Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس ارزان

کانکس ارزان

یکی از از مواردی مشتریان از کارشناسان فروش ما سوالات زیادی دارند فروش کانکس ارزان و قیمت آن می باشد. البته کانکس ارزان به معنی نمی باشد که کانکس بی کیفیت یا قدیمی باشد بلکه این سازه دارای کیفیت پایینتر و البته از متریال ضعیف تر نسبت به کانکس های تیپ یالا می باشد.
مهم ترین موضوع قیمت کانکس ارزان می باشد که این سازه نسبت به سازه های لوکس و کامپوزیت دارای قیمت پایینتر و کاربری آن بیشتر در تجهیز کارگاه و اتاق کارگاهی استفاده می گردد.

چند تیپ که در دسته ارزان می باشند که به آن ها می پردازیم.

1. کانکس اداری 6 متری ارزان
2. کانکس اداری 10 متری ارزان
3. کانکس اداری 12 متری ارزان
4. کانکس کارگاهی
5. کانکس کارگری

البته برخی دیگر از سازه ها نیز در این گروه می باشند که از آن می توان سازه ارزان دست دوم با ضریب سلامت بالا را نام برد .

کانکس مسکونی ارزان چیست

بخشی دیگر از سازه ای ارزان که اکثر مشتریان به دنبال آن هستند کانکس ویلایی ارزان یا مسکونی ارزان می باشد. این سازه ها بیشتر با متراژ کوچک و دارای امکانات سرویس بهداشتی و آشپزخانه بوده و قیمت این سازه از متر مربع 000/500/1 تا 000/700/1 می باشد که در اصل قیمت کانکس ویلایی لوکس یا مسکونی از متر مربع 000/000/2 تا 000/200/3 می باشد.

آیا سازه دست دوم هم جز کانکس ارزان محسوب می شود؟

تعریف کانکس دست دوم و قیمت آن موضوعی نسبی است. زیرا میزان سلامت، نوع با توجه به کاربری و استحکام، چگونگی تولید آن و همچنین هزینه های احتمالی که اگر نیاز باشد پس از خرید آن برای بازسازی طقبل کنیم باعث شده تا نتوان در مورد این موضوع نظر قطعی داد. گاهی مواقع مناسب و در برخی موارد برعکس باعث هدر رفتن پول خریدار خواهد شد ناچارا در انتهای ملزم به تهیه یک سازه نو می شوند.

خرید کانکس ارزان

در اینجا یووا کانکس کار را بسیار آسان کرده است و برای این منظور کارشناسان فروش را در هنگام خرید برای شما برگزیده تا با راهنمایی هایی که به شما ارائه می کنند به طوری که خرید با کمترین قیمت بین آنها رقابت وجود داشته و تا جای ممکن از بودجه شما محافظت می کنند. زیرا ما به خوبی بر موضوع و دام ها خرید سازه ارزان واقف بوده و می دانیم هر ارزانی بی حکمت نیست.

مشخصات فنی

 1.  شاسی: با استفاده از تیر آهن نمره 14 بصورت اسکی.
 2. استراکچر:از پروفیل 40×40 با ضخامت 1.5 با فواصل cm57 برای کف .
 3. هوک بلت کانکس : تعبیه هوک های قوی تقویت شده رو ستون های اصلی با استفاده از میلگرد نمره 18 یا 20 که در زمان بارگیری و تخلیه که با پلیت های قوی به شاسی کف متصل میگردد.
 4. پوشش خارجی بدنه: از ورق های 3/. پیش رنگ کوره ایی فرم دار تولید فولاد مبارکه که با پیچ های سرمته ایی و پرچ های فولادی به بدنه سازه متصل می گردند.
 5. پوشش داخلی بدنه: از mdf با ضخامت mil 3 که با ابزار آلات (اچ و ناودانی مخصوص) به بدنه متصل می گردد.
 6. پوشش داخلی کف: از تخته های 16 میل با مارک کاسپین بهمراه کفپوش طرح پارکت .

دیگر مشخصات:

 1. عایق: با ضخامت cm 4 از نوع پلاستوفم با دانسیته مجاز و کند سوز .(عایق حرارتی و برودتی)
 2. درب و پنجره ها: از جنس آلومینیومی پیش رنگ کوره ایی سفید.
 3. تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک هیوا ، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ) ، کلید و پریزها ، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی ، سیم ها و کابل ها جهت سیم کشی با نمره 2.5 ، 4 و بوده که جهت سرمایش و گرمایش یک ورودی جدا با کلید مینیاتوری با کابل نمره 4 اجرا خواهد شد.
 4. پوشش خارجی سقف : بصورت دو شیب با ارتفاع استاندارد با استفاده از ورق گالوانیزه با ضخامت 4/. بهمراه ایزوگام نواری جهت آبندی کامل سقف بهمراه چسب سیلیکون .
 5. اتصالات: اجرای کلیه اتصالات بدنه و سقف با استفاده از پیچ های سر مته ای سر پهن و پرچ های نمره 15- 18 و 25 تولیدی شرکت ایران پرچ که در فواصل 5 سانتی متری به اسکلت متصل می گردد.
 6. رنگ آمیزی: اجرای رنگ آمیزی بدنه و سقف از نوع روغنی سریع و خشک طبق در خواست خریدار محترم.

با مشاوران فروش ما در تماس باشید. کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا.