Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس آشپزخانه

کانکس آشپزخانه

شرکت کانکس یووا با تجربه بالا در زمینه ساخته انواع کانکس و ساختمان های پیش ساخته، کانکس آشپزخانه یکی از مراکز بزرگ جهت طراحی و ساخته انواع کانکس رستوران و کترینگ می باشد. کاربری این سازه اکثرا در پارک ها، مناطق توریستی، درب کارخانجات، امکان تفریحی و سایت های شرکت نفت و کارگاه های ساختمانی می باشد.

انواع کانکس آشپزخانه

  1. کانکس غذا خوری پانلی
  2. کانکس کترینگ سیار 
  3. آشپزخانه سیار
  4. کانکس رستوران گالوانیزه
  5. آشپزخانه متحرک

مزایا کانکس آشپزخانه

از آن جایی که ساعات کاری برای هر مجموعه ای ارزشمند می باشندو تلاش می شود که به بهترین شکل با راندمان بالای کارکنان باشد. طبق مطالعات بدست آمده قسمت زیادی از زمان نیروهای کار و حتی دانشجویان صرف آماده سازی، صرف نهار می شود. که شرکت ها با احداث سالن های غذاخوری و بنا کردن کانکس آشپزخانه مرکزی تلاش در بهینه سازی زمان کارمندان خود نمودند.

مشخصات فنی

1- شاسی: با استفاده از تیر آهن نمره 14 یا 16 بصورت اسکی دور کلاف.
2- استراکچر: اصلی کانکس از پروفیل 40×40 با ضخامت 2 میل با فواصل cm 32 برای کف کانکس .
3- هوک بلت کانکس : تعبیه هوک های قوی تقویت شده رو ستون های اصلی کانکس با استفاده از میلگرد نمره 18 یا 20 که در زمان بارگیری و تخلیه که با پلیتهای قوی به شاسی کف متصل می گردد.
4- پوشش خارجی بدنه: طبق درخواست مشتری محترم (سانویچ پانل-ورق کامپوزیت-ترموود)
5- پوشش داخلی بدنه: طبق درخواست خریدار محترم( دیوارپوش روکشدار)
6- پوشش داخلی کف: از تخته های mil 18 با کفپوش درجه یک وینی فلس با ضخامت mil 2 بهمراه قرنیز .
7- عایق: با ضخامت cm 4 از نوع پلاستوفم با دانسیته مجاز و کند سوز .(عایق حرارتی و برودتی)
8- درب و پنجره ها: از جنس upvc با پروفیل های رایج موجود در بازار با یراق آلات در جه یک بهمراه شیشه های mil 4 با تزریق گاز آرگن.
9- تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک هیوا ، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ) ، کلید و پریزها با برند دلند، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی ، سیمها و کابلها جهت سیم کشی با نمره 2.5 ، 4 و بوده که جهت سرمایش و گرمایش کانکس یک ورودی جدا با کلید مینیاتوری با کابل نمره 4 اجرا خواهد شد.
10- پوشش خارجی سقف : بصورت دو شیب با ارتفاع استاندارد با استفاده از ورق سینوسی با ضخامت 5/. جهت آبندی کامل سقف به همراه چسب سیلیکون .