Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

فروش اقساطی کانکس

 

فروش اقساطی کانکس

از موارد بسیار مهم در زمان خرید کانکس که خیلی از مشتران از ما سوال دارند فروش به صورت اقساط بوده و شرکت ما شرایطی را فراهم نموده است که خریدار بتواند بصورت اقساط کانکس مورد نظر خود را بخرد . البته باید گفت این فروش بصورتی نیست که اقساط بلند مدت داشته باد بلکه طبق قرارداد فی مابین پس از دریافت مبلغ پبش پرداخت طی دو الی سه قسط خرید انجام میگردد . ابن خدمات برای مشتریانی میباشد که بودجه کافی برای خرید ندارند. و متقاضی خرید اقساطی میباشند. هر چه کانکس بزرگتر باشد مبلغ خرید بالاتر و شرایط پرداخت قسطی نیز(چکها) بیشتر میباشد. و به راحتی یک خریدار میتواند صاحب یک سازه نو یا کانکس مسکونی مورد نظر خود گردد.

شرایط مهم خرید اقساطی

برای خرید یک کانکس بصورت اقساط شرایط خاصی در نظر گرفته شده است که بطور کامل شرح داده میشود. ابتدا میبایست نوع کانکس مشخص گردد. پس از تایید تیپ کانکس دو ضامن معتبر باید چکهای خریدار را امضا و تایید نمایند،. در نظر داشته باشید ه حتما ضامنها از کسبه با گردش مالی تایید شده از بانک مورد نظر باشند. پس از مراحل قانونی و استعلامها خریدار پس از عقد قرارداد مبلغ پیش پرداخت را طی یک فقره چک ارائه داده. و پلان مورد نظر نیز تایید و سپس مراحل ساخت در دستور کار قرار گرفته و کانکس مورد نظر ساخته میشود. و طی مدت زمان مورد نظر به خریدار تحویل میگردد.کانکسهای که میتوان بصورت اقساطی خرید شوند، کانکس فروشگاهی، اداری، مسکونی، میباشد که طی مراحل اطلاع داده شده خریدار میتواند نسبت به عقد قرارداد آن اقدام نماید.

کانکس قسطی در تهران

بسیاری از کانکسها که در تهران خرید میشوند برای استفاده در پروژه ها راه سازی و ساختمانی بصورت قسطی خرید میشوند. که چون تعداد سفارشات این سازه ها بالا میباشد و مبالغ پرداختی نیز عدد بالا بوده قطعا باید بصورت اقساط خرید شوند که پس از تولید تعدادی از آن بصورت پارت پارت پس از تکمیل به خریدار تحویل اقساط آن پرداخت میگردد.این شرایط پرداخت کانکس اقساطی در تهران باعث میگردد. که خریدار بتواند تعداد بیشتری کانکس را خرید کرده و به راحتی نیز پروژه خود را تجهیز نماید که کمک بزرگی در پروژه های بزرگ میگردد.

فروش اقساطی کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی از پردرخواست ترین محصولات شرکت کاکس یووا بوده. و با توجه به قیمت بالای آن هر کسی توان خرید آنرا نداشته و به همین دلیل ما شرایطی را مهیا کرده ایم که یک خریدار بتواند به راحتی با پرداخت پنجاه درصد مبلغ قراداد یک کانکس را به راحتی خرید نماید. برای خرید یک کانکس فروشگاهی طبق موارد اعلام شده در بالا حتما دوضامن با جواز کسب مورد نیاز بوده .و حتما میبایست خریدار نامه کسر از حقوق و دسته چک معتبر داشته باشد که مورد تایید شرکت ما بوده و بعد از این مراحل خرید خود را انجام دهد.

خریداران توجه داشته باشند در یکی از بندهای قرارداد ذکر شده است که پس از تحویل کانکس در صورتیکه چک مشتری دچار مشگل گردد. شرکت میتواند به راحتی نسبت به برگشت کانکس اقدام و از طریق مراجع قانونی از طریق ضامنهای خریدار اقدامات لازم را به عمل آورد.
با توجه به تغییرات مهم در شرایط خرید با گفت شرایط خرید یکسان نبوده. و در برخی موارد فروش ویژه متغیر بوده و همیشه ایده آل خرید نمیباشد. به همین دلیل توصیه میگرد در صورت هرگونه خرید دوستان اقدام نمایند.

یووا کانکس با فراهم کردن این شرایط قصد داشته تمام افراد و قشرهای جامعه بتوانند کانکس خود را خریداری کنند. شما می توانید ابتدای خرید مقداری از مبلغ پرداخت کنید و مابقی مبلغ به صورت اقساط پرداخت شود.
برای اینکه اطلاعات بیشتری از چگونگی قسط بندی و ساخت کانکس های متفاوت یوواکانس داشته باشید با کارشناسان شرکت ما تماس بگیرید.