Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس ویلایی در دماوند

فروش کانکس ویلایی در دماوند

یکی از پرطرفدارترین مناطق از بابت خرید کانکس ویلایی منطقه خوش آب و هوای دماوند میباشد. که با توجه محدودیت های زیاد جهت ساخت ساز مشتریان خاص خود را پیدا کرده. و روزانه تعداد بسیار زیادی از هموطنان عزیزمان جهت استعلام قیمت با ما تماس میگیرند که در این مقاله کلیت موضوع را توضیح خواهم داد.

 

چه متراژ کانکس ویلایی برای دماوند مناسب میباشد

از موضوعات بسیار مهم متراژ این سازه میباشد که در چه ابعاد و اندازه ایی طراحی گردد که پس از نصب دچار مشکلات شهرداری نگردد. در اولین قدم خریدار محترم میبایست به بخش دهیاری روستای مربوطه رفته و کاملا نوع و اندازه کانکس را با در دست داشتن پلان دقیق به آنها اطلاع دهد. با توجه به اینکه واحد مربوطه گاها یک متراژ مشخص را تایید مینماید طیق اندازه فوق کانکس ویلایی مراحل ساخت را طی کرده و تحویل خریدار میگردد، به هر دلیل ممکن اگر پس از نصب سازه مشکل خاصی در جهت تخریب صورت گیرد شرکت کانکس یووا هیچ گونه مسئولیتی نسبت به آن نداشته و همواره مشاوران فروش ما در اولین قدم توصیه به اعلام به واحد های مربوطه را دارند.

 

چه نوع کانکسی مناسب با آب و هوای دماوند میباشد

از موارد مهم دیگر که باید به آن اشاره کرد شرایط آب و هوایی بسیار سرد دماوند بوده که در زمان طراحی و تولید میبایست به آن نگاه ویژه داشت، توصیه ما در زمان خرید استفاده از ساندویچ پانل جهت استفاده سقف و دیواره بوده که پس از یاخت به راحتی میتوان نمای های مختلف در آن بکار برد، در گاهی موارد به علت قیمت بالای آن استفاده ای عایق پشک سنگ بهترین گزینه جهت ایزولاسیون سازه میباشد. که در ساختمان های پیش ساخته LSF از این نوع عایق قوی استفاده میگردد.در گاهی موارد نیز بر اسرار خریدار محترم از پلاستوفوم استفاده میگردد.

انواع کانکس های ویلایی

 پانلی

 سمنت برد

 سیمانی

از پیشنهادات ما بوده که با شرایط آب و هوایی و اقلیم این منطقه بسیار سازگار میباشد.

 

قیمت کانکس ویلایی 

از دغدغه های خریداران محترم قیمت کانکس ویلایی میباشد، همانطور کلیه عزیزان میدانند به علت تورم و قیمت بالای اجناس و متریال قیمت ویلای پیش ساخته نیز افزایش یافته است، از مهمترین موارد متراژ و متریال مصرفی در این سازه ها باعث شده است که قیمت ها مشخص نباشند چون ما نمیدانیم خریدار محترم با چه نوع تیپ و چه متراژِی قصد خریدار را دارند به همین علت جهت اطلاع از قیمت با ما در تماس باشید.

 

امکانات این کانکس ها

در این سازه طراحی بصورت مدرن و به روز بوده و حتی تیپ این سازه های ویلایی  با سازه های دیگر بسیار متفاوت میباشد، کلیه محصولات تولید شده در مجموعه ما  دارای کلیه امکانات رفاهی بوده و فول امکانات به خریدار محترم تحویل داده میشود.

ساخت و طراحی داخل کانکس هم مثل خانه ها است و مس توان در داخل و نمای ان از متریال مختلفی استفاده کرد. همچنین برای درها و پنجره ها می توان از فایبر گلاس، پوشش های سلولزی، ام دی اف دوجداره و یو پی وی سی استفاده کرد.

عایق بندی سازه با توجه به شرایط محیطی و اب و هوایی انجام می شود. برای نما بیرونی سازه هم دست ما باز است و  میتوانیم از مصالح مختلفی استفاده کنیم.مثل سنگف کامپوزیت، فایبر سمنت ساده و یا طرح دار، دیوارپوش  pvc، نماهای سایدینگ طرح چوب.

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *