Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس آرایشگاه

کانکس آرایشگاه

این سازه بصورت پیش ساخته می باشد و کاربری آن برای سالن آرایش و سلمانی بوده و دارای مشخصات فنی و ویژگی های خاص خود بوده و در مکان های که بسیار خاص از این کانکس جهت آرایشگاه استفاده می گردد.

کاربری کانکس آرایشگاه

محل کاربرد این کانکس در ترمینال های مسافری، فرودگاه، نمایشگاه، پارک، فضای سبز و مکان هایی که از لحاظ فضای آرایشگاه دارای کمبود خاص می باشند مورد استفاده قرار می گیرد.

در برخی موارد که افراد نیاز به آرایشگاه فوری دارند تا آمادگی حضور در یک سمینار را داشته باشند از کانکس آرایشگاه استفاده می گردد. در اصل میتوان گفت این سازه یک نوع کانکس فروشگاهی خاص می باشد و حتی گاهی اوقات در کنار این سازه از سازه های دیگر مانند کانکس آبمیوه فروشی یا کانکس فست فود استفاده کرد.

طراحی سایت در کرج

مراحل ساخت و نصب

کانکس آرایشگاه بصورت یک سازه پرتابل پس از طراحی و تولید پس ار تسویه مالی به محل مورد نظر ارسال می گردد. در برخی موارد به علت محدودیت جا می توان این سازه را بصورت ساخت در محل اجرا گردد و پس از اتمام کار کلیه امکانات داخلی کانکس به داخل آن انتقال داده می شود. از جمله صندلی برقی، آیینه و سر شوی داخلی. لازم به ذکر می باشد که نمای این کانکس نیز باید دارای ظاهری آراسته و زیبا باشد.

ساخت و نصب کانکس آرایشگاه

اکثرا این سازه در کارخانه تولید و بصورت یکجا به محل انتقال پیدا میکند و در بعضی شرایط به علت محدودیت های موجود کانکس آرایشگاه را در محلبه اجرا در میارند. محل نصب آن نیز باید به گونه ای در حاشیه محل تردد مسافر یا مراجعین باشد که راهرو ها و دالان های فرعی و حتی گوشه حیاط بهترین گزینه ها در این مورد است.از آنجایی که در بیشتر اوقات کاربری آنها آرایشگاه مردانه بوده از نظر میزان دید خارجی دارای محدودیت خاصی نبوده اما در صورتی که کاربری آن آرایشگاه زنانه باشد باید فیلتر های مورد نیاز جهت دسترسی یا دید غیر مستقیم در جهت حفظ حریم داخل ایجاد شود.

قیمت 

همان طور که در تصاویر بالا می بینید، نمونه های کانکس آرایشگاه بسیار متنوع اند. و از همه نظر با یکدیگر متفاوت هستند. این موضوع باعث می شود که در قیمت و هزینه ها تنوع  بوجود بیاید. همچنین وسایل تخصصی و تجهیز کردن ارایشگاه نیز هزینه های متفاوتی دارند زیرا برند های گوناگونی دارد. شما باید ابتدا طرح و ابعاد آن را مشخص کنید و سپس با تماس و یا مراجعه حضوری برآورد هزینه کنید.

نکاتی برای استفاده از کانکس آرایشگاه

 1. ابعاد و محل نصب کانکس آرایشگاه را با دقت اندازه گیری کنید تا سازه متناسب با فضای شما طراحی و ساخته شود.
 2. جهت استفاده از کانکس آرایشگاه دسترسی به یک انشهاب آب و یک خروجی فاضلاب ضروری است. زیرا که شما نیازمند شستشوی مداوم می باشید. پس مطمئن شوید که به این گزینه دسترسی دارید. در غیر این صورت تمحیداتی نظیر استفاده از تانکر می تواند گزینه بعدی شما باشد.
 3.  محلی که می خواهید کانکس آرایشگاه در آن پیاده سازی شود و مورد استفاده قرار بگیرد. در تعیین ظاهر و طراحی نمای کار مهم است. زیرا باید با دکوراسیون فضای مجموعه (برای مثال فرودگاه یا ترمینال های پایانه ای) هماهنگی داشته باشد و اگر قرار است در بیرون و مجوطه از آن استفاده کنید می بایست سایه بان ، باران گیر و همچنین حفاظ ایمن برای جداره های شیشه ای (بهتر است از کرکره استفاده کنید) در نظر داشته باشید.

مشخصات فنی کانکس آرایشگاه

 1. سیستم روشنائی شامل مهتابی، کلید و پریز برق و تلفن وکلید مینیاتور جهت کولر گازی با سیم نمره 5/2*2 داخل کانال های پلاستیکی و به صورت روکار همراه با چراغ تونلی و جعبه تقسیم برق.
 2. اسکلت بندی از قوطی پروفیل سنگین ساوه 70*70 و 80*80 و 40*40 و80 *40 و ناودانیهای فلزی تماماً ضد زنگ خورده و قیرپاشی کامل در کف کانکس.
 3. پوشش دیواره های داخلی و خارجی از ساندویچ پانلهای دو رو ورق گالوانیزه رنگی با عایق پلی یورتان 4 سانتیمتری. (ماموت)
 4. پوشش سقف از نوع ساندویچ پانلهای دو رو ورق گالوانیزه رنگی با عایق پلی یورتان 4 سانتیمتری. (ماموت)
 5. اتصالات بدنه و سقف تماماً از پیچ های خودکار گالوانیزه و پرچ های فولادی در سایز های 35-25-21-18-10.
 6. تخته کف از نوع چند لایه خارجی به ضخامت 18 میلیمتر استاندارد(44/2*22/1) با قیرپاشی کامل.
 7. درب و پنجره آلومینیوم رنگ کوره ای سفید به همراه شیشه های رفلکس و توری آلومینیومی.
 8. کفپوش داخلی از نوع پشت گونی ریلی طرح پارکت .
 9. شاسی بصورت دورکلاف از تیرآهن های نمره 14 .

* ضمناً مراحل ساخت تحت نظر واحد کنترل کیفیت QC قرار می گیرد.
* مشخصات فوق بر اساس درخواست مشتری قابل تغییر خواهد بود.