Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس اداری

کانکس اداری

کانکس اداری نوعی از کانکس می باشد که به منظور دفاتر اداری و مدیریتی با امکانات داخلی از جمله سرویس بهداشتی و حمام و آَشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد. این کانکس به صورت های مختلف ساخته و به فروش می رسند از جمله کانکس سالنی اداری ، کانکس اداری دو اتاقه و سه اتاقه ، به همراه سرویس بهداشتی و حمام و آشپزخانه ، کانکس دوطبقه اداری.

کانکس اداری سالنی

کانکس اداری سالنی شامل فقط یک سالن بوده و فاقد امکانات رفاهی مانند آشپزخانه و سرویس بهداشتی نمی باشد. در  سالنی امکان چیدمان میز و صندلی بوده. و به صورت کانکس اداری 6 متری، 8 متری،  10 متری و  12 متری تولید می گردد. این کانکس 12 متری قابلیت چیدمان میز و بایگانی را دارا است.

کانکس اداری دو اتاقه و سه اتاقه

این کانکس دارای یک یا دو عدد پارتیشن بوده که پارتیشن ها میتوانند دارای درب و یا فاقد درب باشند . قیمت کانکس دو اتاقه نسبت به کانکس اداری سالنی به دلیل وجود پارتیشن گرانتر می باشد.

 بهمراه سرویس بهداشتی و آَشپزخانه

کانکس اداری با امکانات داخالی سرویس بهداشتی و آشپزخانه دارای دو اتاق در طرفین کانکس و سرویس و آبدارخانه در قسمت میانی کانکس طراحی و ساخته می گردد. که دارای امکانات کامل جهت پرسنل ساکن در کانکس میباشد.

 دو طبقه

گاهی اوقات بر اثر کمبود فضا از نوع دو طبقه این کانکس استفاده می گردد. که این نوع کانکس دارای راه پله و پاگرد جهت ارتباط با طبقه دوم بوده و ستون های و اسکلت کانکس اداری دو طبقه نسبت به کانکس اداری قوی تر می باشد.

خرید کانکس اداری

اگ قصد خرید کانکس اداری را دارید می توانید از نوع سازه های تیپ که مطابق نیاز شماست انتخاب نموده و یا اگر که طرح خاصی را مدنظر دارید سفارش ساخت به صورت اختصاصی با توجه به ابعاد و ظاهر مورد نیاز خود را بدهید. مورد اول عموما بلافاصله پس از خریداری می توانید سفارش سازه مورد نظر خود را از کارخانه دریافت و منتقل کرده اما در مورد ساخت سفارشی کانکس اداری باید مدت زمانی را تا ساخته شدن آن صبر کنید. از لحاظ قیمت هم نوع اختصاصی ان با توجه به شرایط و نوع درخواست شما بالاتر خواهد رفت.

قیمت کانکس اداری

قیمت کانکس اداری با توجه به ابعاد و متراژ و متریال مصرفی به شرح زیر میباشد.

 •  6 متری تیپ A قیمت فروش 145.000.000 ریال.
 •  12 متری تیپ A قیمت فروش 320.000.000 ریال.
 •  6 متری با آبدارخانه و سرویی بهداشتی قیمت فروش 190.000.000 ریال.
 •  12 متری دو اتاقه بهمراه آبدارخانه و سرویس بهداشتی قیمت فروش 410.000.000 ریال.

نکات مهم در ساخت کانکس اداری

 • در بسیاری از مواقع بدلیل بزرگ بودن ابعاد سازه می‌توان به صورت دمونتاژ قطعات را به محل نصب انتقال داده و در آنجا اجزای کانکس اداری را بهم وصل کرد.
 • می توان قطعات را از هم جدا کرد و آن را در مکان جدید نصب نمود.
 • توجه داشته باشید که، در هنگام ساخت کانکس اداری به هیچ وجه نیاز به گرفتن مجوز از نهاد یا سازمان خاصی نیست.
 •  کانکس اداری نیاز به پی ندارد.
 • این کانکس هم مثل دیگر سازه های پیش ساخته، دوستدار طبیعت است و قابل تجزیه می باشد.
 • می‌توانید بر اساس کاربری و سلیقه، برای فضای اداری خود رنگ و طرح مورد نظر را در متریال های مختلف انتخاب کنید.
 • اگر پس از مدتی به این سازه نیازی نداشتید، می‌توانید آن را تغییر کاربری دهید یا به شخص دیگری به عنوان کانکس دست دوم  یا کانکس اداری دست دوم بفروشید.
 • برای ساخت کانکس اداری نسبت به دیگر سازه ها سرمایه کمتری نیازمند دارید. چرا که در مقایسه با ساخت و سازها به روش سنتی بسیار به صرفه می باشد.

