Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

خرید کانکس

خرید کانکس

در این مقاله توضیح خواهیم داد که چگونه مشتریان میتواند جهت خرید کانکس خود اقدام و با توجه به تنوع زیاد در تیپ بندی کانکسها خرید محصولات بسیار مشکل بوده و در سعی داریم نکاتی بسیار مهم و کلیدی در ان زمان به شما ارائه دهیم که میتواند مشکلات خرید را بسیار آسان نماید.

چرا انتخاب مشکل است

از مهمترین دلایل انتخاب و مشکل در زمان خرید مطلع نبودن مشتریان از نوع کانکس های موجود و قیمت آنها می باشد که حتی بسیاری از خریداران از نوع متریال مصرف شده نیز اطلاع کافی نداشته و پس از تلفن با شرکت یووا نیز مشکل خرید آنها حل نشده و در این زمان شرکت ما پس از مشاوره با خریدار کارشناس فنی را به دفتر خریدار اعزام کرده و طی یک جلسه کلیه موارد در امر خرید به مشتریان توضیح داده میشود.

بطور مثال پس از تماس مشتری آنها مزیت های کانکس ها را نمیدانند. مانند کانکس سایدینگ یا کانکس کامپوزیتی که هر کدام از این سازه ها دارای مزایای خاص خود بوده است. و کاربری آنها نیز بسیار با یکدیگر متفاوت می باشد. جهت سهولت در خرید کانکس خود توصیه ما جلسه حضوری بوده و این باعث می گردد به راحتی محصول خود را از ما خرید کنید.

در چه زمانی برای خرید مناسب است

بهترین زمان برای خرید و اقدام برای خرید یک محصول مناسب ابتدا باید با یک شرکت معتبر که از مصالح استاندارد استفاده میکند تماس گرفته و با آنها صحبت کنید. در زمان تماس حتما توجه داشته باشید که توضیحات شما کامل باشد که مشاوران بتوانند کاملا شما را راهنمایی کنند. بخش مشاوره و راهنمایی در زمان خرید مهم بوده چون کوچکترین اشتباه باعث از بین رفتن مبلغ شما خواهد شد. پس از تمامی عزیزان خواهش میشود حتما کلیه موارد خود را از قبل آماده و در زمان تماس توضیح دهند.

پس از مشاوره قرار یک جلسه کاری بسیار مهم بوده. و کارشناس شرکت ما با در دست داشتن نمونه کارهای متنوع شما را با کم کیف محصولات مطلع شاخته و این امر باعث میگردد خریدار از کلیه موارد در زمان ساخت، قرارداد و تحویل اطلاعات کاملی داشته باشد.پس از موارد فوق بسیاری از دوستان نیاز به پلان دارند که پس از نهایی شدن و جانمایی کلیه موارد در پلان کانکس مورد نظر آن نیز نهایی شده و مرحله خرید کانکس انجام میگردد.

انتظار از خرید کانکس با کیفیت

ابتدا اولین مورد در زمان خرید کانکس این می باشد که ما باید بدانیم که چه کانکسی و با چه کاربری نیاز داریم. بارها در تماسهای تلفنی مشاهده شده است که افراد زیادی حتی از متراژ کانکس خود نیز اطلاعی نداشته اند . و نمی دانند که مثلا کانکس 6 متری در اصلا همان کانکس 15 متری می باشد. که در زمان تماس حتما باید توضیح داده شود که متراژ 6 متر باشد یا کانکس 6 متری، از موارد دیگر کاربری کانکس است. مهمترین مورد در زمان خرید که اگر نوع کاربری مشخص نباشد هم برای خریدار و هم برای تولید کننده باعث مشکل خواهد شد.

پس از مشخص شدن موارد بالا حالا باید دید که دوستان چقدر بودجه برای خرید محصول خود در نظر گرفته اند چون بارها دیده شده است. که خریدران در این تصور هستند که کانکس های تولید شرکت ما بسیار ارزان هستند. یا مثلا یک کانکس ویلایی با کلیه امکانات را با قیمت کم میشود تهیه کرد.در بعضی مواقع نیز خریدار به دنبال یک کانکس ارزان میباشد که در این زمان پیشنهاد ما جهت سهولت در خرید استفاده از کانکس دست دوم با ضریب سلامت بالا میباشد.

خرید کانکس فانتزی

کانکس فانتزی یا همان کانکس خاص که مورد توجه خاص پسندان می باشد. در زمان خرید این محصول باید توجه داشت که جهت خرید آن باید ابتدا سفارش خود را ارائه داد. چون این کانکس بصورت سفارشی طراحی و تولید می گردد. و با توجه به هزینه بالا در زمان ساخت در هیچ شرکتی بصورت آماده موجود نمی باشد. بطور مثال کانکس فروشگاهی یا کانکس کافی شاپ که میبایست حتما ار قبل سفارش داده شده و پس از عقد قرارداد مراحل ساخت و تحویل انجام گردد.