر، 12متر و 18 متر متغیر بوده و با اجناس مختلف ساخته می شود.

انواع کانکس مطبوعاتی

  1. با نمای کامپوزیت
  2. فایبر گلاس
  3. کانکس پانلی
  4.  با نمای ترموود

کانکس مطبوعاتی کامپوزیتی

این محصول دارای نما کامپوزیت می باشد و درب و پنجره های مورد استفاده دوجداره درجه یک با کرکره برقی بوده و کف کانکس اکثرا از نوع سرامیک و با عایق بندی عالی با ورق سقف سینوسی استاتیک با سیستم وایرینگ با سیم و کابل استاندارد می باشد.

دیواره های داخلی از دیوارپوش درجه یک روکش دار با برند کمپارس با ابزار آلات مخصوص جهت نصب در داخل کانکس با کانتر و قفسه بندی و پوشش داخلی کف از پارکت درجه یک با مارک وینی فلکس می باشد.

قیمت این کانکس کامپوزیت نسبت به کانکس های دیگر بالاتر بوده و از قیمت کانکس پایه 20 میلیون تومان به بالا می باشد.

امکانات

  • کانکس مطبوعاتی , یا همان دکه روزنامه فروشی در ابعاد مختلف و با امکانات متفاوتی طراحی و ساخته می شود. از بارزترین شاخصه های این نوع از کانکس می توان به پیشخوان این کانکس اشاره کرد که محلی برای گذاشتن روزنامه های می باشد.
  • داخل کانکس روزنامه فروشی جایی برای یخچال تعبیه شده و نیز موقعیتی برای  نصب انواع کولر گازی و آبی تعیین شده است .
  • در برابر عوامل محیطی مقاومت دارد و دارای عایق حرارتی می باشد.
  • از سیستم برق کشی و لوله کشی برتر بهرمند می باشد.

طراحی سایت در کرج

ساده

این سازه تقریبا تیپ کانکس های قدیمی بوده و طبق سفارش مشتری ساخته می گردد. اغلب نمای این کانکس فایبر گلاس یا آهن می باشد و در تیپ گالوانیزه و فایبر به فروش می رسد.
جنس بدنه از ورق فایبر یا ورق استاتیک بوده و نمای داخلی از دیوارپوش چاپی و عایق پلاستوفوم می باشد.
قیمت کانکس مطبوعاتی ساده از پایه 15 میلیون تومان به بالا می باشد.

موارد استفاده

مهم ترین مساله جهت استفاده این سازه اخذ مجوز و محلی می باشد که این سازه می بایست قرار گیرد. از این سازه به عنوان کانکس روزنامه فروشی، فروش تنقلات، فروش بلیط و جراید استفاده می گردد.

سوالات متداول درباره کانکس مطبوعاتی

آیا برای قرار گیری کانکس مطبوعاتی نیاز به زیرسازی وجود دارد ؟

عموما بهتر است یک کرسی چینی در حدود 30 سانتی متر ارتفاع از کف برای این کار در نظر داشته باشیم. تا سطح کف کانکس مطبوعاتی کمی بالاتر از سطح خیابان یا پیاده رو قرار گیرد. این کار موجب می شود در مواقع بارش شدید باران که سطح آب روان بالا می آید به سازه ، روزنامه ها و مجلات ما آسیبی وارد نشود.