Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی یک سازه خاص در سسیستم پیش ساخته میباشد که جهت عرضه محصولات و فست فود در سطح خیابانها و پارکها که دارای مجوز جهت فروش میباشند نصب میگردد.

این سازه اکثرا به عنوان دکه، کافی شاپ، اسنک، فست فود، کترینگ سیار، نانوایی، اغذیه فروشی، روزنامه فروشی، کتاب فروشی، گل فروشی و … مورد استفاده قرار میگیرد.

طرح و زیبایی اولین و موثرترین عامل در این سازه میباشد که باعث شده است کانکس فروشگاهی دارای قیمتهای فروش متغیر باشد و بنا به درخواست خریداران محترم با متریالهای متفاوت ساخته میگردد از جمله :

1-ترموود.
2-کامپوزیت.
3-سایدینگ کامپوزیت.
4-پانلی.
5-سمنت برد.

کاربرد کانکس فروشگاهی

این سازه با طراحی مدرن و منحصر به فرد خود به گونه ایی ساخته میشود که دارای کاربری های متفاوت بوده و میتوان از آن به عنوان فروشگاه، فست فود، بوفه، کافی شاپ، نانوایی، گل فروشی، باجه فروش بلیط و یا هر محصولی که بتوان آنرا در یک فضای عالی فروخت استفاده میگردد و حتی در بسیاری از مواقع به عنوان آشپزخانه سیار یا رستوران استفاده میگردد.

قیمت کانکس فروشگاهی

قیمت کانکس فروشگاهی تولید شرکت یووا با توجه به نوع تولید متغییر بوده و با توجه به نوسانات قیمت در بازار جهت کسب اطلاعات کامل از قیمت آن با مشاوران فروش ما تماس حاصل نمایید.

مشخصات فنی کانکس فروشگاهی

1-شاسی کانکس فروشگاهی از تیرآهن نمره 160 بصورت دور کلاف با جوش ممتد بهراه تیر داخلی از نوع تیر آهن و پروفیل های با ضخامت mil 2 در فواصل cm 60 در بدنه جهت سهولت در هنگام نصب نما بدنه کانکس .
2-پوشش خارجی سقف کانکس (ترموود یا کامپوزیت)
3-پوشش داخلی کف کانکس از تخته کف کریندو یا فارلینپکس با پوشش نهایی از کفپوش وینی فلکس تحت لیسانس کره و قرنیز پیرامون کف pvc.
4-درب و پنجره ها از نوع UPVC یا برک با یراق آلات آلمانی با شیشه های mil4 با تزریق گاز آرگن.
5-نمای داخلی دیواره کانکس سایدینگ از دیوارپوش های درجه یک روکش دار pvc با ضخامت cm 1 با ابزار آلات مخصوص جهت نصب به بدنه کانکس .
6-سیستم روشنایی با استفاده از کلید و پریز لگراند و مهتابی دو قلو با برند مازی نور ، سیم و کابلها مورد استفاده 2.5 و 6 میباشد.

سوالات متداول در زمان خرید کانکس فروشگاهی

• ابعاد این کانکس چقدر بوده و آیا در متراژ بزرگتر قابل اجرا میباشد.
• کانکس فروشگاهی دارای چه امکانات داخلی میباشد.
• نمای مورد استفاده در این سازه چه میباشد.
• برای گرفتن مجوز از چه راهی باید اقدام کرد.
• آیا این کانکس دارای تاییده بهداشت میباشد.

برای دریافت پاسخ به هرگونه سوال و مشاوره رایگان با مشاوران با ما تماس حاصل نمایید.