Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

فرایند تولید کانکس

مراحل ساخت کانکس

مراحل ساخت و تولید کانکس یا ساختمان پیش ساخته از مرحله تماس مشتری تا مرحله تحویل کانکس دارای یک سیکل میباشد که در طی موارد زیر توضیح داده میشود.

سفارش مشتری جهت خرید کانکس

پس از تماس مشتریان عزیز با واحد فروش شرکت کانکس یووا و پس از ثبت سفارش و بررسی و توضیح فنی توسط بخش فنی شرکت یک جلسه حضوری برای مشاوره بصورت رایگان با خریدار انجام میگیرد که نمونه کارها و کاتالوگ و مشخصات فنی و پیش فاکتور به مشتریان ارائه میگردد.

طراحی کانکس

پس از مشاوره و اطلاعات کامل از نظر خریدار محترم مرحله طراحی کانکس میباشد که توسظ تیم فنی در طرح های دو بعدی و سه بعدی چند طرح به مشتری ارائه شده و پس از تایید خریدار محترم و مهر تایید به واحد تولید ارسال میگردد.

تولید کانکس

در این مرحله پلان کانکس تایید شده به واحد تولید ارجاع داده شده و پس از آنالیز متریال دستور ساخت کانکس مذکور به بخش اکیپ سازنده داده شده و هر مرحله ساخت زیر نظر واحد کنترل کیفیت طبق پکینگ لیست طبق آیتمهای زیر ساخته میگردند.

اسکلت کانکس (استراکچر)

مرحله اول جهت ساخت یک کانکس یا در واقع فنداسیون و استخوان بندی کانکس را اسکلت کانکس میباشد که دارای عملیات برش و جوش بوده که طبق آیین نامه ملی جهت کانکس های تولید شرکت کانکس یووا کلیه اتصالات از جوش های ممتد با الکترود آما و کلیه پروفیلها با ضخامت استاندارد و سنگین بوده و کلیه تیرریزی کف کانکس در فواضل بسیار نزدیک میبانشد. یکی دیگر از مزایای کانکس تولید این شرکت استفاده از بادبند بصوت K با استفاده از قوطی بصورت فارسی بر در مقاطع اتصال تیر به ستونهای اصلی کانکس بوده که باعث میگردد سازه در اثر بارگیری در دفعات اتفاقی برای آن رخ ندهد و باعث مقاوم سازی در برابر نیروهای جانبی میگردد.پس از اتمام کلیه موارد ساخت اسکلت و تایید جوش ها جهت جلوگیری از کلاژن زدن کانکس کلیه مقاطع 20 میکرون با ضد زنگ طوسی پوشش داده میشود.

مراحل نمای داخلی و نمای خارجی کانکس

در این مرحله که از مراحل مهم در ساخت و تولید کانکس میباشد بخش عایق بندی ، نصب درب و پنجره ، پوشش دیواره های داخلی کانکس و خارجی کانکس، نصب تخته ای کف و پوشش کفپوش و قرنیز و سیم کشی میباشد. این مرحله دقیقا مانند تزیین ساختمان بوده که دارای اهیمت بسیار بالایی میباشد.

مرحله رنگ کانکس

آیتم نقاشی کانکس فقط در برخی از موارد استفاده میگردد چون در برخی از کانکسها مانند کانکس فروشگاهی که از ورق های کامپوزیت پوشش داده میشوند نیازی به رنگ آمیزنی ندارند و فقط بخش رنگ آمیزی در کانکسهای گالوانیزه و پانلی اعمال میگردد که طبق نظر و تایید مشتری رنگ مورد نظر برای کانکس خریداری شده استفاده میگردد.

تحویل کانکس

آخرین مرحله در فرایند تولید تحویل کانکس میباشد که کلیه مراحل در کارخانه میباشد که کانکس فوق پس از بازدید فنی و تاییده خریدار کانکس پس از تسویه مالی و صدور حواله خروج محصول فروخته شده به خریدار محترم تحویل داده میگردد که کلیه هزینه های حمل، بارگیری و تخلیه بر عهده خریدار محترم میباشد.