Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

فروش کانکس بازیافت

فروش کانکس بازیافت

کانکس بازیافت یکی از محصولات مهم جهت تولید و فروش کانکس بازیاقت می باشد. که برای کانکس فروشگاهی و شهرداری مناطق مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. کانکس بازیافت برای پسماند های شهری مانند روزنامه، کاغذ و جهت بازیافت مواد اولیه استفاده می گردد.

طراحی و تولید کانکس از 8 سال پیش به صورت مستمر آغاز و کانکس بازیافت در کلیه استان ها و شهرها جانمایی شده است که این امر باعث بهینه سازی انرژِی می گردد. امروز در صنعت کانکس و ساختمان های پیش ساخته شرکت کانکس یووا با طراحی های ویژه خود کانکس های را تولید نموده. که در جهت بازیافت زباله بیمارستان ها و کارخانجات استفاده می گردد.

کانکس بازیافت معمولا در ابعاد 6 در عرض 2.50 تولید می گردد. که درب ها و پنجره ها دارای حفاظ، پارتیشن میانی دارای یک درب دو لنگه، آَشپزخانه با کابینت و…. می باشد.

قیمت کانکس بازیافت

قیمت کانکس بازیافت با توجه به ضخامت ورق و سقف بصورت قوسی و یا صاف 150.000.000 ریال می باشد.

ویژگی ها

متحرک بودن

با توجه به متحرک بودن این سازه، به عبارتی کانکس بازیافت یکی دیگر از انواع کانکس می‌باشد که بر حسب هدفی که دارید، می‌توانید پس از مدتی مکان کیوسک بازیافت را تغییر داده و به آسانی آن را به محل دیگری انتقال دهید.

وجود هوک بولت

با استفاده از هوک بولت به راحتی می‌توان در هنگام بارگیری و تخلیه که توسط پلیت های مستحکم و قوی به شاسی کانکس غرفه بازیافت متصل شده است، آن را جابجا کرد.

کانکس بازیافت چه مزایایی دارد؟

مقاومت در برابر حوادث طبیعی:

یکی از مزایا این که موجب شده این نوع کانکس محبوبیت زیادی داشته باشد این است که در برابر حوادث پیش بینی نشده مثل سیل، آتش سوزی، زلزله و… بسیار مقاوم است و کم تر دچار آسیب خواهد شد. علاوه بر مزایای ذکر شده، کانکس های بازیافت در برابر شرایط آب و هوایی متفاوت مقاومت بسیار بالایی دارند. و به راحتی می توان در هر نوع شرایط جوی از این کانکس ها استفاده کرد.

عایق حرارتی:

به علت اینکه برای از تولید کانکس بازیافت فوم عایق پلی استایرن به ضخامت 4 سانتی متر استفاده می شود، نه تنها این کانکس ها عایق خوبی در برابر حرارت و برودت به شمار می روند بلکه عایق بسیار خوبی در برابر صوت هم می باشند.

مشخصات فنی

 1. شاسی :با استفاده از تیر آهن نمره 14 بصورت اسکی.
 2. استراکچر :اصلی کانکس از پروفیل 80×40 و 40×40 با ضخامت 2 بهمراه بادبند K بهمراه ضد زنگ کامل در فواصل یک متر برای بدنه و در فواصل cm40 برای کف کانکس.
 3. هوک بلت کانکس : تعبیه هوک های قوی تقویت شده رو ستون های اصلی کانکس با استفاده از میلگرد نمره 18 یا 20 که در زمان بارگیری و تخلیه که با پلیتهای قوی به شاسی کف متصل می گردد.
 4. پوشش خارجی بدنه: از ورق های 5/. پیش رنگ کوره ایی فرم دار تولید فولاد مبارکه که با پیچ های سرمته ایی و پرچ های فولادی به بدنه کانکس کانکس متصل می گردند.
 5. پوشش داخلی بدنه :از دیوارپوشهای روکش دار با مارک آذران پلاستیک یا کمپارس به ضخامت 1 سانتی متر که با ابزار آلات مخصوص به بدنه کانکس متصل می شود.
 6. پوشش داخلی کف :از تخته های 18 میل با مارک فارلینپلکس (واترپروف) به همراه کفپوش LG با قرنیز دور کف کانکس.

دیگر  مشخصات

 1. عایق: با ضخامت cm 4 از نوع پلاستوفم با دانسیته مجاز و کند سوز .(عایق برودتی و حرارتی)8- درب و پنجره ها: از جنس UPVC با مارک ویستا بست بهمراه شیشه mil 4 با یراق آلات درجه یک ترک با تزریق گاز آرگن میباشد.کلیه پنجره ها دارای حفاظ آهنی میباشند.
 2. تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک مازی نور یا هیوا. داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ). کلید و پریزها. کلید مینیاتوری و چراغ تونلی با مارک لگراند. سیمها و کابلها جهت سیم کشی با نمره 2.5 ، 4 و 6 بوده که جهت سرمایش و گرمایش کانکس یک ورودی جدا با کلید مینیاتوری با کابل نمره 6 اجرا خواهد شد.
 3. پوشش خارجی سقف : بصورت دو شیب با ارتفاع استاندارد با استفاده از ورق گالوانیزه با ضخامت 5/. بهمراه ایزوگام نواری جهت آبندی کامل سقف بهمراه چسب سیلیکون .
 4. اتصالات کانکس: اجرای کلیه اتصالات بدنه و سقف با استفاده از پیچ های سر مته ای سر پهن و پرچ های نمره 15- 18 و 25 تولیدی شرکت ایران پرچ که در فواصل 5 سانتی متری به اسکلت کانکس متصل میگردد.
 5. رنگ آمیزی: اجرای رنگ آمیزی بدنه و سقف از نوع روغنی سریع و خشک طبق در خواست خریدار محترم.
 6. کانکس های فوق دارای سند و شناسنامه و 1 سال گارانتی و خدمات پس از فروش دائمی میباشند.
  هدیه شرکت یووا کپسول آتش نشانی و پرده لوردراپه .