Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

10

کانکس سوئیسی

کانکس سوئیسی

محصولی جدید و زیبا توسط گروه طراحی و تولید کانکس مدرن کانکس سوییسی می باشد. بسیاری از پدیده هایی که در اطراف ما وجود داشته و به نام قاره، کشور، شهر، منطقه، مجموعه یا فرد خاصی نسبت داده می شوند. عموماً به علت اینکه خاستگاه شان آنجا بوده و یا برای نخستین بار توسط آنان معرفی شده اند به این نام ملقب گشته اند.

کانکس سویسی هم رویه مثل هندوانه ای می باشد که هیچ ربطی به آرژانتین ندارد. و این نام به صورت ذوقی توسط اولین وارد کنندگان این محصول به ایران یا مترجمینی که روی مفاهیم این پدیده کار می کرده اند گذاشته شده است.

مزایای کانکس سوییسی

  • این سازه فلزی را با استفاده از پیچ و مهره به یکدیگر وصل میکنند. شایان ذکر می باشد که نصب کانکس سوییسی بسیار راحت و آسان است. این ویلا را به صورت تک طبقه، دو طبقه و حتی سه طبقه اجرا میکنند.
  •  از مزایای خاص این نوع ویلا این می باشد که میتوان آن را به طور ترکیبی به ساختمانهای معمولی اضافه کرد. استفاده از طرح سوئیسی در ویلا سبب زیبایی چشمگیری در آن شده است. علاوه بر ساختار مثلثی زیبایی که دارند از مقاومت بالایی در برابر نیروهای طبیعی برخوردار هستند.
  • مقاومت ساختاری کانکس سوییسی سبب بالا رفتن مدت زمان استفاده از آنها شده می باشد. از دیگر مزایای این کانکس میتوان به سرعت اجرای آن اشاره کرد.
  • طراحی دکوراسیون داخلی این نوع ویلا بسیار زیبا است. همچنین علاوه بر زیبایی سبب استفاده مفید از هر متراژ ویلا شده می باشد یکی دیگر از مزایایی که باعث شده است این نوع ویلا در بین مشتریان محبوبیت خاصی داشته باشد این است که با توجه به سلیقه مشتری قابل تغییر است.
  • بصرفه از نظر مصرف انرژی، در ساخت ویلای پیش ساخته مانند کانکس سوییسی از پنجره دوجداره پیشرفته و سیستم عایق بندی مناسبمورد استفاده قرار داده می شود. بنابراین به شدت از نظر مصرف انرژی بهینه می باشند. علاوه بر بهینه بودن به علت مقاومت بالای ساختاری که دارند از محبوبیت خاصی برخوردار هستند.
  • اجرای سریع، کانکس سوییسی از نظر اجرا بسیار از سرعت بالایی برخوردار هستند. به طوری که ظرف چند روز قادر هستید به ویلای خود دسترسی داشته باشید. زیرا فقط شما المانهای مختلف ویلا را سر هم میکنید. شایان ذکر است که اتصال دادن اجزای مختلف ویلای پیش ساخته نیازمند دانش و مهارت خاصی نمی باشد.
  • مقرون به صرفه بودن، استفاده از ویلای پیش ساخته به دلایل بسیاری نسبت به سایر ویلاها ارزان تر می باشد. زیرا شما برای ساخت آن مدت زمان کوتاهی را صرف میکنید. بنابراین به طبع هزینه کاگر هم پایی می اید. از طرفی برای سیستم گرمایشی و سرمایشی ویلاهای پیش ساخته احتیاجی به صرف هزینه های زیاد نخواهید داشت. به علت اینکه تغییرات در ساختار این ویلا به عهده خود مشتری می باشد. بسته به تغییراتی که می دهید هزینه های آن کم و زیاد خواهد شد.
  • حمل آسان و راحت، اگر از کانکس سوئیسی مورد استفاده قرار دهید، میتوانیدکل ویلای خود را با یک جرثقیل از مکانی به مکانی دیگر انتقال دهید. بنابراین هر زمان در هر کجا که دوست داشته باشید. میتوانید برای خود یک ویلا داشته باشید.
  • هزینه زمین، برای استفاده از ویلای پیش ساخته باید زمین آن را داشته باشید. لازم به ذکر است که برای زمین باید مجوز بگیرید. سپس آب، برق و گاز ویلا را تامین کنید. همچنین باید نسبت به جنس خاک زمین و تحمل سازه اطمینان کافی داشته باشید.
  • پرداخت هزینه ویلا به صورت یکجا، داشتن ویلا هزینه های زیادی دارد. بسیاری از افراد به دلیل اینکه توانایی پرداخت هزینه ویلا را به صورت یکجا ندارند ترجیح میدهند خودشان ویلا را بسازند. بهتر است اگاه باشید که برای ویلای پیش ساخته مانند کانکس سوئیسی همان اول باید هزینه های زیادی را پرداخت نمایید.

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.