Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس بحران (3)

کانکس بحران

این سازه در شرایط بحران و وقوع بلایای طبیعی مانند سیل، زلزله، آتشفشان، ریزش کوه و …. از کانکس بحران استفاده میگردد.به خاطر کاربرد خاص این سازه داخل آن قفسه بندی های ایجاد میگردد که در شرایط خاص در آن قرار گیرند که بتوان اجناس و وسیله های خاص در آن قرار گیرند.

این سازه دارای استحکام خاص بوده و از اسکلت بندی بسیار قوی برخودار میباشد علت این امر این میباشد که بتواند در برابر نیروهای جانبی مقاومت بالایی داشته باشد.

ویژگی های کانکس بحران

کانکس بحران میبایست قابلیت این موارد را داشته باشد.

1-قابلیت پناهگاه برای آسیب دیدگان.
2-آمادگی ارائه رساندن تجهیزات ایمنی.
3-اسکان موقت برای خانواده ها.
4-قابلیت انتقال کانکس به مناطق مختلف.
5-داشتن کپسول آتش نشانی، جعبه کمک های اولیه، تجهیزات پزشکی و موارد بحران.

قیمت کانکس بحران

قیمت کانکس بحران به موارد زیر بستگی دارد.

• متراژ کانکس.
• متریال مصرف شده در کانکس.
• چرخدار شدن کانکس.
• تجهیزات داخلی کانکس.

مشخصات فنی کانکس بحران

1- شاسی کف : از IPE نمره 14 بصورت دور کلاف با تیر ریزی داخلی از ناودانی نمره 10 جهت استحکام کف کانکس.

2- اسکلت(structure ): کانکس از پروفیلهای استاندارد 40×40 ، 80×40 با ضخامت 2 میل برای بدنه و کف کانکس و علاوه بر آن چهار عدد ناودانی آهنی نمره 10 که بر روی شاسی جوش داده میشود که بتوان کانکس را با جرثقیل جابه جا نمود.

3- استراکچر: فلزی قابها و دیوارها و سقف از ورق های آهنی خم شده به ضخامت 2 میلمتر با اجرای ضد زنگ (طوسی) با رنگ آمیزی کامل.

4- پوشش خارجی و داخلی : دیوارها و سقف از نوع ساندویچ پانل دو رو ورق آلوزینک به ضخامت 5/. میلیمتر با عایق تزریقی پلی یورتان با ضخامت 4 سانتی متر با دانسیته 2±40 کلیوگرم در متر مکعب میباشد.

5- پوشش داخلی کف: کانکس از تخته های چند لایی با ضخامت mil 18 واترپروف با مارک فارلین پلکس یا کریندو بهمراه کفپوش درج یک (وینی فلکس آلمانی) بهمراه قرنیز cm 5 .

6- دربهای بیرونی و داخلی و پنجره ها : از نوع UPVC با مارک ویستا بست بهمراه یراق آلات درجه یک ترک با تزریق گاز آرگن.

7- تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک مازی نور یا هیوا ، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ) ، کلید و پریزها ، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی با مارک لگراند ، سیمها و کابلها جهت سیم کشی با نمره 2.5 ، 4 و 6 بوده و برای سرمایش و گرمایش یک ورودی جدا بهمراه کلید مینیاتوری A 32 با کابل نمره 6 اجرا خواهد شد.

10- فلاشینگ و گاتر آب: با استفاده از ورقهای خم شده به ضخامت cm 5 ، از نوع پیش رنگ کوره ایی بهمراه لوله های پولیکا بهمراه زانویی جهت هدایت آب باران و برف.

11- رنگ آمیزی: اجرای رنگ آمیزی بدنه و سقف از نوع روغنی سریع و خشک طبق در خواست خریدار محترم.