Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس غرفه بازیافت

کانکس غرفه بازیافت

سازه کانکس غرفه بازیافت در نمایشگاه بصورت سالانه برگزار میشود مورد استفاده قرار میگیرد. علت استفاده از کانکس غرفه در زمان برگذاری نمایشگاه مدت زمان کوتاه آن میباشد که به راحتی و سهولت در مدت چند روز غرفه مورد نظر آماده بهره برداری میباشد.

در اصل میتوان گفت این سازه حکم یک کانکس نمایشگاهی را دارد چون اکثرا این غرفه با طراحی مدرن به عنوان کانکس نمایشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد.

انواع کانکس غرفه

باید گفت این سازه با دو تیپ متفاوت ساخته میگردد اول غرفه روباز که اکثرا در محیطهای مسقف و سوله ها چون آب باران و برف به آن نفوذ نمیکند و دوم غرفه مسقف که برای محیطهای ساخته میشود که دارای سقف نبوده و در فضای باز از آن استفاده میگردد.

البته در گاهی موارد نوع چرخدار آن هم برای جابه جایی های مکرر ساخته میشود که بیشتر برای غرفه های فروش کتاب و بلیط از آن استفاده میگردد.

طراحی و ساخت کانکس غرفه

سفارش این سازه و خرید آن با سفارش مشتری آغاز و با توجه به تیپ غرفه درخواستی مدت زمان آن به خریدار اعلام میگردد.فرایند تولید و ساخت ان از 15 تا 30 بوده در طی این مدت خریداران محترم میتوانند از مراحل ساخت کانکس غرفه بازدید به عمل آورند.

کاربری کانکس غرفه

در مطالب بالا ذکر شد کاربرد این کانکس برای غرفه نمایشگاهی میباشد ولی در برخی موارد از آن به عنوان کانکس غرفه بازیافت، غرفه میادین میوه و تره بار و فروش استفاده میگردد.

قیمت کانکس غرفه

قیمت کانکس غرفه با توجه به متریال مصرفی در ساخت و متراژ آن محاسبه شده و خریداران محترم میتوانند برای اطلاع از قیمت آن در سایت ما بخش لیست قیمت کانکس را بازدید نمایند.