Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

ساخت کانکس اداری

ساخت کانکس اداری

 فروش و نصب انواع کانکس های اداری

اگر برای اسکان دائم یا موقت نیازمند کانکس , کانکس ویلایی , ساختمان پیش ساخته هستید. گروه تولیدی صنعتی کانکس سازی یووا با افتخار اعلام میدارد توانسته است. به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در صنعت ساخت کانکس اداری و  سازه های پیش ساخته ورقی و پانلی با حذف هزینه های اضافی در پروسه تولید و فروش کانکس و سایر محصولاتش قیمت ها را به طرز معنادار و چشمگیری کاهش داده. و در قیاس برابر از نظر کیفی , ابعاد و متریال پایه بکار رفته در پروسه تولید محصولاتش را حداقل ۱۰ تا ۲۰ درصد ارزانتر از دیگر تولید کننده ها به مشتری عرضه نماید.

تولید  با تکنولوژی روز , قبول سفارشات از سراسر کشور

ما در گروه تولیدی صنعتی کانکس سازی یووا در سراسر کشور آمادگی داریم سفارشات شما را پذیرفته. و با تکنولوژی و تجهیزات روز دنیا در زمینه تولید کانکس , کیوسک , دکه , اتاقک , ویلای پیش ساخته در محل , ساختمان پیش ساخته شما را کمک کنیم.

ساخت انواع کانکس اداری با طراحی مدرن و کلاسیک و متریال روز دنیا

ساخت کانکس اداری می تواند به عنوان محل اسکان موقت و دائم باشد. و یا هر کاربردی دیگر مانند باجه فروش بلیط و یا بعنوان کانکس پلیس و اهدای خون به هر حال استفاده های زیادی میتوان از ان کرد. اما این محصول استراتژیک را میتوانید در اشکال مختلفی ببینید. و نوع و شکل و شمایل آن محدود به یک اتاقک مستطیلی و یا مربعی نمیشود. برخی از کانکس ها دارای اشکال هندسی واقعا زیبایی هستند. و شما در نگاه اول فکر میکنید که واقعا یک خانه است و شاید باور نکنید که چیزی که میبینید یک سازه پیش ساخته باشد.

خرید کانکس اداری

برای خرید این نوع کانکس می توانید سازه هایی را انتخاب کنید که تیپ ان مطابق با نیاز شماست است.  و یا اگر که طرح خاصیمورد نظر شماست می توایند سفارش ساخت دهید تا به صورت کاملا اختصاصی مطابق با ابعاد و ظاهر مورد نظر ساخته شود.