Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس کاروان (3)

کانکس کاروان

کانکس کاروان به عنوان یک روش نوین و کارآمد در ساختمان سازی، در صنعت ساختمان سازی جایگاه ویژه‌ای دارد. با توجه به اینکه کانکس‌ها به صورت مجزا ساخته شده و به محل نصب منتقل می‌شوند، زمان و هزینه‌های ساختمان سازی به شدت کاهش می‌یابد. همچنین، کیفیت ساخت کانکس‌ها به دلیل استفاده از تکنولوژی پیشرفته و کنترل دقیق مواد و فرآیند ساخت، بسیار بالاست.

کانکس سازی در صنعت ساختمان سازی به عنوان یک روش مدرن و مؤثر شناخته شده است. از کانکس‌ها در بسیاری از مصارف مختلفی مانند ادارات، واحدهای مسکونی، آشپزخانه‌ها، بیمارستان‌ها، کلاس‌های درسی، و غیره استفاده می‌شود. علاوه بر این، کانکس‌ها به عنوان راهکار مناسبی برای مواجهه با مشکلات و نیازهای مختلف در مکان‌های مختلف مانند شهرهای پرجمعیت و کویرها شناخته شده‌اند.

با توجه به مزایای ذکر شده، کانکس سازی در صنعت ساختمان سازی به عنوان یک روش مؤثر و مورد توجه شناخته شده است و به طور گسترده‌ای در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد

در بخش صنعت کانکس کاروان به سازه های فلزی عنوان می گردد که جنبه اتاق هایی با امکان حمل و جابجایی در کلیه مکان های قابل تردد را دارند که بدلیل تنوع بهره برداری و تنوع ابعادی این کانکس کاربری های فراوانی دارد. کانکس مسافرتی نوعی کانکس متحرک است و به کانکس هایی گفته می شود که جهت مسافرت و حمل نقل استفاده می شود. و توسط یک کشنده حمل می شود، این نوع کانکس ها معمولا چرخدار هستند و تا مقدار زیادی شبیه به کانکس مسکونی می باشند.

نکاتی درباره کانکس کاروان

  • جداره های سازه عایقی شکل گرفته از نوع فوم پلی یورتان می‌باشد، که از هدر رفتن انرژی از داخل کانکس را مانع می‌شود و به نوعی هوای داخل را متعادل نگه می‌دارد.
  • دارای شاسی تیرآهنی از نوع دو محوره با چهار چرخ است. می توان گفت، در این کانکس کاروان از نوع مسافرتی، محور جلو به مالبندی وصل است و وقتی که وسیله نقلیه بخواهد به هر جهت حرکت کند، این سازه به دنبالش به حرکت در می‌آید.
  • در بخش کف کانکس متحرک مورد نظر از نوع مشمع کفپوشی با ضخامت ۱۸ میلی متر با طرح پارکت می‌باشد.
  • بدنه اصلی با ضخامتی در حدود چهار سانتی متر(cm 4) کاروان مسافرتی از جنس پانل ساندویچی است.
  • قسمت داخلی دیواره کانکس متحرک از نوع پی وی سی (PVC) است.

اجاره کانکس کاروان بهتر می باشد یا خرید کانکس سیار؟

اگر به تعداد محدودی به مسافرت می روید ، قادر هستید کانکس را اجاره کنید؛ با این‌حال، مسئولیت ایجاد خسارت یا خرابی در کانکس بر عهده شما می باشدبا خرید کانکس کاروان، شما قادر هستید آن را با متریال، ابعاد و ویژگی‌های موردنظر خود سفارش دهید و هر زمانی که لازم داشتید از آن مورد استفاده قرار دهید و لزومی نیست مسافرت‌های خود را محدود کنید

انواع کانکس کاروان

کانکس چرخدار

کانکس چرخدار در ابعاد کوچک و متوسط طراحی و اجرا می گردد. که این ان ها با توجه به نوع کاربرد کانکس چرخدار و ابعاد مورد نیاز تنوع زیادی دارند. با نصب محور و چرخ در زیر کاروان ها و نصب مالبند این امکان را می دهد که کانکس را یدک کشید.

برای مثال کاروان نظارت مهندسی در رشته عمران و راهسازی این امکان را می دهد. که علاوه بر بهره مندی از امکانات رفاهی در مسیر اجرای پروژه های راه سازی در محل پروژه حضور داشته و نظارت مستمر داشته باشند.

ماشین کاروان اقامتی

نوع اقامتی این کانکس برای تردد در مسافرت های خانوادگی می باشد که بوسیله مالبند به خودرو متصل می گردد که کلیه امکانات رفاهی را می شود در این کانکس اقامتی طراحی و تولید نمود .ان ها در ابعاد مختلف ساخته می شوند و می تواند امکانات رفاهی زیادی در خود جای دهد.

کانکس های tear drop trailer : این ها در ابعاد کوچک و با طراحی زیبایی ساخته می شود. و مناسب افرادی هست که ماشین بزرگ ندارند و می خواهند ان را یدک کشی کنند. همچنین در کنار ابعاد کوچک، داخل ان می تواند وسایل زیادی برخوردار باشد.

کانکس های floding trailer: با نام های دیگری مثل Tent Camper و Pop up دارند و وزن هم سبکی هم دارند. به این دلیل می باشد که هم خودرو های سبک و سنگین هم می توانند  ان را یدک کشی کنند.

طراحی سایت در کرج

قیمت کانکس کاروان

در مسئله قیمت کانکس، آیتم های بسیاری مؤثر هستند که موجب می‌شوند، کانکس کاروان شما در کنار هزینه مناسب از کیفیت عالی هم برخوردار باشد. به همین دلیل در بحث ساخت کانکس سیار مسائلی از مثل، نوع مصالحی که در ساخت آن به کار رفته و نیز ابعادی که بر حسب کاربری برای کانکس خود در نظر دارید. و سایر گزینه‌ های فرعی از اهمیت بسیار زیادی دارد. شرکت یووا کانکس یه دنبال آن است که بتواند در حین تأمین نیاز شما خصوصا ساخت کانکس کاروان مقداری از نگرانی هایی که بسیاری مواقع منجر می‌شود از خرید این سازه پیش ساخته منصرف شوید.