Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس کارگاهی

کانکس کارگری

کانکس کارگری مناسب با شرایط اقلیمی و محیطی بصورت کانکس کارگاهی سالنی، کانکس کارگاهی دو اتاقه، کانکس کارگاهی خوابگاهی که بیشتر به صورت تجهیز کارگاه مورد استفاده قرار می گیرد. این کانکس کارگاهی دارای امکانت رفاهی از جمله: تخخواب، کپسول آتش نشانی، آشپزخانه، سیستم فن جهت تهویه، پارتیشن، کابینت، سرویس حمام و توالت، سینک و آبچکان و … می باشد.

کانکس کارگری در ابعاد کانکس کارگاهی 4 متری، کانکس کارگاهی 6 متری، کانکس کارگاهی 8 متری و کانکس کارگاهی 12 متری بصورت سالنی و دو اتاقه آماده تحویل می باشد.

امکانات کانکس کارگری

به طور کلی کانکس کارگری روتین به صورت سالنی بوده و  از یک سالن با دیواره های از جنس پی وی سی با ارتفاع دو متر در بدنه ها و با شیب سقف تا 2.4 متر در بلند ترین قسمت به همراه دو پنجره آلومینیومی و درب ، سیم کشی به صورت روکار توسط داکت با فیوز مینیاتوری تشکیل شده است. اما برای ارتقاع روی آن حفاظ درب و پنجره نصب می کنند. اگر لازم باشد می توان  ارتفاع مفید کانکس کارگری را بلند تر در نظر گرفت و آبدار خانه ، آشپزخانه ، اتاق و پارتیشن های داخلی نیز می توان به آن اضافه کرد. 

قیمت کانکس کارگری

قیمت کانکس کارگری به توجه به ابعاد به شرح زیر می باشد.

  •  4 متری سالنی قیمت 35/000/000 ریال.
  • 6 متری سالنی قیمت 45/000/000 ریال.
  • 8 متری سالنی قیمت 78/000/000 ریال.
  • 4 متری سالنی قیمت 120/000/000 ریال.
  • دو اتاقه 6 متری قیمت 52/000/000 ریال.

مشخصات فنی کانکس کارگری

1- شاسی: با استفاده از تیر آهن نمره 14 بصورت اسکی.
2- استراکچر: اصلی کانکس از پروفیل 40×40 با ضخامت 1.5 با فواصل cm 57 برای کف کانکس .
3- هوک بلت کانکس : تعبیه هوک های قوی تقویت شده رو ستون های اصلی کانکس با استفاده از میلگرد نمره 18 یا 20 که در زمان بارگیری و تخلیه که با پلیتهای قوی به شاسی کف متصل میگردد.
4- پوشش خارجی بدنه: از ورق های 3/. پیش رنگ کوره ایی فرم دار تولید فولاد مبارکه که با پیچ های سرمته ایی و پرچ های فولادی به بدنه کانکس کانکس متصل میگردند.
5- پوشش داخلی بدنه: از mdf با ضخامت mil 3 که با ابزار آلات (اچ و ناودانی مخصوص) به بدنه کانکس متصل میگردد.
6- پوشش داخلی کف: از تخته های 16 میل با مارک کاسپین بهمراه کفپوش طرح پارکت .
7- عایق: با ضخامت cm 4 از نوع پلاستوفم با دانسیته مجاز و کند سوز .(عایق حرارتی و برودتی)
8- درب و پنجره ها: از جنس آلومینیومی پیش رنگ کوره ایی سفید.
9- تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک هیوا ، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ) ، کلید و پریزها ، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی ، سیمها و کابلها جهت سیم کشی با نمره 2.5 ، 4 و بوده که جهت سرمایش و گرمایش کانکس یک ورودی جدا با کلید مینیاتوری با کابل نمره 4 اجرا خواهد شد.
10- پوشش خارجی سقف : بصورت دو شیب با ارتفاع استاندارد با استفاده از ورق گالوانیزه با ضخامت 4/. بهمراه ایزوگام نواری جهت آبندی کامل سقف بهمراه چسب سیلیکون.

چطور باید عمر کانکس کارگاهی را بیشتر کرد؟

برای این کار باید چند نکته مکهم را هنگام مصرف از آن رعایت کنید. نکته اول این است که کانکس در مکانی قرار دهید که ماشین آلات ساختمانی با آن برخورد نکند. زیرا موجب آسیب به اسکلت و خمیدگی بدنه می شود. نکته دیگر هم مانند اول این است که در جایی قرار گیرد که مصالح ساختمانی روی سقف ان نریزد. نکته سوم اینکه این کانکس را باید بر روی سطحی قرار دهید که صاف و متحکم باشد. و به هیچ عنوان نباید آن را در سطوح شیب دار مثل دامنه کوه بدون تصال به زمین و مهار بندی خودداری کنید. و نکته اخر هر کانکس را مطابق با ابعاد و کاربری مورد نیاز استفاده کنید.