Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

کانکس و ساختمان های پیش ساخته یووا

کانکس اسلیپ باکس

کانکس اسلیپ باکس

کانکس اسلیپ باکس از سازه های بسیار خاص بوده و برای استراحت پرسنل های ادارت و بیمارستان ها در ابعاد کوچک به صورت تک نفره و دو نفره طراحی و ساخته می گردد.

داخل کابین دارای یک تخت تاشو با کلیه امکانات خوابگاه بوده و طراحی آن بسیار مدرن می باشد. نمای بیرونی کانکس اکثرا از نوع کامپوزیتی و یا ترموود چوبی می باشد. در بعضی موارد می توان در یک کانکس چندس باکس با تخت خواب ایجاد کرد که از نظر قیمت برای خریداران کم هزینه تر می باشد.

از کانکس اسلیپ باکس می توان در هر مکان با هر کابردی استفاده کرد و نصب و استفاده از آ ن محدودیتی ندارد. این کانکس جدید می توان برای هتل هایی که دارای فضای کافی برای متقاضیان می باشند مخصوصا در ایام تعطیل استفاده کرد.

قیمت کانکس اسلیپ باکس

قیمت کانکس اسلیپ باکس با توجه به نوع و نمای تعداد تخت های داخلی آن مشخص می گردد. و خریداران عزیز می توانند برای کسب اطلاع از قیمت با واحد فروش شرکت در تماس باشند.

مشخصات فنی

 1. شاسی کف کانکس: از IPE نمره 14، 16 ، 18 و 20 بصورت دور کلاف با تیر ریزی داخلی جهت استحکام کف کانکس از تیر آهن در تیپ های ممتاز با مارک ذوب آهن اصفهان و در تیپ های معمولی بصورت موازی (اسکی) با مارک اهواز و یا ترک می باشد.
 2. اسکلت کانکس(structure ): دیواره ها و کف بصورت کاملا یکپارچه از پرفیل های استاندارد 40×40. 80×40 و 20×40 با ضخامت 2 میل (15 کیلویی) با فواصل استاندارد در بدنه و سقف و برای کف کانکس در فواصل 40 سانتی متری با اجرای ضد زنگ کامل به رنگ طوسی جهت جلوگیری از خورندگی و پوسیدگی اسکلت کانکس.
 3. هوک بلت کانکس : تعبیه هوک های قوی تقویت شده رو ستون های اصلی کانکس با استفاده از میلگرد نمره 18 یا 20. که در زمان بارگیری و تخلیه که با پلیت های قوی به شاسی کف متصل می گردد.
 4. نمای بدنه: از وزق های آلومینیومی کامپوزیت و یا ترموود چوبی یو تی اس فنلاندی.
 5. اجرای ورق سقف کانکس: اجرای سقف کانکس به صورت دو طرف شیب (شیب استاندارد) از ورق های سینوسی با ضخامت 50 کاملا پیش رنگ و استفاده از چسب سیلیکون و تیزه جهت آبندی کامل سقف کانکس.
 6. عایق کانکس: از جنس پلی استایرن آکوستیک با دانسیته مجاز به ضخامت 4 سانتی متر، کند سوز وعایق برودتی و حرارتی.
 7.  پوشش داخلی بدنه و سقف کانکس: با استفاده از دیوارپوش های روکش دار طرح چوب تولید شرکت آذران پلاستیک و تخته کوبی کامل در بدنه و سقف کانکس از نوع نواری جهت مصلح شدن دیوارپوش ها.
 8. تخته کف کانکس: با ضخامت 18 میل با مارک کریندو یا فارلین پلکس با اجرای کفپوش درجه یک تولید شرکت LG بهمراه قرنیز PVC پیرامون کف کانکس.

دیگر مشخصات فنی:

 1. تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک مازی نور یا هیوا. داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ). کلید و پریزها ، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی با مارک لگراند. سیم ها و کابل ها جهت سیم کشی با نمره 2.5 . 4 و 6 بوده که جهت سرمایش و گرمایش کانکس یک ورودی جدا با کلید مینیاتوری با کابل نمره 6 اجرا خواهد شد.
 2.  اتصالات کانکس: اجرای کلیه اتصالات بدنه و سقف با استفاده از پیچ های سر مته ای سر پهن و پرچ های نمره 15- 18 و 25 تولیدی شرکت ایران پرچ که در فواصل 5 سانتی متری به اسکلت کانکس متصل میگردد.
 3. سرویس بهداشتی داخل کانکس: دیوارپوشهای داخلی از نوع سفید صدفی درجه یک. کف از سرامیک بهمراه ایزوگام کامل کف و راویز بندی بهمراه روشویی با پایه با مارک چینی کرد. توالت ایرانی یا فرنگی بنا بر سفارش خریدار محترم . شیر آلات درجه یک اهرمی استاندارد(شیبه یا قهرمان) با لوله کشی سرد و گرم. جای حوله و صابون ، آینه و داخل کابین یک عدد فن و دریچه 30×30 جهت تهویه نصب خواهد شد.
 4. سرویس آشپزخانه کانکس: شامل یک متر کابینت هوایی و زمینی فلزی با درب MDF. سینک و آبچکان با اجرای لوله کشی سرد و گرم (آبگرمکن 60 لیتری و اجاق گاز رومیزی طبق سفارش خریدار محترم به صورت آپشن).

طراحی سایت در کرج