Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس حمام

کانکس حمام

یکی از محصولات پر فروش کانکس یووا کانکس سرویس حمام می باشد. که این سازه دارای انواع و تیپ های مختلفی بوده که آنها را در قسمت های مختلف شرح خواهیم داد.

انواع کانکس

  • تک چشمه
  • دو چشمه
  • شش چشمه 
  • دوازده چشمه
  • بدون راه رو
  • راه رو دار

چشمه های کانکس سرویس بهداشتی هم همانند کانکس حمام محاسبه می شود.
مثل کانکس سرویس بهداشتی 6 چشمه، کانکس سرویس بهداشتی 12 چشمه و …

تک چشمه

هر کابین از یک سرویس را یک باب چشمه می نامند. که واحد شمارش و تعیین در کانکس حمام می باشد. این سازه در اصل به صورت راهرو دار و بدون راه رو طراحی و تولید می گردد.

در داخل هر چشمه امکاناتی از قبیل دوش – شیرآلات اهرمی با برند قهرمان-آیینه-آبگرمکن برقی -لوله کشی تعبیه شده و در داخل این سازه جهت جلوگیری از هرگونه برق گرفتکی به علت خیس بوده کف از مینیاتوری حفاظ جان استفاده می گردد.
در بعضی مواقع که نیاز بیشتری به کابین های بیشتر می باشد. از کانکس حمام چند چشمه استفاده می گردد که در این حالت کانکس دارای یک راهرو و تعداد متعدد چشمه حمام با درب های مجزا می باشد که در داخل هر چشمه حمام رختکن و کلیه امکانات موجود می باشد. بیشترین کاربرد این کانکس در کارگاه های ساختمانی، مراکز زیارتی و بین راهی ، اماکن ورزشی می باشد.

ویژگی کانکس حمام

حتما، شمایی که مخاطب کنونی ما در صفحه یوواکو هستید، علاقمند هستید بدانید این نوع کانکس پیش ساخته از چه ویژگی هایی برخوردار است. که در سال های اخیر بسیاری از نهاد ها و سازمان های  خصوصی و دولتی برای تهیه آن استقبال ویژه نمودند و به نوعی این سازه سریع الاجراء مخاطبین خاص خودش را پیدا کرده است.

 

مزایا کانکس حمام

از مزایا استفاده از کانکس حمام این است که نیاز به اجرای مرحله بنایی، ایزولاسیون و … کارها ندارد. و مهم تر از همه این که در کارگاه های ساختمانی به طور مداوم نیاز به جابجایی کارگاه می باشد. و امکانات و محل سکونت پرسنل مدام در حال تغییر بوده. در نتیجه بهترین گزینه استفاده از کانکس حمام می باشد که در همچین مواردی بتوان آن را همراه با تغییر مکان کارگاه جابجا کرد.

مشخصات فنی کانکس حمام

1- شاسی کف : از قوطی نمره 10×10 با پایه بصورت دور کلاف.
اسکلت(structure ): کانکس از پروفیل های استاندارد 40×40 ، 80×40 با ضخامت 2 میل برای بدنه و کف کانکس و علاوه بر آن 2 عدد پلیت آهنی نمره 10 که بر روی ستون ها جوش داده می شود که بتوان کانکس را با جرثقیل جابه جا نمود.
3- استراکچر: فلزی قابها و دیوارها و سقف از ورق های آهنی خم شده به ضخامت 1.5 میلمتر با اجرای ضد زنگ (اپوکسی) با رنگ آمیزی کامل.
4- پوشش خارجی و داخلی : دیوارها و سقف از نوع ساندویچ پانل دو رو ورق گالوانیزه به ضخامت 4/. میلیمتر با عایق تزریقی پلی یورتان با ضخامت 4 سانتی متر با دانسیته 2±40 کلیوگرم در متر مکعب میباشد.
5- پوشش داخلی کف: کانکس از تخته های چند لایی با ضخامت mil 18 وپوشش نهایی از سرامیک.
6- دربهای بیرونی و داخلی و پنجره ها : درب ورودی از فاساد با شیشه مات میباشد.

دیگر مشخصات:

7- تاسیسات برقی: با استفاده از حباب سقفی، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان) ، کلید و پریزها از نوع دلند با مینیاتوری 25 آمپر ، سیمها و کابلها جهت سیم کشی با نمره 2.5 میباشد.
10- فلاشینگ و گاتر آب: با استفاده از ورقهای خم شده به ضخامت mil 0.5، از نوع پیش رنگ کوره ایی بهمراه لوله های پولیکا بهمراه زانویی جهت هدایت آب باران و برف.
11- رنگ آمیزی: اجرای رنگ آمیزی بدنه و سقف از نوع روغنی سریع و خشک طبق در خواست خریدار محترم.(رنگ آبی)
12- سرویس بهداشتی :دیوارپوشهای داخلی از نوع طرح چوب درجه یک ، کف از سرامیک بهمراه روشویی با پایه ، توالت ایرانی و فرنگی بنا بر سفارش خریدار محترم ، شیر آلات درجه یک اهرمی استانداردایرانی با لوله کشی سرد و گرم ، جای حوله و صابون ، آینه و داخل کابین یک عدد فن تعبیه میگردد.(کلیه لوله کشی ها در داخل داکت میباشد)
13- گارانتی و خدمات پس از فروش: کلیه کانکسهای تولید شرکت یووا دارای 1 سال ضمانت (آببندی و سیم کشی) و خدمات پس از فروش دائمی می باشند.