Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس آموزشی

کانکس آموزشی

یکی دیگر از محصولات پر فروش کانکس یووا کانکس آموزشی می باشد. که نیاز یک مجموعه به فضای آموزشی بوده و می توان این سازه را کم ترین فضای موجود به صورت پیش ساخته طراحی و اجرا نمود. کانکس مدرسه، کانکس سالنی، کانکس سالن اجتماعات و کانکس اداری از کانکس هایی هستند که کابری شبیه به کانکس آموزشی دارد.

کاربرد کانکس آموزشی

در بسیاری از موارد با توجه به نیاز لازم است که کلاس درس به طور موقت یا دائم در مدت زمان کمی دایر شود که از این دسته موارد برپایی کانکس کلاس درس می توان به مناطق محروم، زلزله زده یا کمپ های آموزشی برای شروع پروژه های بزرگ اشاره کرد.

انواع کانکس آموزشی

 1. کانکس پیش ساخته
 2.  آموزشی ساخت در محل
 3. کانکس دوطبقه
 4. گالوانیزه

 

کانکس آماده تحویل آموزشی

بیشترین نوع از سازه های آماده را کانکس کارگاهی تشکیل می دهد. سازه های ویژه اسکان در مواقع ضروری مثل زلزله، سیل و … بنا به تعداد بالای درخواست خریداران برای سازه های اداری و فروشگاهی و آموزشی تعدادی از این نوع موارد نیز از قبل ساخته و آماده تحویل می گردد. البته مواردی هستند که درخواست مشتری کاملا سفارشی بوده و در دسته کانکس آماده تحویل نمی تواند قرار بگیرد و حتما باید به صورت اختصاصی طراحی و ساخته شود.

مشخصات فنی کانکس آموزشی

 1.  شاسی: با استفاده از تیر آهن نمره 160 یا 180 به صورت دورکلاف با تبر داخلی.
 2.  استراکچر: اصلی کانکس از پروفیل 40×40 و 80×40 با ضخامت 2 میل با فواصل cm 32 برای کف کانکس .
 3. هوک بلت کانکس : تعبیه هوک های قوی تقویت شده رو ستون های اصلی کانکس با استفاده از میلگرد نمره 18 یا 20 که در زمان بارگیری و تخلیه که با پلیت های قوی به شاسی کف متصل می گردد.
 4. پوشش خارجی بدنه: از ورق های استاتیک پیش رنگ کوره ایی با ضخامت 4/. میل بصورت گام دار.
 5. پوشش داخلی بدنه: طبق درخواست خریدار محترم( لمینیت-دیوارپوش آذران پلاستیک)
 6. پوشش داخلی کف: از تخته های mil 18 با کفپوش درجه یک وینی فلس با ضخامت mil 2 بهمراه قرنیز .
 7. عایق: با ضخامت cm 4 از نوع پلاستوفم با دانسیته مجاز و کند سوز .(عایق حرارتی و برودتی)
 8. درب و پنجره ها: از جنس upvc با پروفیل های رایج موجود در بازار با یراق آلات در جه یک بهمراه شیشه های mil 4 با تزریق گاز آرگن.
 9. تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک هیوا ، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ) ، کلید و پریزها با برند دلند، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی ، سیمه ا و کابل ها جهت سیم کشی با نمره 2.5 ، 4 و بوده که جهت سرمایش و گرمایش کانکس یک ورودی جدا با کلید مینیاتوری با کابل نمره 4 اجرا خواهد شد.
 10. پوشش خارجی سقف : به صورت دو شیب با ارتفاع استاندارد با استفاده از ورق سینوسی با ضخامت 5/. جهت آبندی کامل سقف به همراه چسب سیلیکون .

طراحی سایت در کرج