Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

ساخت کانکس با ساندویچ پانل

ساخت کانکس با ساندویچ پانل

ساخت کانکس با ساندویچ پانل : ساندویچ پانل سازه ای چند لایه است که در ساخت و ساز بناها مورد استفاده قرار می گیرد. این سازه در واقع جایگزین مصالح سنتی چون سیمان و گچ است. لایه ها در ساندویچ پانل دارای خواص فیزیکی و مکانیکی منحصر بفرد هستند. تعداد و نوع آنها متناسب با نوع سازه و مکان ساختT تعیین می شود. مهمترین مزیت پانل ها صرفه جویی در هزینه های مصالح و انرژی برای ساخت یک سازه است. انواع آن شامل ساندویچ پانل دیواری و سقفی است.

روش تولید کانکس با ساندویچ پانل

ساخت کانکس با ساندویچ پانل

همان طور که گفته شد روش ساخت کانکس های مختلف مشابه یکدیگر است. برای تولید کانکس با ساندویچ پانل مراحل زیر طی می شود:

اولین مرحله ساخت کانکس با ساندویچ پانل ، برنامه ریزی برای خرید مواد اولیه با توجه به ابعاد و اندازه کانکس و امکانات مورد نظر مشتری است.

دومین مرحله ساخت کانکس با ساندویچ پانل ، ساخت اسکلت با استفاده از تیرآهن است. برای ثبات تیرآهن از قید استفاده می شود. سپس پوشش کف و پس از آن پوشش سقف و دیوارها با استفاده از ورق گالوانیزه انجام می شود.

مرحله بعدی ساخت کانکس با ساندویچ پانل ، عایق بندی دیوارهای کانکس است که اهمیت زیادی دارد. بهترین گزینه برای ساخت کانکس استفاده از ساندویچ پانل است. این سازه علاوه بر استحکام و عملکرد بالا دارای طرح ها و رنگ های متنوع است که به ایجاد نمایی زیبا در کانکس نیز کمک می کند. ساندویچ پانل متشکل از فوم نسوز با دانسیته و تراکم بالا است که یک عایق بندی ایمن و مطمئن را فراهم می کند.

برای عایق بندی سقف از سیلیکون مایع و تزریق فوم پلی اورتان در درزها و شکاف ها استفاده می شود. با این کار از ورود گرد و غبار، رطوبت و حشرات نیز جلوگیری می شود.

در ساخت کانکس با ساندویچ پانل پس از عایق بندی نوبت به نصب درب و پنجره، کفپوش و تاسیسات برقی کشی و لوله کشی است.

در آخرین مرحله ساخت کانکس با ساندویچ پانل ،  رنگ آمیزی نمای خارجی کانکس و تمیز کاری انجام می شود و پس از آن کانکس تولید شده آماده بارگیری خواهد بود.