Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس رستوران (2)

کانکس رستوران

کانکس رستوران در مکان هایی که تردد زیادی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. در بیشتر مراکز تجاری بزرگ از این کانکس جهت تامین مایحتاج مردم استفاده شده و اغلب از کیوسک های مغازه با متراژ کوچک و کانکس فروشگاهی ارزان با ابعاد 20 تا 50 متر مریع استفاده می شود.

مهم ترین نکته در کانکس رستوران زیبایی و مقاومت آن می باشد. دلیل اهمیت این موضوع این است که نمای کانکس از نظر جلب توجه مشتری بسیار مهم بوده و مقاومت سازه نیز به علت تحمل بارهای موجود در سازه از اهمیت بالایی برخودار می باشد.

انواع کانکس رستوران

1. کانکس فست فود
2.کانکس کافی شاپ
3.کانکس کترینگ سیار
4.کانکس اشپزخانه ای تنها محلی برای طبخ غذا و تحویل ان است. که اصولا از انواع دیگر کوچک تر است. این کانکس دارای پنجره ای است که از طریق ان غذا تحویل داده می شود.
5.در کانکس بزرگ هم فضایی برای طبخ غذا موجود است و هم جایی برای سرو غذا که دارای میز و صندلی است.
6.کانکس سیار دارای چند چرخ است و همانطور که از اسم ان معلوم است می تواند حرکت کند و به جاهای مختلف برود. اما فضای زیادی ندارد به همین دلیل می تواند به عنوان رستوران سیار استفاده شود.

مشخصات فنی

شاسی مقاوم از تیر آهن نمره 180 بصورت دورکلاف با تیر های داخلی از قوطی نمره 80 با تیر های کف از قوطی نمره 40 بهمراه بادبند و ضد زنگ کامل کف از تخته های 18 میل ضد آب بهمراه ایزوگام با پوشش نهایی از سرامیک درجه یک دیواره های دااخلی از دیوارپوش های درجه یک و سقف کادب از نوع کناف ایران.سیم کشی از نوع روکار با مهتابی 60 در 60 با کلید و پریز روکار با مینیاتوری درجه یک 25 آمپر.

قیمت

در بحث قیمت گذاری مهم ترین ویژگی که به آن توجه می شود اندازه و ابعاد کانکس است. قیمت بر اساس هر متر مربع محاسبه می شود. پس از محاسبه ابعاد کانکس، هزینه مواد و مصالحی که برای کانکس مصرف شده، در قیمت موثر است. توجه داشته باشید که نوع مواد و مصالح به کار رفته در هر کانکس متغیر است.  در ساخت برخی از آن ها ، متریال با کیفیت و مرغوب مورد استفاده قرار می گیرد. مصالح بعضی دیگر از کانکس ها هم هستند که کیفیت متوسطی دارند.

قیمت کانکس سوپر مارکت بسته به نوع متریال استفاده شده در این کانکس و نمای آن متغیر بوده و قیمت هر متر مربع از متری 20/000/000 ریال تا 25/000/000 ریال متغیر می باشد.