Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس غرفه بازیافت

کانکس غرفه بازیافت

سازه کانکس غرفه بازیافت در نمایشگاه بصورت سالانه برگزار می شود. مورد استفاده قرار میگیرد. علت استفاده از کانکس غرفه در زمان برگذاری نمایشگاه مدت زمان کوتاه آن می باشد. که به راحتی و سهولت در مدت چند روز غرفه مورد نظر آماده بهره برداری می باشد.

در اصل میتوان گفت این سازه حکم یک کانکس نمایشگاهی را دارد چون اکثرا این غرفه با طراحی مدرن به عنوان کانکس نمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع کانکس غرفه

باید گفت این سازه با دو تیپ متفاوت ساخته می گردد. اول غرفه روباز که اکثرا در محیطهای مسقف و سوله ها چون آب باران و برف به آن نفوذ نمی کند. و دوم غرفه مسقف که برای محیطهای ساخته می شود که دارای سقف نبوده و در فضای باز از آن استفاده می گردد.

البته در گاهی موارد نوع چرخدار آن هم برای جابه جایی های مکرر ساخته می شود. که بیشتر برای غرفه های فروش کتاب و بلیط از آن استفاده می گردد.

طراحی و ساخت کانکس غرفه

سفارش این سازه و خرید آن با سفارش مشتری آغاز و با توجه به تیپ غرفه درخواستی مدت زمان آن به خریدار اعلام میگردد.فرایند تولید و ساخت ان از 15 تا 30 بوده در طی این مدت خریداران محترم میتوانند از مراحل ساخت کانکس غرفه بازدید به عمل آورند.

کاربری

در مطالب بالا ذکر شد کاربرد این کانکس برای غرفه نمایشگاهی می باشد ولی در برخی موارد از آن به عنوان کانکس غرفه بازیافت، غرفه میادین میوه و تره بار و فروش استفاده می گردد.

از مزایای این کانکس، کانکس میوه و تره بار و کانکس های شهرداری کانکس می توان به مقاومت آن ها در برابر پوسیدگی، خوردگی، و عیق مناسب حرارتی و برودتی آنها اشاره کرد. همچنین این کانکس ها با توجه به متریال به کار رفته در ساختشان،  طول عمر زیادی دارند و  در برابر زلزله و شرایط جوی مختلف مقاوم است.

قیمت

قیمت کانکس غرفه با توجه به متریال مصرفی در ساخت و متراژ آن محاسبه شده. و خریداران محترم میتوانند برای اطلاع از قیمت آن در سایت ما بخش لیست قیمت کانکس را بازدید نمایند.