Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

فروش کانکس بازیافت

کانکس بازیافت

کانکس بازیافت یکی از محصولات مهم جهت تولید و فروش کانکس بازیاقت میباشد که برای غرفه های فروشگاهی و شهرداری مناطق مختلف مورد استفاده قرار میگیرد.کانکس بازیافت برای پسماندهای شهری مانند روزنامه، کاغذ و جهت بازیافت مواد اولیه استفاده میگردد.

طراحی و تولید کانکس از 8 سال پیش بصورت مستمر آغاز و کانکس بازیافت در کلیه استانها و شهرها جانمایی شده است که این امر باعث بهینه سازی انرژِی میگردد. امروز در صنعت کانکس و ساختمانهای پیش ساخته شرکت کانکس یووا با طراحی های ویژه خود کانکسهای را تولید نموده که در جهت بازیافت زباله بیمارستانها و کارخانجات استفاده میگردد.

کانکس بازیافت معمولا در ابعاد 6 در عرض 2.50 تولید میگردد که دربها و پنجره ها دارای حفاظ، پارتیشن میانی دارای یک درب دو لنگه، آَشپزخانه با کابینت و…. میباشد.

قیمت کانکس بازیافت

قیمت کانکس بازیافت با توجه به ضخامت ورق و سقف بصورت قوسی و یا صاف 150.000.000 ریال میباشد.

مشخصات فنی کانکس بازیافت

1- شاسی :با استفاده از تیر آهن نمره 14 بصورت اسکی.
2- استراکچر :اصلی کانکس از پروفیل 80×40 و 40×40 با ضخامت 2 بهمراه بادبند K بهمراه ضد زنگ کامل در فواصل یک متر برای بدنه و در فواصل cm40 برای کف کانکس.
3- هوک بلت کانکس : تعبیه هوک های قوی تقویت شده رو ستون های اصلی کانکس با استفاده از میلگرد نمره 18 یا 20 که در زمان بارگیری و تخلیه که با پلیتهای قوی به شاسی کف متصل میگردد.
4- پوشش خارجی بدنه: از ورق های 5/. پیش رنگ کوره ایی فرم دار تولید فولاد مبارکه که با پیچ های سرمته ایی و پرچ های فولادی به بدنه کانکس کانکس متصل میگردند.
5- پوشش داخلی بدنه :از دیوارپوشهای روکش دار با مارک آذران پلاستیک یا کمپارس به ضخامت 1 سانتی متر که با ابزار آلات مخصوص به بدنه کانکس متصل میشود.
6- پوشش داخلی کف :از تخته های 18 میل با مارک فارلینپلکس (واترپروف) بهمراه کفپوش LG با قرنیز دور کف کانکس.
7- عایق: با ضخامت cm 4 از نوع پلاستوفم با دانسیته مجاز و کند سوز .(عایق برودتی و حرارتی)
8- درب و پنجره ها: از جنس UPVC با مارک ویستا بست بهمراه شیشه mil 4 با یراق آلات درجه یک ترک با تزریق گاز آرگن میباشد.کلیه پنجره ها دارای حفاظ آهنی میباشند.
9- تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک مازی نور یا هیوا ، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ) ، کلید و پریزها ، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی با مارک لگراند ، سیمها و کابلها جهت سیم کشی با نمره 2.5 ، 4 و 6 بوده که جهت سرمایش و گرمایش کانکس یک ورودی جدا با کلید مینیاتوری با کابل نمره 6 اجرا خواهد شد.
10- پوشش خارجی سقف : بصورت دو شیب با ارتفاع استاندارد با استفاده از ورق گالوانیزه با ضخامت 5/. بهمراه ایزوگام نواری جهت آبندی کامل سقف بهمراه چسب سیلیکون .
11- اتصالات کانکس: اجرای کلیه اتصالات بدنه و سقف با استفاده از پیچ های سر مته ای سر پهن و پرچ های نمره 15- 18 و 25 تولیدی شرکت ایران پرچ که در فواصل 5 سانتی متری به اسکلت کانکس متصل میگردد.
12- رنگ آمیزی: اجرای رنگ آمیزی بدنه و سقف از نوع روغنی سریع و خشک طبق در خواست خریدار محترم.
13- کانکس های فوق دارای سند و شناسنامه و 1 سال گارانتی و خدمات پس از فروش دائمی میباشند.
هدیه شرکت یووا کپسول آتش نشانی و پرده لوردراپه .