Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس توالت

کانکس توالت

از دیگر تولیدات یووا کانکس توالت می باشد. این سازه در ابعاد کوچک برای مصارف خارج شهر به صورت تک چشمه یا حمام و یا سرویس بهداشتی طراحی و تولید می گردد.

این نوع از سرویس فقط به عنوان کانکس سرویس بهداشتی و گاهی به صورت مشترک کانکس حمام و سرویس بهداشتی مورد استفاده می گردد. این سازه اکثرا در کارگاه های ساختمانی استفاده می گردد.

کانکس توالت سیار

گاهی اوقات نیاز به جابجایی مکرر سازه وجود دارد که این جابجایی دلایل مختلفی داشته که استفاده در نمایشگاه های فصلی نمونه ای از این نوع کاربری است . در این شرایط استفاده از کانکس توالت سیار توصیه می شود. این سازه دارای دو محور چرخدار می باشد. که هم با فضای تفکیک شده توان خدمات رسانی به آقایان و خانم ها را داشته و هم می توان برای هرکدام توالت سیار به خصوصی در نظر داشت.

قیمت کانکس توالت

 •  1.10 ×1.10 تیپ درجه یک 60/000/000 ریال.
 •  100×100 تیپ درجه دو 57/000/000 ریال.پ
 •  100/000/000 ریال.

کانکس توالت راهرو دار

کانکس توالت راهرو دار از دو قسمت اصلی که یک قسمت راهرو ورودی است که پس از ورود به داخل کانکس با این قسمت مواجه می شوید. که در آن روشویی، آینه و دیگر وسایل… وجود دارد و درب سرویس ها به این بخش باز می شود.
کانکس توالت راهرو دار می تواند دارای تعداد سرویس هایی مختلفی باشد. این تعداد از یک چشمه تا دوازده چشمه است.
و یا می تواند تعدادی از آن ها سرویس بهداشتی و تعدادی حمام باشد که توسط یک پارتیشن تفکیک شده و با درب های جدا از هم به صورت زنانه و مردانه استفاده می شود.

مشخصات فنی

 1.  شاسی کف : از قوطی نمره 80×80 به صورت دور کلاف .
 2.  اسکلت(structure ): کانکس از پروفیل های استاندارد 40×40 ، 80×40 با ضخامت 2 میل برای بدنه و کف کانکس 
 3. استراکچر: فلزی قابها و دیوارها و سقف از ورق های آهنی خم شده به ضخامت 1.5 میلمتر با اجرای ضد زنگ (طوسی) با رنگ آمیزی کامل.
 4. پوشش خارجی و داخلی : دیوارها و سقف از نوع ساندویچ پانل دو رو ورق آلوزینک به ضخامت 4/. میلیمتر با عایق تزریقی پلی یورتان با ضخامت 4 سانتی متر با دانسیته 2±40 کلیوگرم در متر مکعب می باشد.
 5.  پوشش داخلی کف: کانکس از تخته های چند لایی با ضخامت mil 18 واترپروف به همراه پوشش نهایی از سرامیک.
 6.  درب های بیرونی و داخلی و پنجره ها : از نوع UPVC درجه یک با یراق آلات استاندارد ایرانی.
 7.  تاسیسات برقی: با استفاده از حباب سقفی لگراند، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ) ، کلید ، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی با مارک لگراند ، سیم ها و کابل ها جهت سیم کشی با نمره 2.5 .
 8. سرویس بهداشتی داخل کانکس: کف از سرامیک به همراه ایزوگام کامل کف و راویز بندی به همراه روشویی با پایه با مارک چینی کرد. توالت ایرانی بنا بر سفارش خریدار محترم. شیر آلات درجه یک اهرمی استاندارد(شیبه یا قهرمان) با لوله کشی سرد و گرم ، جای حوله و صابون. آینه و داخل کابین یک عدد فن و دریچه 30×30 جهت تهویه هوا نصب خواهد شد.
 9.  فلاشینگ و گاتر آب: با استفاده از ورق های خم شده به ضخامت cm 5 ، از نوع پیش رنگ کوره ایی به همراه لوله های پولیکا به همراه زانویی جهت هدایت آب باران و برف.
 10. گارانتی و خدمات پس از فروش: کلیه کانکس های تولید شرکت یووا دارای 1 سال ضمانت و خدمات پس از فروش دائمی می باشند.