Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس دکه

کانکس دکه

کانکس دکه در مکان هایی که تردد زیادی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. در بیشتر مراکز تجاری بزرگ از این کانکس جهت تامین مایحتاج مردم استفاده شده و اغلب از کیوسک های مغازه با متراژ کوچک و کانکس فروشگاهی با ابعاد 20 تا 50 متر مربع استفاده می شود.

کاربرد کانکس دکه چیست؟

در طول زمان با به وجود آمدن نیاز های جدید مردم و محصولات مختلفی که این سازه ها عرضه می کنند باعث تخصص گرایی و تنوع زیاد کاربری این سازه ها شده است. در ادامه به انواع کاربری های این کانکس اشاره می کنیم.

  1. فروشگاه محصولات خاص

بعضی برند های بزرگ هستند که در مواقعی که در فروش ویژه یا  off سالانه هستند برای اطلاع رسانی این کیوسک ها در نزدیکی شعب خود مورد استفاده قرار می دهند.

  1. کاربری های چند منظوره 

از رایج ترین استفاده ها از کانکس فروشگاهی کاربری چند منظوره از آنها در سطح کلان شهر ها بوده که معمولا  آن ها با نام کیوسک مطبوعاتی شناخته شده است.

  1. دکه رستوران سیار

صنایع غذایی و فست فودی یکی از مواردی است که می تواند در هر مکانی شانس رونق زیادی داشته باشد. خصوصا در مناطقی مثل پارک ها و مناطق گردشگری که امکانات کمنری وجود دارد.

  1. مغازه پیش ساخته 
  2. بوفه 

مشخصات فنی

شاسی مقاوم از تیر آهن نمره 180 به صورت دورکلاف با تیر های داخلی از قوطی نمره 80 با تیر های کف از قوطی نمره 40 به همراه بادبند و ضد زنگ کامل. کف از تخته های 18 میل ضد آب به همراه ایزوگام با پوشش نهایی از سرامیک درجه یک. دیواره های داخلی از دیوارپوش های درجه یک و سقف کادب از نوع کناف ایران. سیم کشی از نوع روکار با مهتابی 60 در 60 با کلید و پریز روکار با مینیاتوری درجه یک 25 آمپر.

طراحی سایت در کرج

قیمت کانکس دکه

قیمت کانکس سوپر مارکت بسته به نوع متریال استفاده شده در کانکس فروشگاهی و نمای آن متغیر بوده و قیمت هر متر مربع از متری 20/000/000 ریال تا 25/000/000 ریال متغیر می باشد.

انواع

  1. تنقلات
  2. روزنامه فروشی 
  3. کانکس پانلی دکه
  4. باجه بلیط الکترونیک
  5. کانکس فایبر گلاس دکه

کانکس دکه دست دوم

خرید و فروش این نوع کانکس دست دوم هم یکی از راه کار های تهیه این سازه ها است. که عموما صاحبان آن ها به دلایل مختلف مثل تغییر شغل یا اتمام قرار داد آن ها با شهرداری و سازمان ها اقدام به فروش سازه خود کرده. که برای شروع کار افرادی که قصد کاهش هزینه های خود جهت راه اندازی کسب و کار کوچک در این کیوسک ها را دارند گزینه مناسبی می باشند. فقط توجه داشته باشید که کانکس دارای سلامت و کیفیت مطلوبی می باشد. که شما مجبور به هزینه های مجدد نیستید ضمن اینکه سازه می تواند از نظر فرم و کاربری برای کار شما مناسب باشد.