Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس فوت راک

کانکس فوت راک

سازه های کاروان به تازگی خریدران خاص خود را پیدا کرده و با اتاصال به یک خودرو ره راحتی از یک مکان به مکان دیگر منتقل میگردد.این سازه دارای کاربری های خاصی میباشد که یکی از آنها کانکس فوت راک میباشد که دارای امکانات خاص خود برای فروش مواد غذایی، فست فود و آشپزخانه میباشد.

کاربری کانکس فوت راک

کانکس فوت راک بیشترین کاربری را برای حمل غذا و فروش را دارد به صورتیکه غذا بصورت آماده طبخ و به وسیله این سازه در اماکن عمومی به فروش میرسد.محل استقرار این سازه در مقابل پارکها، بیمارستانها، کارخانجات، مجتمع های خرید بوده و حتی میتوان غذای آماده شده را بصورت یه جا به مرکز ارائه داد.

انواع کانکس فوت راک

کانکس فوت راک با توجه به خاص بودن میبایست با نمای خاص تولید گردد که در پایین به انواع آن اشاره میگردد.

• کانکس فوت راک چرخدار .
• کانکس فوت راک کامپوزیت .
• کانکس فوت راک پانلی.
• کانکس فوت راک گلاس.

مشخصات فنی کانکس فوت راک

بصورت کلی میبایست برای عایق بودن این سازه از پانل استفاده کرد چون دمای داخلیسازه میبایست برای مدت طولانی یکنواخت باشد غذا در مسیر دمای خود را حفظ نماید.پانل با توجه به عایق صوتی حرارتی در مدت زمان مناسب مانند یک یخچال عمل کرده و مانع فاسد شدن غذا میگردد.

برای فروش غذا کلیه پنجره ها نیز از نوع پانلی و جک دار میباشد که پرت حرارتی به حداقل برسد.کلیه یاز شوها از نوع جکی بوده که به راحتی باز و بسته شوند.کانکس فوت راک دارای دو محور یکی ثابت و دیگری گردان با زیربندی مستحکم میباشد.

قیمت کانکس فوت راک

قیمت این سازه با متراژ مختلف از پایه 700/000/000 ریال به بالا بوده و با ابعاد 6 متری تا 14 متری طراحی و تولید میگردد.