Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس دکه

کانکس دکه

کانکس دکه در مکان هایی که تردد زیادی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. در بیشتر مراکز تجاری بزرگ از این کانکس جهت تامین مایحتاج مردم استفاده شده و اغلب از کیوسک های مغازه با متراژ کوچک و کانکس فروشگاهی با ابعاد 20 تا 50 متر مربع استفاده می شود.

مشخصات فنی

شاسی مقاوم از تیر آهن نمره 180 به صورت دورکلاف با تیر های داخلی از قوطی نمره 80 با تیر های کف از قوطی نمره 40 به همراه بادبند و ضد زنگ کامل.کف از تخته های 18 میل ضد آب به همراه ایزوگام با پوشش نهایی از سرامیک درجه یک. دیواره های داخلی از دیوارپوش های درجه یک و سقف کادب از نوع کناف ایران. سیم کشی از نوع روکار با مهتابی 60 در 60 با کلید و پریز روکار با مینیاتوری درجه یک 25 آمپر.

قیمت کانکس دکه

قیمت کانکس سوپر مارکت بسته به نوع متریال استفاده شده در کانکس فروشگاهی و نمای آن متغیر بوده و قیمت هر متر مربع از متری 20/000/000 ریال تا 25/000/000 ریال متغیر می باشد.

انواع

1.روزنامه فروشی
2. تنقلات 
3.باجه بلیط الکترونیک
4. کانکس پانلی دکه
5. کانکس فایبر گلاس دکه

کانکس دکه دست دوم

خرید و فروش این نوع کانکس دست دوم هم یکی از راه کار های تهیه این سازه ها است. که عموما صاحبان آن ها به دلایل مختلف مثل تغییر شغل یا اتمام قرار داد آن ها با شهرداری و سازمان ها اقدام به فروش سازه خود کرده. که برای شروع کار افرادی که قصد کاهش هزینه های خود جهت راه اندازی کسب و کار کوچک در این کیوسک ها را دارند گزینه مناسبی می باشند. فقط توجه داشته باشید که کانکس دارای سلامت و کیفیت مطلوبی می باشد. که شما مجبور به هزینه های مجدد نیستید ضمن اینکه سازه می تواند از نظر فرم و کاربری برای کار شما مناسب باشد.