Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس سرویس بهداشتی 10 چشمه

 کانکس سرویس بهداشتی 10 چشمه

یکی از محصولات پر کاربرد کانکس یووا کانکس سرویس بهداشتی 10 چشمه می باشد. که این سازه دارای انواع و تیپ های مختلفی بوده که آن ها را در قسمت های مختلف شرح خواهیم داد.

انواع کانکس 10 چشمه

1-کانکس کامپوزیت سرویس بهداشتی 10 چشمه.
2-کانکس نما ترموود سرویس 10 چشمه .
4-کانکس نگهبانی گالوانیزه 10 چشمه.
3-کانکس سایدینگ 10 چشمه.
5-کانکس فایبر گلاس 10 چشمه.
6-کانکس پانلی 10 چشمه.

مشخصات فنی

 1.  شاسی کف : از قوطی نمره 10×10 با پایه بصورت دور کلاف.
 2.  اسکلت (structure): کانکس از پروفیل های استاندارد 40×40 ، 80×40 . با ضخامت 2 میل برای بدنه و کف کانکس و علاوه بر آن 2 عدد پلیت آهنی نمره 10 که بر روی ستون ها جوش داده می شود. که بتوان کانکس را با جرثقیل جابه جا نمود.
 3.  استراکچر: فلزی قاب ها و دیوارها و سقف از ورق های آهنی خم شده به ضخامت 1.5 میلمتر با اجرای ضد زنگ (اپوکسی) با رنگ آمیزی کامل.
 4.  پوشش خارجی و داخلی : دیوارها و سقف از نوع ساندویچ پانل دو رو ورق گالوانیزه به ضخامت 4/. میلی متر با عایق تزریقی پلی یورتان با ضخامت 4 سانتی متر با دانسیته 2±40 کلیوگرم در متر مکعب می باشد.
 5.  پوشش داخلی کف: کانکس از تخته های چند لایی با ضخامت mil 18 وپوشش نهایی از سرامیک.
 6.  دربهای بیرونی و داخلی و پنجره ها : درب ورودی از فاساد با شیشه مات می باشد.

دیگر مشخصات:

 1.  تاسیسات برقی: با استفاده از حباب سقفی، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان) ، کلید و پریزها از نوع دلند با مینیاتوری 25 آمپر ، سیم ها و کابل ها جهت سیم کشی با نمره 2.5 می باشد.
 2.  فلاشینگ و گاتر آب: با استفاده از ورقهای خم شده به ضخامت 0.5 mil ، از نوع پیش رنگ کوره ایی بهمراه لوله های پولیکا بهمراه زانویی جهت هدایت آب باران و برف.
 3. رنگ آمیزی: اجرای رنگ آمیزی بدنه و سقف از نوع روغنی سریع و خشک طبق در خواست خریدار محترم.(رنگ آبی)
 4.  سرویس بهداشتی :دیوارپوش های داخلی از نوع طرح چوب درجه یک ، کف از سرامیک بهمراه روشویی با پایه ، توالت ایرانی و فرنگی بنا بر سفارش خریدار محترم ، شیر آلات درجه یک اهرمی استاندارد ایرانی با لوله کشی سرد و گرم ، جای حوله و صابون ، آینه و داخل کابین یک عدد فن تعبیه می گردد. (کلیه لوله کشی ها در داخل داکت میباشد)
 5.  گارانتی و خدمات پس از فروش: کلیه کانکس های تولید شرکت یووا دارای 1 سال ضمانت (آببندی و سیم کشی). و خدمات پس از فروش دائمی می باشند.