Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس سرویسب بهداشتی تک چشمه

 کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه

یکی از محصولات پر کاربرد کانکس یووا کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه میباشد که این سازه دارای انواع و تیپ های مختلفی بوده که آنها را در قسمتهای مختلف شرح خواهیم داد.

انواع کانکس حمام

1-کانکس تک چشمه گالوانیزه
2-کانکس تک چشمه پانلی
3-کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه کامپوزیت
4-کانکس سرویس یک چشمه نما ترموود
5-کانکس تک چشمه فایبر گلاس
6-کانکس تک چشمه سایدینگ

کانکس سرویس بهداشتی راهرودار

این سازه تشکیل شده از دو قسمت اصلی است.که یکی راهرو ورودی بوده که بعد از ورود به درون کانکس با این قسمت مواجه می شوید و در آن  آینه و مایع دستشویی و روشویی وجود دارد. و درب سرویس ها نیز به این بخش باز می شود. کانکس سرویس بهداشتی راهرو دار می تواند تعداد زیادی سرویس هایی مختلفی از یک چشمه تا دوازده چشمه سرویس داشته باشد و یا تعدادی از آنها توالت و تعدادی حمام و یا با استفاده از یک پارتیشن جدا کننده تفکیک شده و با درب های جدا از هم به صورت زنانه و مردانه استفاده شود.

مشخصات فنی کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه

1- شاسی کف : از قوطی نمره 10×10 با پایه بصورت دور کلاف.
اسکلت(structure): کانکس از پروفیلهای استاندارد 40×40 ، 80×40 با ضخامت 2 میل برای بدنه و کف کانکس و علاوه بر آن 2 عدد پلیت آهنی نمره 10 که بر روی ستونها جوش داده می شود. که بتوان کانکس را با جرثقیل جابه جا نمود.

3- استراکچر: فلزی قابها و دیوارها و سقف از ورق های آهنی خم شده به ضخامت 1.5 میلمتر با اجرای ضد زنگ (اپوکسی) با رنگ آمیزی کامل.

4- پوشش خارجی و داخلی : دیوارها و سقف از نوع ساندویچ پانل دو رو ورق گالوانیزه به ضخامت 4/. میلیمتر با عایق تزریقی پلی یورتان با ضخامت 4 سانتی متر با دانسیته 2±40 کلیوگرم در متر مکعب می باشد.

5- پوشش داخلی کف: کانکس از تخته های چند لایی با ضخامت mil 18 وپوشش نهایی از سرامیک.

6- دربهای بیرونی و داخلی و پنجره ها : درب ورودی از فاساد با شیشه مات میباشد.

طراحی سایت در کرج

دیگر مشخصات:

7- تاسیسات برقی: با استفاده از حباب سقفی. داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان) ، کلید و پریزها از نوع دلند با مینیاتوری 25 آمپر ، سیمها و کابلها جهت سیم کشی با نمره 2.5 می باشد.

10- فلاشینگ و گاتر آب: با استفاده از ورقهای خم شده به ضخامت 0.5 mil. از نوع پیش رنگ کوره ایی بهمراه لوله های پولیکا بهمراه زانویی جهت هدایت آب باران و برف.

11- رنگ آمیزی: اجرای رنگ آمیزی بدنه و سقف از نوع روغنی سریع و خشک طبق در خواست خریدار محترم.(رنگ آبی)

12-8- سرویس بهداشتی :دیوارپوش های داخلی از نوع طرح چوب درجه یک. کف از سرامیک بهمراه روشویی با پایه ، توالت ایرانی و فرنگی بنا بر سفارش خریدار محترم ، شیر آلات درجه یک اهرمی استانداردایرانی با لوله کشی سرد و گرم ، جای حوله و صابون ، آینه و داخل کابین یک عدد فن تعبیه میگردد.(کلیه لوله کشی ها در داخل داکت میباشد)

13- گارانتی و خدمات پس از فروش: کلیه کانکسهای تولید شرکت یووا دارای 1 سال ضمانت (آببندی و سیم کشی) و خدمات پس از فروش دائمی میباشند..