مشخصات فنی

 

 1.  شاسی کف کانکس: از IPE نمره 14، 16 ، 18 و 20 بصورت دور کلاف با تیر ریزی داخلی جهت استحکام کف کانکس. از تیر آهن در تیپ های ممتاز با مارک ذوب آهن اصفهان. و در تیپ های معمولی به صورت موازی (اسکی) با مارک اهواز و یا ترک می باشد.
 2. اسکلت کانکس (structure): دیواره ها و کف به صورت کاملا یکپارچه از پرفیل های استاندارد 40×40 ، 80×40 و 20×40 با ضخامت 2 میل (15 کیلویی) با فواصل استاندارد در بدنه و سقف و برای کف کانکس. در فواصل 40 سانتی متری با اجرای ضد زنگ کامل به رنگ طوسی جهت جلوگیری از خورندگی و پوسیدگی اسکلت کانکس.
 3. هوک بلت کانکس : تعبیه هوک های قوی تقویت شده رو ستون های اصلی کانکس با استفاده از میلگرد نمره 18 یا 20. که در زمان بارگیری و تخلیه که با پلیت های قوی به شاسی کف متصل می گردد.
 4. ورق بدنه: ورقه بدنه کانکس از ورق های گا لوانیزه فرم دار الکترو استاتیک با ضخامت 50 ضد شوره. که با پیچ های سرمته ای و پرچ های فولادی به اسکلت کانکس متصل می شوند.
 5. اجرای ورق سقف کانکس: اجرای سقف کانکس به صورت دو طرف شیب (شیب استاندارد) از ورق های سینوسی با ضخامت 50 کاملا پیش رنگ و استفاده از چسب سیلیکون و تیزه جهت آبندی کامل سقف کانکس.
 6. عایق کانکس: از جنس پلی استایرن آکوستیک با دانسیته مجاز به ضخامت 4 سانتی متر، کند سوز وعایق برودتی و حرارتی.
 7. پوشش داخلی بدنه و سقف کانکس: با استفاده از دیوارپوش های روکش دار طرح چوب تولید شرکت آذران پلاستیک و تخته کوبی کامل در بدنه و سقف کانکس از نوع نواری جهت مصلح شدن دیوارپوش ها.

دیگر مشخصات:

 1. تخته کف کانکس: با ضخامت 18 میل با مارک کریندو یا فارلین پلکس با اجرای کفپوش درجه یک تولید شرکت LG. به همراه قرنیز PVC پیرامون کف کانکس.
 2. تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک مازی نور یا هیوا ، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ) ، کلید و پریزها ، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی با مارک لگراند ، سیم ها و کابل ها جهت سیم کشی با نمره 2.5 ، 4 و 6 بوده که جهت سرمایش و گرمایش کانکس یک ورودی جدا با کلید مینیاتوری با کابل نمره 6 اجرا خواهد شد.
 3. اتصالات کانکس: اجرای کلیه اتصالات بدنه و سقف با استفاده از پیچ های سر مته ای سر پهن و پرچ های نمره 15- 18 و 25 تولیدی شرکت ایران پرچ که در فواصل 5 سانتی متری به اسکلت کانکس متصل می گردد.
 4. سرویس بهداشتی داخل کانکس: دیوارپوش های داخلی از نوع سفید صدفی درجه یک ، کف از سرامیک بهمراه ایزوگام کامل کف و راویز بندی به همراه روشویی با پایه با مارک چینی کرد ، توالت ایرانی یا فرنگی بنا بر سفارش خریدار محترم ، شیر آلات درجه یک اهرمی استاندارد(شیبه یا قهرمان) با لوله کشی سرد و گرم ، جای حوله و صابون ، آینه و داخل کابین یک عدد فن و دریچه 30×30 جهت تهویه نصب خواهد شد.
 5. سرویس آشپزخانه کانکس: شامل یک متر کابینت هوایی و زمینی فلزی با درب MDF ،سینک و آبچکان با اجرای لوله کشی سرد و گرم (آبگرمکن 60 لیتری و اجاق گاز رومیزی طبق سفارش خریدار محترم به صورت آپشن).
 6.  رنگ آمیزی: اجرای رنگ آمیزی بدنه و سقف از نوع روغنی سریع و خشک طبق در خواست خریدار محترم.
  گارانتی و خدمات پس از فروش: کلیه کانکس های تولید شرکت یووا دارای 4 سال ضمانت و خدمات پس از فروش دائمی می باشند.