Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس برجک نگهبانی (1)

کانکس برجک نگهبانی

از دیگر محصولات کانکس یووا با کاربری حفاظت و حراست از محیط کارخانه، پادگان،زندان که این سازه در ارتفاع قرار میگیرد کانکس برجک نگهبانی میباشد.

از مهمترین ویژگی های این سازه داشتن دید مناسب میباشد. ارتفاع استاندارد برای این کانکس 6 متر با قوطی نمره 100 برای پایه ها میباشد .اجرای پلت فرم مناسب جهت استقرار پایه ها با بیس پلیت مناسب ، با اجرای بادبند در چهار طرف پایه ها، راه پله با پاگرد مناسب با ورق آجدار و کانکس نگهبانی با ساندویچ پانل ماموت با ارتفاع استاندارد از دیگر مزایای برجک نگهبانی میباشد.

برای استفاده بهینه و دید بیشتر برای امر دیدبانی در برجک نگهبانی میبایست از پرژکتورهای قوی استفاده کرد که باعث روشنایی بیشتر محوطه دید میگردد با توجه به اصول فنی سازه میبایست کلی بارهای جانبی وارد به پایه ها را محاسبه و سپس امر ساخت پات فرم(فنداسیون) را شروع کرد و حتما بیس پلیتها جهت استقرار ستونهای سازه با ضخامت سه میل و بولتها از نوع 22 باشند.

امکانات کانکس برجک نگهبانی

کانکس برجک نگهبانی دارای امکانات خاص خود میباشد که با توجه با کاربرد آن در سازه های مختلف متفاوت میباشند بطور مثال در برخی تخت، سرویس ، آبدارخانه، میز و صندلی و تعبیه میگردد که برای رفاه حال دیده بان بوده در هر زمان در زمان استراحت بتواند از این امکانات استفاده نماید.

البته نباید نادیده گرفت که این امکانات در زمانی استفاده میگردد که تعویض پست انجام شود و برای جلوگیری در اتلاف وقت از این موارد استفاده گردد.

کانکس برجک نگهبانی در دسته کانکس نگهبانی میباشد و برای کسب اطاعات کامل از قیمت کانکس با مشاوران ما در ارتباط باشید.

مشخصات فنی برجک نگهبانی

1- شاسی :با استفاده از تیر آهن نمره 14 بصورت اسکی.
2- استراکچر :اصلی کانکس از پروفیل 80×40 و 40×40 با ضخامت 2 بهمراه بادبند K بهمراه ضد زنگ کامل در فواصل یک متر برای بدنه و در فواصل cm40 برای کف کانکس.
3- هوک بلت کانکس : تعبیه هوک های قوی تقویت شده رو ستون های اصلی کانکس با استفاده از میلگرد نمره 18 یا 20 که در زمان بارگیری و تخلیه که با پلیتهای قوی به شاسی کف متصل میگردد.
4- پوشش خارجی بدنه: از ورق های 5/. پیش رنگ کوره ایی فرم دار تولید فولاد مبارکه که با پیچ های سرمته ایی و پرچ های فولادی به بدنه کانکس کانکس متصل میگردند.
5- پوشش داخلی بدنه :از دیوارپوشهای روکش دار با مارک آذران پلاستیک یا کمپارس به ضخامت 1 سانتی متر که با ابزار آلات مخصوص به بدنه کانکس متصل میشود.
6- پوشش داخلی کف :از تخته های 18 میل با مارک فارلینپلکس (واترپروف) بهمراه کفپوش LG با قرنیز دور کف کانکس.
7- عایق: با ضخامت cm 4 از نوع پلاستوفم با دانسیته مجاز و کند سوز .(عایق برودتی و حرارتی)
8- درب و پنجره ها: از جنس UPVC با مارک ویستا بست بهمراه شیشه mil 4 با یراق آلات درجه یک ترک با تزریق گاز آرگن میباشد.کلیه پنجره ها دارای حفاظ آهنی میباشند.
9- تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک مازی نور یا هیوا ، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ) ، کلید و پریزها ، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی با مارک لگراند ، سیمها و کابلها جهت سیم کشی با نمره 2.5 ، 4 و 6 بوده که جهت سرمایش و گرمایش کانکس یک ورودی جدا با کلید مینیاتوری با کابل نمره 6 اجرا خواهد شد.
10- پوشش خارجی سقف : بصورت دو شیب با ارتفاع استاندارد با استفاده از ورق گالوانیزه با ضخامت 5/. بهمراه ایزوگام نواری جهت آبندی کامل سقف بهمراه چسب سیلیکون .
11- اتصالات کانکس: اجرای کلیه اتصالات بدنه و سقف با استفاده از پیچ های سر مته ای سر پهن و پرچ های نمره 15- 18 و 25 تولیدی شرکت ایران پرچ که در فواصل 5 سانتی متری به اسکلت کانکس متصل میگردد.
12- رنگ آمیزی: اجرای رنگ آمیزی بدنه و سقف از نوع روغنی سریع و خشک طبق در خواست خریدار محترم.
13- کانکس های فوق دارای سند و شناسنامه و 1 سال گارانتی و خدمات پس از فروش دائمی میباشند.
هدیه شرکت یووا کپسول آتش نشانی و پرده لوردراپه .